İçeriğe Yönlendir

3 Jenerasyon Yanyana Das Auto Golf

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver

3 jenerasyon Golf kayınpederin bahçesinde, malum gri olan Golf V bizim.

Ben daha Focus 1-2-3 aynı bahçede yanyana görmedim, hatta yolda bile görmedim ama araba VW olunca oluyor işte :D

Bir gün herkes VW'ci olacak.

jkjk38488484aq.jpg

dm-HZWP.png

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Elöverlerin Ali sende ne varsa en iyisi o değil mi? :D

Birgün seni de Ford cu yaparız inşallah :D

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

herkesin bir ford u olacak :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bana da nasip olur tekrardan inşallah. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Ortadaki Polo diye yapılmış, taliplisi çok olunca Lupo Polo olmuş, Polo da Golf. :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

FORD lar otopark da durmaz yolda gider, ama yan yana gittiklerini görmek için ise arkadan vw ile gelsen de kar etmez abi çünkü çokdan virajı dönüp gitmişlerdir :D

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Reklamları izlediniz... :)

Eee hak edene hak ettiğini vermek lazım.

Güzel yakalamışsınız...

Tşkler ama hep oluyor zaten boyle, yer gok VW :p Sadece bu sefer resmin, çektim.

Aynen öyle Çeviklerin Ersel'i :) VAG sen çok yaşa ki biz de adam gibi arabaya binelim.

Ersel ben 2001 den beri 3 Ford eskittim , doğru yolu buldum VAG ile daha da almam Fort Zort Port.

2009 Focus a bineceğime 1999 Audi A3'e binerim çok daha keyifli keza da öyle yapıyorum :)

Hepsi aynı model değil mı bunların? :s

Aralarında fark yok da.

Kıskanç anarşik Mogaz Ahmet.

Efsaneler ölmez,Şekil degistirir... :)

:good1:

benim 3 tane oldu, yeter bişeye benzemiyorlar.

Bana da nasip olur tekrardan inşallah. :D

Allah esirgesin, attan inip katır mı tööbe allah yazdıysa bozsun.

Sen dost musun düşman mı ?

Ortadaki Polo diye yapılmış, taliplisi çok olunca Lupo Polo olmuş, Polo da Golf. :D

Canavar hepsi döneminin kralı, lideri....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Değişen birşey göremedim. :p

Golf 5 te tamponun altini siyah birakmislar digerlerinde govde rengi yapmislar abi :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
FORD lar otopark da durmaz yolda gider, ama yan yana gittiklerini görmek için ise arkadan vw ile gelsen de kar etmez abi çünkü çokdan virajı dönüp gitmişlerdir :D

Ah Çakmaktaş ahhh, ne diyim sana. Senin haso görevin zaten güneşi balçıkla sıvamaya çalışmak.

Yemişim FORT'un alayını bu forumda şamarlamadığın Fort kalmadı hemde beğenmediğiniz tüü kaka dediğiniz Fiat Punto ile boy boy fark koydum. Heleki VW'e laf etmek bak töbe töbe taş olursunuz Fordçular sizi.

Değişen birşey göremedim. :p

Ahmetçim senin gözler hem miyop hem hipermetrop hemde katarakt ise biz VAG'çılar napak ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak
Ben daha Focus 1-2-3 aynı bahçede yanyana görmedim, hatta yolda bile görmedim

Ben gördüm ve çektim, fotoğraf pek net olmasa da :)

Ar2ny.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Tşkler ama hep oluyor zaten boyle, yer gok VW :p Sadece bu sefer resmin, çektim.

Bize de fordlar denk geliyor ama,hiç böyle çekmek aklımıza gelmedi :):fiuw:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Golf 5 te tamponun altini siyah birakmislar digerlerinde govde rengi yapmislar abi :)

Audi de öyle siyah plastik ön arka tampon ve yan marşipeyeler siyah mika.

