İçeriğe Yönlendir

3 Jenerasyon Yanyana Das Auto Golf

Ali Elöver

Recommended Posts

Naci Özkan

Audi de öyle siyah plastik ön arka tampon ve yan marşipeyeler siyah mika.

Reklamlara devam, VAG rulez. (Pug satılık onu da VAG'ın bir modeli yapıcam allahın izniyle)

Bayiliyorum bu arabaya. Leon almadan once bunun 1,8 t sini alacaktim temizini bulamadim :)

Bizde her yol vw ye cikar :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Bende 3 jenerasyon passat çekmiştim biri benimki, akşama bulursam eklerim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Forumda sorsak Ford aracınızı bedelsiz aynı model denk VW ile değişme imkanı olsa ne dersiniz diye %90 OK derdi :D

Özgün falan değil ama realite bu, aynı para olsa 1 allahın kulu VW yerine Fort almaz, alan da fanatiktir.

mondeo tdci jatco yu, passat la mı değişecem? şanzımancı ile akraba oluruz :rofl:

cuprayı verecem de, ekose etek modelli poloya mı binecem? benzin döküp yakarım daha iyi

96 mondeo mun zaten eşi benzeri yok

79 golf bul getir de, celica'mla :wub: tavanından zıplayayım

4halka da kullanılan iç plastik mlazemenin buharı falan zararlı mıdır nedir? toksik herhalde? geçmiş olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Valla VAG'ın yanında kusura bakmayın bunlar pek yavan....

Audi, Lamborghini, Bugatti ve Bentley der susarım, dünyanın en hızlı arabası bile VW'in eseri.

SSC Ultimate Aero, Tuatara

Konigsegg Agera R

Pagani Huayra, Zonda

bunlar da kendilerini en hızlı ilan etmiş favu'ya mı inanalım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Lafcı

arap seyhleri ingiliz takımlarını aldıgı zaman onlar arap takımı oluyo mu ? olmuyo o zaman ford gibi köklü ve tarihli bi firma ile vw grubu kıyaslanamaz varmı gt40 gibi arabası ? mustang var mı ? henry fordun kemikleri sızlıyo mezarında :D

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Reklama ihtiyacımız yok ki fotoğrafını çekip yayınlayalım... :D Etikete gerek yok eskiler bizi tanır... :D

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Forumda sorsak Ford aracınızı bedelsiz aynı model denk VW ile değişme imkanı olsa ne dersiniz diye %90 OK derdi :D

Özgün falan değil ama realite bu, aynı para olsa 1 allahın kulu VW yerine Fort almaz, alan da fanatiktir.

Boşver Sühacan, ben emekli oldum zamanında gösterecektin hünerini, boy boy fark yemeden önce :D

Sen fırın fırın ekmek yerken biz yediklerimizi kusmadık heralde, makas kapanmaz kolay :D

Ali bey üzerine birde para vermeleri gerekicek herelde üzerine bakın aynı yaşta aynı şehirde iki araç golf ve focus hemen hemen aynı özellikte araçlar:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayraktar-otomotiv-izmir-2005-volksw-golf1.6fsi-otomatik-sunroof-107295251/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-tekhno-paketli-temiz-focus-104170482/detay ve fiyatları ortada demeki fortçularda vw alamadıklarından değil beğenmediklerinden almamışlar demekki ayrıca buş iş sizi dediğiniz gibi değilmiş demekki zevk meselesiimiş.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Ali bey üzerine birde para vermeleri gerekicek herelde üzerine bakın aynı yaşta aynı şehirde iki araç golf ve focus hemen hemen aynı özellikte araçlar:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-bayraktar-otomotiv-izmir-2005-volksw-golf1.6fsi-otomatik-sunroof-107295251/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-tekhno-paketli-temiz-focus-104170482/detay ve fiyatları ortada demeki fortçularda vw alamadıklarından değil beğenmediklerinden almamışlar demekki ayrıca buş iş sizi dediğiniz gibi değilmiş demekki zevk meselesiimiş.

Mert bey goz var nizam var. Birinde fazladan otomatik vites ve sunroof var. Bunlari extra almak icin 7000 tl fark veriyoruz. Bu farklari cok kucumsemisiniz anlasilan :)

Aman diyim :)

Cok guzeller :) 1.6tdi 4motion golf7 paklar beni ileride :p

1.6tdci focus gelsin tokatlayim hemen iki dakikada :p Focusu yazilimla sonuna kadar acmak serbest.Bende soft yazilimda kalicam soz :)

Kanka sakin ol :) :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Mert bey goz var nizam var. Birinde fazladan otomatik vites ve sunroof var. Bunlari extra almak icin 7000 tl fark veriyoruz. Bu farklari cok kucumsemisiniz anlasilan :)

Aman diyim :)

Kanka sakin ol :) :)

Golf ozaman 32.900 olması lazım.:D Otomatik vites ve sunroof olan full golf 25.900tl Manuel vites ve sunroofsuz focus 27.000tl kısacası şunu söylemek istiyorum ali bey fordcuları küçümser tarzda mesajlar yazmış paranız olsa VW'e binerdiniz tarzında birşeyler yazmış ama bunun maddiyatla alakası yok tamamen tercih meselesidir çünkü fiyatlar ortalama olarak 3 aşağı 5yukarı aynı.

