İçeriğe Yönlendir

Disk Ve Balatanıza Dikkat Edin!

Misafir

Recommended Posts

Geçmiş olsun Hakan, sen bir şekilde kurtulmuşsun ama senin araca bu muamele!yi yapan insan evladı umarım cezasını çekmiştir. Hani kesseler kanım akmaz derler ya öyle bir durum işte.

Yorum bağlantısı

Çok geçmiş olsun Hakan Bey. Ucuz atlatılmış.

Opel yetkil servisinde direksiyon tıkırtı burcunu değişmiştim. Sonra 6000 km yol yaptım. Adamlar rot başının vidasını gevşek bırakmışlar, rot kolunun vidası da boşa dönüyor. Aracı teslim aldıktan bir gün sonra vites değişim sonrası yarım debriyajlarda küt vurma sesi türemişti. Bir türlü sebebini bulamamıştık özel bir servste. Sonra başka bir özel servis(opelde isim yapmış bir usta) direk gözümün önünde lifte kaldırdı baktı elini sürmeden gösterdi bana sebebi. Şok olmuştum.

Diyeceğim odur ki Yetkili servislere bile güven kalmadı. Zorla usta yapıyorlar bizi.

Saygılarımla. Tekrar çok geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Hakan geçmiş olsun.. Senin gibi bu işlerin içinde olan birisi bile farkedemiyorsa bizlerin vay haline..

Yorum bağlantısı
Gürhan Onaylı

Hakan geçmiş olsun Allah korumuş gerçekten sana kurşun döktürmek lazım kardeş

Yorum bağlantısı

Çok geçmiş olsun Hakan Bey. Ucuz atlatılmış.

Opel yetkil servisinde direksiyon tıkırtı burcunu değişmiştim. Sonra 6000 km yol yaptım. Adamlar rot başının vidasını gevşek bırakmışlar, rot kolunun vidası da boşa dönüyor. Aracı teslim aldıktan bir gün sonra vites değişim sonrası yarım debriyajlarda küt vurma sesi türemişti. Bir türlü sebebini bulamamıştık özel bir servste. Sonra başka bir özel servis(opelde isim yapmış bir usta) direk gözümün önünde lifte kaldırdı baktı elini sürmeden gösterdi bana sebebi. Şok olmuştum.

Diyeceğim odur ki Yetkili servislere bile güven kalmadı. Zorla usta yapıyorlar bizi.

Saygılarımla. Tekrar çok geçmiş olsun.

Konuyu açmamdaki sebep buydu zaten.

Kesinlikle dikkat etmek lazımmış.

Hakan geçmiş olsun, senin bi kurban kesip foruma dağıtman gerek :mangal:

Gitme dedim ogün.

Kal dedim.

Köfte dedim.

Mangal dedim.

Ordan gazoza bağladım :p

Ama kaçtın :)

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Recep Güney

çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız..

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
(düzenlendi)

öncelikle geçmiş olsun

araçta başka bir sıkıntı var bence. ön diskler hava sogutmalı olur. arka diskler hava sogutmasız olur. bu durumda şu anda aracınızda yanlış disk bulunmakta problem giderilmemiş üstü kapatılmış sadece

tarihinde Yaşar Demirci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kürşat Gönüllü

Hakan Bey'e gerçekten geçmiş olsun. Forumda okuduğum konulardan en ilginç ve en önemlilerinden birisi olmuş bu konu. Servislerin dahi ne kadar güvenilmez olabileceğini anlatan, çok ucuz atlatılmış, tehlikeli bir durum diyorum.

Servislerde çok bulunan vasıfsız elemanlardan biri sayesinde, başka bir ford markasına ait daha ince olan bir disk takılmış olabilir mi!

Yorum bağlantısı
Misafir

öncelikle geçmiş olsun

araçta başka bir sıkıntı var bence. ön diskler hava sogutmalı olur. arka diskler hava sogutmasız olur. bu durumda şu anda aracınızda yanlış disk bulunmakta problem giderilmemiş üstü kapatılmış sadece

Yok,alınan arka diskler ile,üstündeki arka disklerin fotosunu çekmiştim.

Tekrar bakarsanız görebilirsiniz,aradaki farkı.

Tamamen farklı bir disk takılmış araca...

Hakan Bey'e gerçekten geçmiş olsun. Forumda okuduğum konulardan en ilginç ve en önemlilerinden birisi olmuş bu konu. Servislerin dahi ne kadar güvenilmez olabileceğini anlatan, çok ucuz atlatılmış, tehlikeli bir durum diyorum.

Servislerde çok bulunan vasıfsız elemanlardan biri sayesinde, başka bir ford markasına ait daha ince olan bir disk takılmış olabilir mi!

Olay tamamen bu.

Tşk'ler...

Yorum bağlantısı
Fırat Kazancı

Geçmiş olsun, büyük geçmiş olsun. Çok faydalı bir paylaşım. Bu sorumlu davranışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...