İçeriğe Yönlendir

2001 Fiesta Ghıa Arabama Cam Modülü Taktırdım

Ahmet Dinçer

Recommended Posts

Ahmet Dinçer

Arkadaşlar biraz unutkan bir insanım,adanadaki geçen yağmurlarda ön sağ camı açık unutmuşum ve olan yağmur suyu, kapı ve koltuk döşemesini mahvetti,

arabamın 2 ön camını kumandadan veya anahtar kullanarak kitleyince otomatik kalkmasını sağlayan

cam modülünü taktıracak ustayı buldum ve taktırdım,

ben iki camın aynı anda kapanmasını istedim,

şimdiye kadar gezdiğim ustalar ön camların sırası ile kalkacağını ve önce sol şöför kapısı daha sonra yolcu kapısı camının kapanacağını ve bununda 10-15 saniye arası zamanda olacağını söylediler ve ellerinde 2 camı aynı anda kaldıracak modül olmadığını söylediler,adanadaki Birkan usta genç ve yetenekli bir usta işçiliği gerçekten mükemmel,cam modülünü bir saatte taktı ve 2 cam aynı anda kalkıyor ve 2 senede işçilik ve malzeme garantisi verdi,adanada araclarına cam modülü taktırmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim,

Birkan usta benin arabaya cam modülü takarken resimlerini bizzat ben çektim reklam amçlı olmayıp fiatları çok makül,

2 li ön cam modülü = 70 tl

4 lü ön ve arka cam modülü = 85 tl,

taktırmak isteyen ve ilgilenen arkadaşlara telefonunu ve adresini verebilirim

http://img833.imageshack.us/img833/3132/dsc00490x.jpg

dsc00489w.jpg

dsc00488ra.jpg

dsc00487uz.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

Video isteriz. (:

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İhsan Candan

camlar aynı anda kalkınca akünün durumunda sıkıntı olmaz mı acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer
(düzenlendi)

camlar aynı anda kalkınca akünün durumunda sıkıntı olmaz mı acaba?

Ben Aküde hiç bir sorun yaşamadım

Daha öncede tipo SLX ve doğan SLX marka araçlarımada yaptırmıştım,oaraçlardada hiç bir sorunla karşılaşmadım,

burdaki olay takacak kişinin ustalığı ve kullanılan malzemenin kalitesi,ben şu an hiç bir sorunla karşılaşmadım,

piyasada 2 ön camı aynı anda kaldıran cam modülünü bulmak sorun,piyasadaki modüller sıra ile camları kaldırıyor teker teker kalkan camlarıda ben sevmiyorum, 4 lü cam modülündede istenirse önce 2 ön daha sonra 2 arka aynı anda kalkabiliyor

tarihinde Ahmet Dinçer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Enis Ercan Dikici
(düzenlendi)

yerini ogrenebilirmiyim veya adresini adanada?

işçilikleri güvenilirmi

alarım kumandası üzerinemi yaptırdınız yoksa aracın kendi orjinal merkezi kilidinemi?

tarihinde Enis Ercan Dikici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Dinçer

yerini ogrenebilirmiyim veya adresini adanada?

işçilikleri güvenilirmi

alarım kumandası üzerinemi yaptırdınız yoksa aracın kendi orjinal merkezi kilidinemi?

Biraz geç oldu kusura bakmayın,

Ben 5 ay oldu taktıralı bu zamana kadar bir sorun yaşamadım

işçilik çok iyi,kullanılan malzeme kaliteli,yapan usta arkadaş yaptığı işin arkasında duruyor,

telefonunu özelden gönderiyorum,başka isteyen arkadaşlar olursa özelden gönderebilirim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih Cumhur

hala bu fiyatlar gecerlimi, ahmet bey?nasıl memnunmusunuz ?benım cam dosemelerının kenarındakı plastık deforme olmus ..onlarıda degıstırırlermı acaba?

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

hala bu fiyatlar gecerlimi, ahmet bey?nasıl memnunmusunuz ?benım cam dosemelerının kenarındakı plastık deforme olmus ..onlarıda degıstırırlermı acaba?

fatih bey sıkıntısız olarak cam modülüm çalışıyor ve çok memnunum,ön camlar aynı anda kalkmakta,bu sistemi yaptırana kadar çok uğraştım ama istediğim oldu,usta bu işlerin uzmanı düşünürseniz yardımcı olabilirim,fiat konusunu düşünmeyin bana yapılan fiattan yaptırırız,cam döşemeleri derken orasını pek anlayamadım konuyu biraz açarsanız o konudada yardımcı olabilirim

Yorum bağlantısı
Fatih Cumhur

camlar ılk ındırırken pat dıye sankı kendını bırakıyor gıbı....ondan sonra sorun yok..her ıkı on camda aynı sorun var..ayrıca camın kosesınde sıyah plastık var koruyucu o serıt kırılmıs ve sol camda cızık olusturmus..sanırım kapının ıcınde bırsey bunu cızıyor..anlamadım ama...

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

camlar ılk ındırırken pat dıye sankı kendını bırakıyor gıbı....ondan sonra sorun yok..her ıkı on camda aynı sorun var..ayrıca camın kosesınde sıyah plastık var koruyucu o serıt kırılmıs ve sol camda cızık olusturmus..sanırım kapının ıcınde bırsey bunu cızıyor..anlamadım ama...

sayın fatih ;

cam modülünü takacak usta arkadaş kapı kartonlarını çıkarırken eğer kapı içlerinde herhangi bir camı engelleyen bir sorun varsa,

elinden geldiğince yapmaya çalışacaktır,ustamız güvenilir ve sağlam bir ustadır, aracınızı bakarak cam modül dışında yapılacak işlemler ve değişecek parça konusunda mutlaka aydınlatacaktır,aracınızda yapılacak işlemler ve masraf konusunda sizi aydınlatmadan işlem başlatmaz,

o sırada size uygun gelirse yaptırırsınız ,uygun gelmez ise en azından aracınızda olan sorunlar hakkında bilgi sahibi olursunuz

Yorum bağlantısı
Fatih Cumhur

ahmet bey, tüm masraflar dahilmi bu fiyatlar?eğerki öyleyse bedava denebilir....

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

ahmet bey, tüm masraflar dahilmi bu fiyatlar?eğerki öyleyse bedava denebilir....

Aracınızdaki sorunları burada yazarak fiat belirlemek yanlış olur,aracınızı ustaya gösteririz,kapı kartonları söküldükten sonra ortaya çıkan veya çıkacak sorunlarla ilgili eğer yapılacak bir masraf varsa usta size mutlaka söyler,birde şöyle bir durum var,kapı kartonları sökülüp bir sorun yoksa size bahsettiğim ve yukarıda belirttiğim fiat üzerinden cam modülünüzü taktırırız

ben aracıma yalnızca cam modülünü yukarıda yazdığım fiata yaptırdım,

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...