İçeriğe Yönlendir

Mercedes A 180 Hakkında Ne Düşünüyorsunuz...

Doğan Özkan

Recommended Posts

Doğan Özkan

Dün arkadaşlarla beraberdik, bir arkadaşım A180 baksana dedi, şaşırdım...

Fiyatı baz model için 68.900 TL...

Bugün test sürüşüne gittik, tamam tam anlamıyla bir yıldız değil ama beni çok etkiledi...

Motor gücü 109 Bg..

içeri motor sesi alıyor ama sonuçta dizel...

en nihayetinde mercedessssssssssss

Yorum bağlantısı
Rıdvan Karaman

Bence Hb Olarak Sınıflarının Arasında 1. Numara Olabilecek Bir Makine Hem Görüntüsü Hem Motor , Hemde Mercedes Kalitesi Tartışılmaz ...

Yorum bağlantısı

Verilen fiyatla ters orantılı diyebilirim, kalite olarak bildiğimiz merso değil. Fransız mercedes kırması bir araç tipi güzel, ancak fiyata bakıldığında çok daha iyi tercihler olabilir. Misal golf'ün tam dolu vers. gibi.

Yorum bağlantısı
Hakan Boyacı

Benim f3 zarar etmeden satabilecek olsam hiç düşünmeden alirim.

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Verilen fiyatla ters orantılı diyebilirim, kalite olarak bildiğimiz merso değil. Fransız mercedes kırması bir araç tipi güzel, ancak fiyata bakıldığında çok daha iyi tercihler olabilir. Misal golf'ün tam dolu vers. gibi.

A180 kullandınız mı bilemiyorum ama bana göre golf rakibi olamaz...

Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

biraz once bende inceledim bir tane a180 d ama kullanmadim gercekten dizayn olarak super motor gucu 109 bg bence yetersiz 136 bg a200 daha uygun o kasa icin (bende biraz hiz meraki var galiba) b200 kullanicisi olarak konforlu aractir mercedes

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

Xenon lu olursa tasarımı güzel bence, ilginçtir c180 den kaliteli bir araç malzeme olarak sanırım c180 bizim gibi ülkelere özel olarak üretiliyor çünkü diğer c serilerinde malzeme farklı, dizelde otomatik olsa güzel olur ama tam dolusu 85 bin o fiyat amg paketli 2011 c180 varken kafam karışır doğrusu o fiyatlara a3,116 yada a serisi almam 5-10 daha ekler bir üst segment alırım hem konfor hemde prestij farkı fiyat farkına göre çok fazla.

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

C serisinde en uygun benzinli o da 96.000 TL yazıyor...

2011 az km li temiz araçlar için söyledim abi, c180 nin 2.eli çok kötü 2012 amg paketli 91-92 bine 4-5 bin kmde bir sürü araç var bu araçların 0 km si 107 bin, ayrıca c180 de en az 5 bin iniyorlar rahat ol.

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

c180 i uzun süre kullandım abi, hem benzinlisini hem de c220 dizel amg paketini. 3-4 yıl kadar muhattap oldum fakat ciddi mana da kullanışsız bir araba. çok dar olması hele apayrı bir sorun. a serisini de teste çagırdılar gittik baktık, işin acıkcası 1 adet a serisi almayı düşünüyorduk ki forumdan incelenirse hep a serisi hakkındaki ilk konuları ben açtım. Babamlara alacaktik a serisini fakat, arkadan gorunusu birebir gorunce begenmedim, kia gibi. içi yine c180 gibi arkada oturmak zor(biz tunceliliyiz omuzlar 2 metre olunca sıgmıyoruz ama sıgan olabilir.) benim arabam diye demiyorum 1.16ed cok daha başarılı, gram ses almıyor, motor daha kuvvetli, içi ferah ve aile içinde uygun bir alan var, ikinci eldede deger kaybetmiyor.

