İçeriğe Yönlendir

Ön Plakamı (Ç)Almışlar

Yılmaz Ertek

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

Merhaba,

3 gündür evin önündeydi arabam. Hiç kullanmadım. Az önce eve gelirken fark ettim ki ön plaka yok. Arka plaka yerinde.

Ne yapmak gerek ?

Yarın sabah karşıya geçmem lazım, sorun olur mu ?

Gece gece canım sıkıldı ya...

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Düşmüş olma ihtimali yok mu?

Bence karakola haber verin mazallah hırsızlık hikayesine falan karışır başınız ağrır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Geçmiş olsun, Adnan bey'in dediği gibi karakola haber vermeniz menfaatiniz icabı olacaktır. Tek olarak plakayı çıkarma şansınız var merak etmeyin,kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Durduk yere nasıl düşebilir ki, düşse bile gören biri apartmanın içine bırakırdı heralde. Karakol mudur ilk adres ?

Yarın sabah bi karakol yapmak gerekecek o halde. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

2 yıl trafik çevirmelerinde nasıl kaybettiğinizi anlatmaya hazır olun :) tecrubeyle sabit ... 160 lira gibi birşey tutuyordu en son sanırım ama emin değilim çok zaman geçti...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

2 yıl trafik çevirmelerinde nasıl kaybettiğinizi anlatmaya hazır olun :) tecrubeyle sabit ... 160 lira gibi birşey tutuyordu en son sanırım ama emin değilim çok zaman geçti...

Offff offff :(

Eve geç geldiğim için kapıcıyı göremedim, tek umudum onda olması. Ama onda olsa not bırakırdı. Benimkisi kendini avutmaca...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Gidin ilk olarak karakola bildirin.

Hangi yolun izlenmesi gerektiğini onlar izah ederler zaten.

Teşekkürler, öyle yaparım.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

normal plaka çıkarma ücretine çıkması lazım geçmiş olsun

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Teşekkürler, herhangi bir karakol olur mu ? Karşıya geçmem lazım, trafiğe kalmak istemiyorum. Annemlere yakın bir karakol vardı gibi hatırlıyorum...

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek
(düzenlendi)

Az önce kapı çaldı, komşulardan biri plakayı getirdi. Yerde bulmuş, kaybolmasın diye yanına almış sağolsun. :) çok rahatladım :)

Yorum yazan herkese tekrar teşekkür ederim.

tarihinde Yılmaz Ertek tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun, genelde şu oluyor: öndeki araba park manevrası yaparken sizin ön tampona dokunuyor, plakalığı çatlatabiliyor, marşa basınca titreşim vs. den plaka yere düşüyor veya plakalık kırılınca yere düğşüyor

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Geçtiğimiz gün başıma geldi ; Arabayı çalıştırdım tam hareket ederken tıkırt diye bir ses geldi aynı anda başka bir arabada otoparktan çıkıyordu ondan geldi diye umursamadım ; daha sonra farkettimki ön plaka yok ; aklıma geldi birden ,döndüğümde otoparkta beni bekliyordu plakam :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Az önce kapı çaldı, komşulardan biri plakayı getirdi. Yerde bulmuş, kaybolmasın diye yanına almış sağolsun. :) çok rahatladım :)

Yorum yazan herkese tekrar teşekkür ederim.

Geçmiş olsun.Duyarlı bir komşuya sahip olmak güzel birşey ;)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Geçtiğimiz gün başıma geldi ; Arabayı çalıştırdım tam hareket ederken tıkırt diye bir ses geldi aynı anda başka bir arabada otoparktan çıkıyordu ondan geldi diye umursamadım ; daha sonra farkettimki ön plaka yok ; aklıma geldi birden ,döndüğümde otoparkta beni bekliyordu plakam :)

tıpatıp aynısı bana oldu.ben dönünce plakayı yerde görünce anladım düştüğünü :blush:

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Gözünüz aydın.

Teşekkür ederim

geçmiş olsun, genelde şu oluyor: öndeki araba park manevrası yaparken sizin ön tampona dokunuyor, plakalığı çatlatabiliyor, marşa basınca titreşim vs. den plaka yere düşüyor veya plakalık kırılınca yere düğşüyor

Arabaya 3 gündür binmiyordum ve ön tarafı yola bakmıyordu. Sabah daha dikkatli bakınca yerde siyah plastik parçaları vardı. Yani bir şekilde kırılmış ama nasıl bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...