İçeriğe Yönlendir

Yepyeni Bir Model Çıkacak Tahminlere Bakalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Önce citroen demek istedim.Sonra Çağlar abi Bmw 1,16 lara bakarken denk gelmiştir diye tahmin ettim.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Zortingenin oğlu mortingen olmasın bu... :biggrin: Cam tavan, kapı direği yok arabanın yarısı cam.Offff be bu arabanın içinde ne güzel parçalanmış ceset incelenir.... :seytan:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Zortingenin oğlu mortingen olmasın bu... :biggrin: Cam tavan, kapı direği yok arabanın yarısı cam.Offff be bu arabanın içinde ne güzel parçalanmış ceset incelenir.... :seytan:

foruma iş getirme demedim mi ben sana kaç defa

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bende ilk görüşte sitroen diye düşündüm, ama bu tiple kesin fransız dır dedim :D

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

foruma iş getirme demedim mi ben sana kaç defa

Abi özür....Bu gün gittiğim arabanın etkisinde kalmıştım.Cam tavana ait cam parçalarını kafatasının içinden topladım... :seytan:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bende ilk görüşte sitroen diye düşündüm, ama bu tiple kesin fransız dır dedim :D

bir ihtimal, sitroendeki tasarımcı alman devine transfer oldu, olur bazen böyle, kendi akımını getirir, markaya adapte eder, kimse de ses çıkarmaz :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bir ihtimal, sitroendeki tasarımcı alman devine transfer oldu, olur bazen böyle, kendi akımını getirir, markaya adapte eder, kimse de ses çıkarmaz :crazy:

Bmw ise ben ses çıkarırım, hatta direk bmw tırt tır etiketini yapıştırırım, zaten arıza % desi yüksek bu bmw nin, tamda yüklenmek için fırsat doğar bana :)

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Elektrikli buggy yapmalı mı? Plakasız ruhsatsız.

Sizin bir proje vardı ne oldu?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Zafer boşa çabalama, bizce citroen... bir de fıkra anlatayım :D

Dedem biraz inatmış...

Bir arkadaşı ile gece ava giderken yolun kenarında yatan irice bir hayvan görmüşler ama uzaktan da ne olduğunu tam kestirememekle birlikte... Sohbete başlamışlar...

Şşşt len kuşu gördün mü demiş, ne kadar iri...

Ne kuşu len demiş, keçi o demiş...

Keçiydi kuştu derken aynı zamanda yaklaşıyorlarmış da...

İyice yaklaşıncaa kuş uçmuş gitmiş...

Adam demişki.. Behçet ağa, keçi diyorsun bide... Bak uçtu demiş...

Uçarsa uçsun len demiş, Uçsada keçi..

Bizce bu sitroendir. :D

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dedene çekmişin, karınca almış götürüyor yuvasına, hala ısrar ediyon: kavun bu kavunnnnn

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...