bana göre c180 ve a serisi cok fantazi arabalar, seversen alırsın; mantık işlemez. ama c180 mi a serisi mi diye sorarsanız b alın derim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Almak gibi bir düşünceniz olur ise ,kızkardeşim Eskişehir yolundaki Has-mer otomotiv'de çalışıyor.Yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

golf un cam tavanlı highline yla aynı fiyat hemen hemen... boşta olsa insanın aklı yıldıza kayıyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Has-mer otomotivin elindeolduğunu sanmıyorum.Yarın 2.ci el listelerine bir baktırırız.Eğer yok ise,başka bayileri aratırız.Kriterlerinizi söylersiniz.Dayım Mercedes'te eğitim Direktörü.Bir oğlu Afyon Has otomotiv Genel müdür.Diğeri Denizli'de satış müdürü.Yani bir şekilde yardımcı olunur.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Has-mer otomotivin elindeolduğunu sanmıyorum.Yarın 2.ci el listelerine bir baktırırız.Eğer yok ise,başka bayileri aratırız.Kriterlerinizi söylersiniz.Dayım Mercedes'te eğitim Direktörü.Bir oğlu Afyon Has otomotiv Genel müdür.Diğeri Denizli'de satış müdürü.Yani bir şekilde yardımcı olunur.

ve sen ford'a biniyorsun :D:p aha ford'a tırt diyenlere kapak :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Kimse kimseye bedava bir şey vermiyor.Bende elimdeki imkanlar dahilinde adam gibi bir mercedes alıcak duruma gelince Ford'dan Mercedes'e geçis yaparım.Benceşu zamanda Mercedes'e binmek için en az 45 bin tl lik bir araç almak lazım.Tamamen şahsi görüşümdür.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kimse kimseye bedava bir şey vermiyor.Bende elimdeki imkanlar dahilinde adam gibi bir mercedes alıcak duruma gelince Ford'dan Mercedes'e geçis yaparım.Benceşu zamanda Mercedes'e binmek için en az 45 bin tl lik bir araç almak lazım.Tamamen şahsi görüşümdür.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-25.000-km-de-temiz-b-150-99949488/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-2007-mercedes-b-150-spor-paket-cam-tavanli-bayi-cikisli-105678574/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-beyaz-renk-b160sport-spor-paket-panaromik-cam-tavan-53302687/detay

Aslında çok uzak değil Mehmet hocam mersedese binmek.F3 alabilecek param olsa hiç kasmam 2. el B serisi alır geçerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Takas durumunu bilemiyorum.Nasıl olur?Ancak şimdi baktım piyasası 2010 model:80-95 bin euro 2012 model :120-130 bin euro arasında.

Dediğim gibi ben yarın önce Has-mer'de baktırayım.Diğer şekildeyeniden irtibata geçeriz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

http://www.sahibinde...-99949488/detay

http://www.sahibinde...105678574/detay

http://www.sahibinde...-53302687/detay

Aslında çok uzak değil Mehmet hocam mersedese binmek.F3 alabilecek param olsa hiç kasmam 2. el B serisi alır geçerim.

Tahir,haklısın çok zor değil.Ama alıp borç ödeyerek binmek istemem.Ben şu an ki aracımı alırken ufak borçlandım.İnan borcum bitene kadar kafam rahat olmayacak.Yoksa gidip biraz daha borçlanıp Mercedes alabilirdim.Ama her şeyin zamanı var diye düşünüyorum.Bu arada bu araç tekno paket olduğu için artık beni amg paketten aşağışı kurtarmaz. :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yok ya sen al diye demiyorum :D Ben alacağım da ayak yapıyorum :D:p

Her sabah servise bindiğim yerde beyaz B kasa var çok hoşuma gidiyor ama dediğin gibi imkanlar dahilinde uzak şimdilik hayırlısı bakalım Allah büyük bineriz elbet bir gün ya ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

A180 kullandınız mı bilemiyorum ama bana göre golf rakibi olamaz...

İki aracı da kullandım, hatta yeni golf'ü daha bu gün test ettim diyebilirim. Şahsen A180'i beğendiğimi söyleyemem, içi dar plastikler teyp vs. kısmından gelen çıkırtılar da cabası. Dizeli zaten bildiğimiz reno, donanım desen baz. Merso alacaksam Amg'li cam tavanlı dolu bir araç tercih ederim. Baz merso olacağına dolu golf olsun, kendi kanatimce daha mantıklı bir seçim olur. Tabi parayı verecek olan siz'siniz, para sizin tercih sizin. Alırsanız bize de hayırlı olsun demek düşer. ;)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Mercedes E'den başlar seninde yaşına E kasa gider sevgili tahir ilter :D

Yaşa bakacaksak mersoyla işim olmaz alrım Volvo'mu efendi efendi binerim :D:p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yan çizgiler seat, motor röno, torpidosu mersonun alışılmadık bir şekli, kaputtaki yıldıza bakıp ta o rakamı vermezdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...