Reklamlara devam, VAG rulez. (Pug satılık onu da VAG'ın bir modeli yapıcam allahın izniyle)

456hkj7388__2_.jpg

456hkj7388__1_.jpg

456hkj7388__3_.jpg

456hkj7388.jpg

456hkj7388__4_.jpg

456hkj7388__5_.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı
(düzenlendi)

yakıt ve vergi sıkıntısı olmasa fordun daha ne arabaları var :) tarihinde Hüseyin Lafcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
Ben gördüm ve çektim, fotoğraf pek net olmasa da :)

Umumi otoparkta tabiki mümkün, yer gök plasiyer focusu dolu. Ben özel kullanımdan bahsediyorum Bahadır Bey.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ah Çakmaktaş ahhh, ne diyim sana. Senin haso görevin zaten güneşi balçıkla sıvamaya çalışmak.

Yemişim FORT'un alayını bu forumda şamarlamadığın Fort kalmadı hemde beğenmediğiniz tüü kaka dediğiniz Fiat Punto ile boy boy fark koydum. Heleki VW'e laf etmek bak töbe töbe taş olursunuz Fordçular sizi.

Ahmetçim senin gözler hem miyop hem hipermetrop hemde katarakt ise biz VAG'çılar napak ?

Ali abi hodri meydan al en güçlü arabanı gel de OSMANLI yı yapıştırayım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)
yakıt ve vergi sıkıntısı olmasa fordun daha ne arabaları var :)

Valla VAG'ın yanında kusura bakmayın bunlar pek yavan....

Audi, Lamborghini, Bugatti ve Bentley der susarım, dünyanın en hızlı arabası bile VW'in eseri.

volkswagen.jpg

Ali abi hodri meydan al en güçlü arabanı gel de OSMANLI yı yapıştırayım :D

Çakmaktaş, sana ben 20 kere hodri meydan dedim 20 sinde de benden şamarı yedin oturdun aşağı :D

Yalansa yalan de daha ben sana ne diyim , yenilen pehlivan güreşe doymazmış........

Ben bıraktım bu işleri otomatik 100 bg araba aldım, tokatlamadık adam kalmadı bende emekli oldum. Senin daha 100 fırın ekmek yemen lazım ;)

tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı

para verip alınmıs oyuncaklar gibi duruyo :D

pahalı oyuncaklar hiç özgün değil :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Valla VAG'ın yanında kusura bakmayın bunlar pek yavan....

Audi, Lamborghini, Bugatti ve Bentley der susarım, dünyanın en hızlı arabası bile VW'in eseri.

Çakmaktaş, sana ben 20 kere hodri meydan dedim 20 sinde de benden şamarı yedin oturdun aşağı :D

Yalansa yalan de daha ben sana ne diyim , yenilen pehlivan güreşe doymazmış........

Ben bıraktım bu işleri otomatik 100 bg araba aldım, tokatlamadık adam kalmadı bende emekli oldum. Senin daha 100 fırın ekmek yemen lazım ;)

Boş lafı geçelim abi, al ve gel araçlarını :D Belki de 101 fırın ekmek yemişimdir nereden biliyorsun :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

para verip alınmıs oyuncaklar gibi duruyo :D

pahalı oyuncaklar hiç özgün değil :D

Forumda sorsak Ford aracınızı bedelsiz aynı model denk VW ile değişme imkanı olsa ne dersiniz diye %90 OK derdi :D

Özgün falan değil ama realite bu, aynı para olsa 1 allahın kulu VW yerine Fort almaz, alan da fanatiktir.

Boş lafı geçelim abi, al ve gel araçlarını :D Belki de 101 fırın ekmek yemişimdir nereden biliyorsun :D

Boşver Sühacan, ben emekli oldum zamanında gösterecektin hünerini, boy boy fark yemeden önce :D

Sen fırın fırın ekmek yerken biz yediklerimizi kusmadık heralde, makas kapanmaz kolay :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hepsi aynı model değil mı bunların? :s

Aralarında fark yok da.

Aaa olur mu.. stoplara baksana biraz değişmiş... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...