İçeriğe Yönlendir

Geçen Hafta Ka'Ma Çarptılar

Turgut Yıldırım

Recommended Posts

Sani Gerşon

denedim ama maalesef bırakmadı..sanırım ısıtmak lazım

Fön makinesiyle bile yapanlar mevcut. Deneyebilirsiniz.

Çağlar abi gelsin, o da bi yorum yapacaktır.

Yorum bağlantısı
Özgür Anıl

evet gördüm youtube ta yaptıklarını ayrıca çizikler içinde bir kaç uygulama gördüm umarım eskisi gibi olur

Yorum bağlantısı
Turgut Yıldırım

Geçmiş olsun. Hocam bagaj halledilir ve gördüğüm kadarı ile tamponlarda benim araçtaki gibi plastik malzeme ise iyi bir usta ısıtarak normale döndürüyor başıma çok geldi arkadan çarpmalar :) kafana takacak bir sorun yok. Sadece tampona boya gerekecek o kadar resimden anladığım kadarıyla. Kasko ile uğraşma derim ben zaten vuran aracın plakası bile elinizde yok. iyi bir usta bulun halleder. Konyada olsaydınız yardımcı olurdum. tekrar geçmiş olsun Allah daha büyüğünü vermesin diyelim.

Yorum bağlantısı
Özgür Anıl

Geçmiş olsun. Hocam bagaj halledilir ve gördüğüm kadarı ile tamponlarda benim araçtaki gibi plastik malzeme ise iyi bir usta ısıtarak normale döndürüyor başıma çok geldi arkadan çarpmalar :) kafana takacak bir sorun yok. Sadece tampona boya gerekecek o kadar resimden anladığım kadarıyla. Kasko ile uğraşma derim ben zaten vuran aracın plakası bile elinizde yok. iyi bir usta bulun halleder. Konyada olsaydınız yardımcı olurdum. tekrar geçmiş olsun Allah daha büyüğünü vermesin diyelim.

Teşekkürler Turgut Bey.çarşambadan itibaren kaportadan anlayan bi usta bulacağım.Tampon plastik sanırım düzeltirler bide boya tamamdır..Allah hepimizi korusun

Yorum bağlantısı
Turgut Yıldırım

Teşekkürler Turgut Bey.çarşambadan itibaren kaportadan anlayan bi usta bulacağım.Tampon plastik sanırım düzeltirler bide boya tamamdır..Allah hepimizi korusun

tampona kafanı hiç takma derim. dediğim gibi başıma çok geldi senin resimdekinden beter bir halde sabah ustaya bıraktım aksam gelip baktığımda sıfır tampon gibi takmıştı usta. ısıtıyor ve fön makinesi ile düzeltiyordu. sadece boya gerekir senin tampona sonrası sıkıntı değil. Geçen başıma gelen kazadan sonra keşke arkadan çarpsalardı demedim değil. Olacak bunlar arabaya biniyorsak. Tekrar geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Geçmiş olsun Özgür benim bagaj kapağındaki vuruk çok daha büyüktü sol yarısı tamamen içerdeydi nerdeyse ve çok güzel bir şekilde düzeltildi iyi bir kaportacı başarıyla yapar.

Yorum bağlantısı
Özgür Anıl

Anlıyorum. Keşke aracın plakasını alıp biraz uzaklaştıktan sonra polisi arasaydınız.Haklıyken haksız konuma düşebilirsiniz.

hocam bugün polis geldi.Karakola gittik ifade verdim.Karşı taraf şikayetci olmuş bende şikayetci oldum darp edildim dedim.Hastaneye sevk ettiler rapor aldım ayrıca alkol testi yaptılar.

1 hafta 10 gün sonra mahkeme olur dediler.Sonuç ne çıkar bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Karşı taraf neyinden şikayetçi oluyor ki? Olaya bakın ya hem suçlu hem güçlü :)

Yorum bağlantısı
Özgür Anıl

Karşı taraf neyinden şikayetçi oluyor ki? Olaya bakın ya hem suçlu hem güçlü :)

sanırım arabası hasarlı olduğundan.

