İçeriğe Yönlendir

Üniversite

Burak Bozkurtt

Recommended Posts

Burak Bozkurtt

sayın abilerim üniversite kalma dondurma ile ilgili bilgileri olan varmı?

Yorum bağlantısı
İhsan Cingil

Ne yapmak istiyorsun. Eğer dondurmak istiyorsan öğrenci işlerine gidip dilekçe verip kaydını donduruyorsun.

Yorum bağlantısı
Ali ÇAKIR

Dondurma; bir önceki dönem ev arkadaşım dondurmuştu.Ortalaması gene düştü hal böyle olunca dondurmanın bize bir getirisi olmadı dondurduğu halde tüm dönem derslerinden devamsızlıktan kaldı.Dondurmamış olsa da okula gitmeyecek derslerden devamsızlıktan kalacaktı.Değişen bir şey olmadı.Resmi evraklarla uğraştığımız yanımıza kâr kaldı.

Yorum bağlantısı
Burak Bozkurtt

burda ne işin var öğrenci işlerine sor.

öğrenci işlerine sormayı bizde biliyoruz bilgisi olanlara da danışıyoruz.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Burak saygı ve terbiye sınırlarını aşmadan,cevaplar verirsen daha verimli cevap alabilirsin.

Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Çok değerli bir akademisyen olan sevgili hocam Mehmet Göktürk gibi bir isimden tavsiye alabilme şansına erişiyorsun ve verdigin cevaba bak. Hocam ben utandım sizin yerinize cevap verdim kusura bakmayın.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Boşver Yusufcum. Bu işlerin detayını öğrenci işleri en iyi bilir. Biz de bilmeyiz. Ama gördüğüm şu ciddi hastalık ya da askerlik kararı yoksa izin alınmaz. Hele bu sırada (Aralık) hiç alınmaz. Niye izin alacaksın ki? Atılma yok?

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Bunun üzerine verilecek bir cevap bulamadım :good2: affına mağruren,virgül lerimi kabul etmeni isterim :blush:

Mahmut ağabey utandımdan sonra bir adet noktalı virgül koyalım; gerisi kafama yatmadı :) noktalı virgüle bayılıyorum

Yorum bağlantısı
Hamit inan

eski yönetmeliklerde harçlarla ilgili bir madde vardı. Dondurduğunda harcın tamamını yatırmuyordun. Şu an ne durudadır.Bilmiyorum sorman lazım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Var mı başka 94 doğumlu öğrenci pataklamak isteyen?

Hala anlayamamıştır, nasıl olur da bir otomobil forumunda otomobil haricinde bir şey danışılır?

İnsaf.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Bozkurtt, izin alma sebebin nedir?

Zafercim bu işin danışılacak yönü yok. Gidecek almak istiyorum diyecek. Öğrenci işleri de olmaz diyecek. Burda niçin soruyor ben şahsen anlamadım. Okula uğramıyor muhtemelen.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Allah aşkına burası sorulacak yer mi Zafer? Öğrenci işlerinden net cevap almak varken hele...

Abi bana forumu tarattırma şimdi, 3 saatlik uykuyla mesai bitirdim bugün, hiç kafam çekmiyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

benim en az 2 saatlik işim var beklemede birazdan yapılması gereken.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafercim bu işin danışılacak yönü yok. Gidecek almak istiyorum diyecek. Öğrenci işleri de olmaz diyecek. Burda niçin soruyor ben şahsen anlamadım. Okula uğramıyor muhtemelen.

Hiç böyle konu görmedik mi hocam bu forumda? İlk midir bu konu? Yok mudur cevabı bu kadar net olan sorulmuş başka soru?

Yoksa "Okula uğramıyor muhtemelen" 'in gizli fırçası mıydı?

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Boşver Yusufcum. Bu işlerin detayını öğrenci işleri en iyi bilir. Biz de bilmeyiz. Ama gördüğüm şu ciddi hastalık ya da askerlik kararı yoksa izin alınmaz. Hele bu sırada (Aralık) hiç alınmaz. Niye izin alacaksın ki? Atılma yok?

Bozkurtt, izin alma sebebin nedir?

Mehmet hocam madem sonradan cevap verecektin neden ilk iletinde gerekli cevabı vermedin ki? :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sonucu biliyorum, Bozkurtun niye sorduğunu da biliyorum ilk cevabım zaten en doğru cevap, ancak arkadaşlar terslendik sandı. Çağlar'ın uzaktan Yeti'yi anlaması gibi.

Hiç böyle konu görmedik mi hocam bu forumda? İlk midir bu konu? Yok mudur cevabı bu kadar net olan sorulmuş başka soru?

Yok değil. Ancak yönetmelik ve uygulama çok değişir. Hatta elemanlar da bilmez. Burada söylenecek hiçbir şey geçerli olmaz anlam taşımaz. Ayrıca izin alma dönemi bitmiştir. Atılma yok.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

1- Sonucu biliyorum, Bozkurtun niye sorduğunu da biliyorum ilk cevabım zaten en doğru cevap, ancak arkadaşlar terslendik sandı. Çağlar'ın uzaktan Yeti'yi anlaması gibi.

2- Yok değil. Ancak yönetmelik ve uygulama çok değişir. Hatta elemanlar da bilmez. Burada söylenecek hiçbir şey geçerli olmaz anlam taşımaz. Ayrıca izin alma dönemi bitmiştir. Atılma yok.

Gerçekten uzatmak istemiyorum ama duramıyorum. Olmuyor.

1- Yani şimdi o ilk mesajınız bir "tersleme" değildi öyle mi? Şaşkınım. Bitkinim.

2- Sizce bu cümleyi, ilk mesajınıza yazsaydınız, konu buralara kadar gelir miydi? Bunun farkındasınız değil mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hoca'dır bir bildiği vardır... Belki konuşturmak istedi.. :D

Gerçekten uzatmak istemiyorum ama duramıyorum. Olmuyor.

1- Yani şimdi o ilk mesajınız bir "tersleme" değildi öyle mi? Şaşkınım. Bitkinim.

2- Sizce bu cümleyi, ilk mesajınıza yazsaydınız, konu buralara kadar gelir miydi? Bunun farkındasınız değil mi?

Sen gidip uyusana Zafer.. Facebooklarda gezmissin sabaha kadar :D

Şaka bir yana...

Şu forumda herkesin tavrı farklı.. Bu da Mehmet Hoca işte...

Kötü niyet aramayın derim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Benim ilk mesajımı dikkate alıp bu işin en mantıklı yerinin öğrenci işleri olması gerektiğini kabul edebilir olsa mesele yok.

Ben avatarımı farklı birşey koyup doğum tarihimi ve mesleğimi öğrenci yapsaydım acaba bana kıraz mıydı bir de bunu düşünün :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Buralarda geziniyor sonra yok üç saat uykum var, yok kafam çekmiyor yok vs vs moduna giriyor.

:D

Bir de oyun oynuyor... Kafa mı dayanır ona. :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Alayınızdan özür diliyorum. Tek tek. Anladım ki en garantisi bu. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...