İçeriğe Yönlendir

En Sonunda Satacağım Artık ! Focus 1 Yeter.

Muharrem Yilmaz

Recommended Posts

Misafir

Hakan bizim yaptığımızda farklı değil,yedek parçayı bizden takarsak garantisi var müşteri getirirse garantisi müşteri olur :) Ancak gel gör ki müşteri dışarıdan parçayı getiriyor takıyoruz bir müddet sonra parça arıza yapıyor usta parçayı sök söküyoruz yenisini getiriyor takıyoruz hadi hayırlı işler usta abi bir dakika bizim işçilik e usta parça yeni değişti daha bir dahamı işçilik vereceğiz. Zor bu işler Kardeşim Allah yardımcımız olsun :flowers:

Özel ve yetkili farkı :D

Daha işemri açılırken para konuşulur :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Özel ve yetkili farkı :D

Daha işemri açılırken para konuşulur :D

Özelde özel yetki kullanılıyor,yetkili de yetki neyse o yapılıyor işte :)

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

iyi bir usta çözümünüz olacaktır diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...
Emrah Koyun

SATTIM KURTULDUM VALLA BEN BİR MODEL DÜŞÜĞÜNÜ ALDIM ALIRKEN İLK BAKTIĞIM ROLANTİ SORUNUYDU :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

SATTIM KURTULDUM VALLA BEN BİR MODEL DÜŞÜĞÜNÜ ALDIM ALIRKEN İLK BAKTIĞIM ROLANTİ SORUNUYDU :D

Sayın Emrah Koyun

Açtığınız konu ve gönderdiğiniz mesajlarda imla kurallarına (noktalama işaretleri/küçük-büyük harfler), gönderdiğiniz fotoğrafların küçük - çok büyük boyutlu olmasına,

alıntılarda fotoğraflar gibi gereksiz kısımların silinmesine, standart font kullanımına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...ilecek-hususlar linkinde bulunmaktadır.

Kural dışı konu ve mesajların tekrarı halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

- Ford Club Türkiye Yönetimi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Rasim Bolat
(düzenlendi)

İzmir diyarbakır'a yakın olsaydı sabri usta yanınıza gelirdim.diyarbakırda ford servisi dahil anlayan yok parça değiştirerek sorunu bulmaya çalışıyorlar. türkiyenin en köklü en eski araba markası olan fordu yapamıyorlar. orjinal parça takalım da nereden bulacağız kime inanacağı şaşırdım burda kaç ustaya gittim şurada sorun var diyemedi şu olabilir bu olabilir aracın tüm parçalarını tek tek söküp arıza arayacaklar focus ne kadar da nazlı olsa otobanda hiç mola vermeden adanaya gidiyorum okadar keyif alıyorum bu kadar seveniniz verse saygılar ustam. :bravo: :bravo:

tarihinde Rasim Bolat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İsmail Ülker

Son durum ustaellere götürmüştüm aracı "şarj dinamosu arızalı" dendi 1000TL fiyat verdi direk aracı ordan aldım. 480TL ye şarj dinamosu taktırdım orjinal ve işçilik dahil. Şu anda herhangi bir problemim yok hava filtresinden ses geliyor böyle tuhaf bir ses onun haricinde herhangi bir sıkıntım yok.

Bırak allah aşkına tuncay bey bin liraya şarj dinamosu mu olurmuş ?

Beni de usta ellemişti, 2 ay kadar önce yaklaşık 1000 TL ye şarj dinamosu değiştirmiştim.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
Ahmet Erdoğan Özkan

Ben Edirne den İzmir Ford Usta Elleri arayıp sadece fikir aldım inanmazsınız telefondan da olsa sabah görüştüğüm ustadan daha gerçekçi ve emin bi ses tonuydu sorunu çözdüm sayılır  orjinal parçaya 1000 tl çektiler ama abilerime güvenip bir kez para ödiycem.Bir gün yolum İzmir e düşer de param olursa ilk iş UstaEllere uğramak olucak. Teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ben Edirne den İzmir Ford Usta Elleri arayıp sadece fikir aldım inanmazsınız telefondan da olsa sabah görüştüğüm ustadan daha gerçekçi ve emin bi ses tonuydu sorunu çözdüm sayılır orjinal parçaya 1000 tl çektiler ama abilerime güvenip bir kez para ödiycem.Bir gün yolum İzmir e düşer de param olursa ilk iş UstaEllere uğramak olucak. Teşekkürler.

Nasıl inanmayız? İnanırız ki. ;) Ustaeller diyorsun, daha başka ne diyeceksin? Sabri Usta telefonda bile nokta atışı yapar. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...