İçeriğe Yönlendir

Ford Büyük Takip (Ödüllü Oyun)

Hadi Küçükoğlu

Recommended Posts

İsmail Mumcu

20 çekiliş hakkı kazandım :) tamamlayamayan arkadaşlar ek görev olarak yeşil boyalı ülkeleri tıklayıp arkadaş davet etsinler yada çıkan videoları izlesinler ileri atabilirsiniz oluyor tecrübeyle sabittir.

Yorum bağlantısı
Emre Alliş

kelepçenin şifresi bilen varsa

ayrıca expolerer de bazı go further yazıları tıklamıyor başka tarayıcıda deneyin ben operadan rahatlıkla geçiyorum

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Haritada yeşil ülke/şehirleri seçerseniz ekstra haklar alınıyor. 10 arkadaşını davet et, facebookta yayınla, tweet at, videoyu izle gibi.

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Bende de chrome problem yaratmıştı, firefox ile oynamıştım dün gece.

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

3 lüğü doldur

5 e boşalt

3'ü bir daha doldur

tekrar 5'e boşalt

5'i yere boşalt

3'te kalan 1LT'yi 5'e boşalt

3'ü tekrar doldur ve 5'e boşalt.

Yorum bağlantısı
Ufuk Arslan

aaa bir de bölüm fizik :) google damacana su sorusu yazın çıkıyor valla hocam

:)

suların özkütlelerini bul dese belki ama suları taşı, doldur boşalt, tekrar doldur. Kafa basmadı ya

:)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş
(düzenlendi)

5 lt. lik damacanayı doldur, 3 lt. liğe boşalt. 5 lt. liğin içinde 2 lt.kalır. 3 lt. liği boşaltıp 5 lt. likteki suyu oraya aktar. 3 lt. lik damacanada 2 lt. su olmuş olur. Sonra 5 lt. liği tekrar doldurup 3 lt. liğin üstünü tamamla. 5 lt. lik damacanada 4 lt. su kalır.

(Ufuk hocam Sinop'un neresindesiniz?)

tarihinde Hüseyin Maviş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Alper Keskin

bizden var mı?

Olmaz mı ? ;) (ipod shuffle kazandım) daha büyük ödüller hiç fena olmazdı ama buda mutlu etti beni :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Sabri Alemdaroğlu

Yaa bir insana çekilişlerden hiçbirşey mi çıkmaz hiç mi şans olmaz yaaa :D Bahtsız bedevi konumuna düştüm sanırım artık :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...