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Golf ozaman 32.900 olması lazım.:D Otomatik vites ve sunroof olan full golf 25.900tl Manuel vites ve sunroofsuz focus 27.000tl kısacası şunu söylemek istiyorum ali bey fordcuları küçümser tarzda mesajlar yazmış paranız olsa VW'e binerdiniz tarzında birşeyler yazmış ama bunun maddiyatla alakası yok tamamen tercih meselesidir çünkü fiyatlar ortalama olarak 3 aşağı 5yukarı aynı.

Benim dedigim 7000 tl fark alirken odenen tutar :)

Ama emin olun o sunroof ve dsg buyuk farkkk :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Vay be, forum gizli VAG fanatiği doluymuş, işte ispatı......... :D :D :D

Aslında herkes VW meraklısı ve fanatiği ama bunu kendine itiraf edemiyor, ilk fırsatta herkes VW'nin güvenli ve kaliteli koltuğuna oturmak için fırsat kolluyor.

İlk etapta kendi bölümüz açıldı FCTR içinde, bugünün azınlığı yarının egemeni az kaldı.

focusları yanyana göremessin tabi, usta şoför ve yol arabasıdır

mondeo tdci jatco yu, passat la mı değişecem? şanzımancı ile akraba oluruz :rofl:

cuprayı verecem de, ekose etek modelli poloya mı binecem? benzin döküp yakarım daha iyi

96 mondeo mun zaten eşi benzeri yok

79 golf bul getir de, celica'mla :wub: tavanından zıplayayım

4halka da kullanılan iç plastik mlazemenin buharı falan zararlı mıdır nedir? toksik herhalde? geçmiş olsun.

SSC Ultimate Aero, Tuatara

Konigsegg Agera R

Pagani Huayra, Zonda

bunlar da kendilerini en hızlı ilan etmiş favu'ya mı inanalım.

http://www.sahibinde...107295251/detay

http://www.sahibinde...104170482/detay ve fiyatları ortada demeki fortçularda vw alamadıklarından değil beğenmediklerinden almamışlar demekki ayrıca buş iş sizi dediğiniz gibi değilmiş demekki zevk meselesiimiş.

Arabalar zevksiz olunca, eğlence bulmak için böyle resim falan çekiyor işte sahipleri. :ninja:

Tırtlar kitlesi... :p

:nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Çark

Gönlümün sıralaması :

mercedes>bmw>audi>vw>ford>opel> diğerleri.

gönlümden geçen bu araya volvo,skoda,seat da girer.japonlar,koreler,fransızlar liste dışı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Çark

Tabi bu sıralamaya Ferrari,Bentley vs. gibi markaları koymuyoruz.Onlar tasnif dışı :)

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Vallahi açıkçası yeni yılla beraber aracımı deiştiriyorum gönlümden golf yada jetta vardı. Golf mükemmel araba tarttık ölçtük biçtik hacim olarak ileride bizi sıkıntıya sokar dedik, jettaya yoğunlaşmışken eşimin c-max'i görmesiyle mantikende c-max'e yöneldik. Lafın kısası gönül ferman dinlemiyor. Taraftarı oluğum takımın bir lafını uyarlayayım. "Bir Gün Herkes Vw'ci Olsun. Ama Herkes Ford'çu Olmasın, Bırakın O Ayrıcalık Bizde Kalsın." der :vroom:

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Focusun on'larcasını bir ford servisinde yeni sahibini beklerken görebilirsiniz fakat golf'ün 1 tanesi görmek için 3 ay beklersiniz... :)

Kısacası the premium,das auto..Ayrıca herkes bir gün vosvosu olsun ister :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

Golf ozaman 32.900 olması lazım. :D Otomatik vites ve sunroof olan full golf 25.900tl Manuel vites ve sunroofsuz focus 27.000tl kısacası şunu söylemek istiyorum ali bey fordcuları küçümser tarzda mesajlar yazmış paranız olsa VW'e binerdiniz tarzında birşeyler yazmış ama bunun maddiyatla alakası yok tamamen tercih meselesidir çünkü fiyatlar ortalama olarak 3 aşağı 5yukarı aynı.

şu an sıfır almak söz konusu oldugunda yeni kasa 1.6(style) tdci focus la 1.6(conf.) tdi golf neredeyse aynı fiyata geliyor donanımları düşününce ... aralarında 3000 bin lira fiyat farkı var focus 54 golf 57 bin lira... ama golf donanım olarak focustan çok daha üstte kalıyor ...

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

İki araca da sahip olmuş biri olarak şunu da belirtmeliyim..Ford iyidir, Vw daha da iyidir, fakat Golf en iyisidir :tongue:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Valla bizim şu yeni aldığımız vosvos gerçekten keyifli.İlk kez Golf kullandım.Benim Cmax'ı otomatik dizel bir araca çevirip, Golf'e el koyabilirim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Topal

Şöyle bir şey var bence.. En güzel araba insanın ulaşabildikleri içerisinde kendi beğendiği arabadır. Ama şöylede bir durum var bazı markalar diğerlerinden her zaman daha kalitelidir. Mesela şu an vosvos gurubunun arabası seat leona biniyorum ve o bile muazzam bir araba, fakat param olsa bmw alırım...

Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

şu an sıfır almak söz konusu oldugunda yeni kasa 1.6(style) tdci focus la 1.6(conf.) tdi golf neredeyse aynı fiyata geliyor donanımları düşününce ... aralarında 3000 bin lira fiyat farkı var focus 54 golf 57 bin lira... ama golf donanım olarak focustan çok daha üstte kalıyor ...

Doğrudur anıl bey zaten işin ondan sonrası tamamen tercih ve zevk meselesidir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...