İçeriğe Yönlendir

Acil Kaçış Rampası.

İbrahim Akkaya

Recommended Posts

Yusuf Taş

Yazın memleketteyken Yaylamız Tekir den Pozantı'ya çok gittim geldim,o zaman inşa halindeydi.Merak etmiştik ne yapılıyor diye,bir çok tahmin yürüttük.Ama çok iyi düşünülmüş,yeri iyi seçilmiş.Bu arada yolunu bile özlemişim memleketimin :)

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Güzel bir çalışma ve faydalı bir paylaşım. Sayılarının çoğalması dileği ile teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Yakında bu kaçış rampalarını da özelleştirecekler..... Milletin biraz ayağı alışsın da...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Taner Gündüz

Rampa aşşağı duramayan freni boşalan kamyon vb araçlar oraya girerek duruyor.

Genelde pozantı otobanındaki kamyon ve tır kazaları aşırı renden ötürü yanan kamyonlar freni boşalan araçların tümü aslında sürücü ve kullanıcı hatasından dolayı kaynaklanmaktadır. tır ve kamyoncu arkadaşlar sağolsunlar bakımsız araçlarla yük sevkiyatına her koşulda devam etmektedirler. bu hem kendi hemde başkalarının canını hiçe saymaktan başka birşey değildir. kaçış rampası çok iyi olmuş bu sayede bir çok kazanın önlenmesinde önemli bir faktör olacaktır.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Arkadaşlar son kayıtları kontrol ettim.Son üç ayda kaçış rampalarında 44 olay yaşanmış...sadece 4 kişi yaralanmış...Bunu düşünüp yapanlar büyük sevap kazandılar... :bravo: :bravo:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

50 defa geçtim o yoldan, görmedim hiç.. Tekir'in pozantı tarafı inişi mi burası. ?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

50 defa geçtim o yoldan, görmedim hiç.. Tekir'in pozantı tarafı inişi mi burası. ?

Tekir'den Pozantı'ya gidişte abi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Arkadaşlar son kayıtları kontrol ettim.Son üç ayda kaçış rampalarında 44 olay yaşanmış...sadece 4 kişi yaralanmış...Bunu düşünüp yapanlar büyük sevap kazandılar... :bravo: :bravo:

Kullanan araçların büyüklüğü konusunda bilgi varmı abi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu
(düzenlendi)

Kamyonet (hafif tonajlı)

Çekici (tır)

Kamyon (ağır tonajlı)

otomobil

midibüs (yolcu nakli)

otobüs (yolcu nakli)

Sayılarını mecburen silmek zorunda kaldım.... :(

tarihinde Şahin Topaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Sayıları az çok tahmin edersiniz artık

neden sayıları sildik abey . :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Resmi bilgi abim.... :i-ih:

sıkıntı yaşayabilirim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adil Güzel

Bir süre önce gazetede okumuştum. Gerçekten fayda sağlayacak bir uygulama. En çok ihtiyacı olan ülkelerden birinde yaşıyoruz zira.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...