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Yapıcak bir şey yok arkadan çarpan düşünsün derdini. Bence siz hiç gerilmeyin direk en doğru düzgün açık şekilde anlatın olayı. Sizin adınıza olumsuz bir şey olacağını sanmıyorum. Tekrar geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Murat Altındal

sanırım arabası hasarlı olduğundan.

benim anlamadığım şey tutanak tutmadınız mı veya trafik çağırmadınız mı, kim suçlu km haklı ortaya çıkardı :unsure2:

Yorum bağlantısı
Özgür Anıl

benim anlamadığım şey tutanak tutmadınız mı veya trafik çağırmadınız mı, kim suçlu km haklı ortaya çıkardı :unsure2:

Murat bey yukarıda yazmıştım tutanak tutamadığımızı

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

hocam bugün polis geldi.Karakola gittik ifade verdim.Karşı taraf şikayetci olmuş bende şikayetci oldum darp edildim dedim.Hastaneye sevk ettiler rapor aldım ayrıca alkol testi yaptılar.

1 hafta 10 gün sonra mahkeme olur dediler.Sonuç ne çıkar bilmiyorum

Arkadan darbeyi alan sizsiiniz. Mahkemeye de çıksanız, suçsuz olduğunuz belli. Sizin hasarı da ödeyecekler. Sıkıntı olmaz, merak etmeyin.

Zafer'e de soralım hatta.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

1 hafta 10 güne mahkeme mi olurmuş? Ora nereymiş yav :p

Sani bilemem ki. Bu kadar anlatılanla yorum yapmak zor. Hangi aşamada olduğu bile belli değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Cevapladım. Tekrar geçmiş olsun.

Biz niye bilemedik :)

Kısaca, arkadan senin arabaya vuruyorlar, sonra mahkemeye veriyorlar. Ne sonuç çıkar sence?

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Biz niye bilemedik :)

Kısaca, arkadan senin arabaya vuruyorlar, sonra mahkemeye veriyorlar. Ne sonuç çıkar sence?

Farklı şeylerden bahsediyoruz Sani. Mahkemeye kaza için vermemişler ki. Kavga oldu, dövüldük diye vermişler. Yani mesele kaza değil, darp-yaralama.

ÖM'de de farklı şeyler yazmadım. Anlayabildiğim kadarıyla şu anda savcılık soruşturma yürütüyor. Yani kim kimi dövdü, kim vurdu, kim kırdı gibisine. 1 hafta 10 güne mahkeme olur dedikleri de; savcılık dava mı açacak yoksa takipsizlik kararı mı verecek o belli olur demişlerdir heralde.

Belki de savcılık bişi olmaz bundan, olur öyle :p deyip takipsizlik verecek. Yada kasten yaralama, mala zarar verme gibi suçlardan dava açılacak. Mahkeme kovuşturma yapacak, delil, tanık vs. ne varsa sonuca gidilecek. Benim anladığım kısmı bu.

Arabama vuruldu diye mahkeme olmaz ki. Olacağı tek şey zarar ziyan davası olur. Böyle polislik falan işin olmaz.

Yorum bağlantısı
Özgür Anıl
(düzenlendi)

onların şikayet sebebi kaza.onlar darptan vs den bahsetmemişler.Sadece kaza yaptık (yolda bizi sıkıştırdı) ve kaçtı demişler.Darp edildim diyen benim ve rapor alanda benim.(böyle daha düzgün oldu.

tarihinde Özgür Anıl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Öyleyse bence dava bile açılmaz ama yine de belli olmaz.

Niye yaptıkları da belli; o bizi şikayet edeceğine biz onu edelim, haklı çıkalım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

benim aracımada dün kozyatağı palladium önünde park halindeyken çarpmışlar ön tampon yerde orta panjur bağlantısından ve sürücü tafaından kırıklar var gece çok fark edemedim ama kaportada birşey yok, çarpan kişi telefonunu bırakmış aradım bugun öğle saati buluşup olayı çözücez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Varol Güner

Geçmiş olsun Barış Bey. Çarpan kişi en azından numarasını flan bırakmış.Ya çarpıp kaçsaydı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

benim aracımada dün kozyatağı palladium önünde park halindeyken çarpmışlar ön tampon yerde orta panjur bağlantısından ve sürücü tafaından kırıklar var gece çok fark edemedim ama kaportada birşey yok, çarpan kişi telefonunu bırakmış aradım bugun öğle saati buluşup olayı çözücez.

Geçmiş olsun. En azından insan çarpmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...