İçeriğe Yönlendir

S-Max Yolda Kaldı.

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik

Ağızına saglik abi. :)

Ersel abi çok geçmiş olsun gene iyi atlatmışsın şu konunun içine ben bir nazarlık koyayım bari :):nazar:

Cok Sağol Erkut kardesim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çalışan makina elbet olacak böyle şeyler, sevindirici tarafı şehir çinde olması ve fazla masraf çıkarmaması. Bununla geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bir soru sorayım, kadın çorabı gerçekten işe yarar mı?

:rofl: muğladan mı çıktı bu laf, yıllarrrrrr önce doğanımda denemiştim, marş çevirme süresinde darmaduman oldu, çorap, aldığımız bayan da kızdı :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

:rofl: muğladan mı çıktı bu laf, yıllarrrrrr önce doğanımda denemiştim, marş çevirme süresinde darmaduman oldu, çorap, aldığımız bayan da kızdı :D

bağladığın çorap dandikmiş :tongue: o hanfendi de ucuz çorap aldığı ortaya çıktı diye kızmış olabilir :blush:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çalışan makina elbet olacak böyle şeyler, sevindirici tarafı şehir çinde olması ve fazla masraf çıkarmaması. Bununla geçmiş olsun.

Evet Çin de olmasa daha iyiydi ama sağlık olsun.Şimdi taa oradan nasıl gelecek :):p

Geçmiş olsun.....sade kayış olması sevindiriçi....

Evet sade yerine kakaolu da olabilirdi :D:p

İşe yarar ama naylon oranı fazla olmalı..Eski tip araçlarda iş gördüğüne ben şahit olmuştum.Taksi de takmışlardı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Evet Çin de olmasa daha iyiydi ama sağlık olsun.Şimdi taa oradan nasıl gelecek :):p

arrg,bunları görmeyeydim iyiydi :shok::tongue:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Abi v kayışı perıyodu ya 75 bin yada 90 bin bence sen bunu kim yaptıysa o servis hakkında şikayetçi ol..

trigerle beraber değişmesi lazım değil mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

İşe yarar ama naylon oranı fazla olmalı..Eski tip araçlarda iş gördüğüne ben şahit olmuştum.Taksi de takmışlardı.

Çözemedik de, da işini :bravo:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Abi hemen nasıl anladın :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Çözemedik de, da işini :bravo:

Çözeriz abi daha yaşımız genç..Pardon yaşım genç diyecektim senin adına da konuşmuş olmayayım :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Çorabını alacak bayan bulamadım ki deneyim. :fiuw::blush::D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bak Ayhan ben yeni üyeyim, sen bana taciz uyguluyorsun. Forumda yeni üyelerin taciz edilmemesi konusunda bir hassasiyet oluşmaya başladı. Seni şikayet ederim, gereğini yaparlar.

Bu de, da meselesi yaşlanınca değil, zamanında çözülmesi gereken bir şeydir. "Yılan kendi egrisin bilmez, tevi boynun egri tir."

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Geçmiş olsun...Kopacak kayış kasnakta dolanmaz...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kış lastikleri bozmuş kayışı, sök at lastikleri :seytan:

Kayış kopunca akünün hemen cortlaması garip. Akü de gidici galiba.

Dizel araba birde üstüne üstlük..:)

Geçmiş olsun Murat, başka problem olmasın da..Ben hiç S-Max kullanmadım biliyor musun ? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

İspanyol bulmak lazım :fiuw:

Biz Türk bulamadık sen İspanyol'dan bahsediyorsun.

Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinlere benzedi bu iş. :D

Dizel araba birde üstüne üstlük.. :)

Geçmiş olsun Murat, başka problem olmasın da..Ben hiç S-Max kullanmadım biliyor musun ? :)

İstedin de vermedik mi arabayı senden kıymetlimi ki.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Teşekkür ederim.. :)

Ben teşekkür ederim şefkatlüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ulen bu mesajda o kadar çok orta varki,

Nereden başlasam, nerede başlasam bilemedim :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...