İçeriğe Yönlendir

Monitörlü Koltuk Başlığı

Hasan Aksüt

Recommended Posts

Hasan Aksüt

Bugün benzer ürünleri yakından görme şansı buldum. Daha nazik bir ürün bulabilir miyim? Bulmazsam fiyat avantajı çok iyi. :)

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Bugün benzer ürünleri yakından görme şansı buldum. Daha nazik bir ürün bulabilir miyim? Bulmazsam fiyat avantajı çok iyi. :)

aynı ürün, referans ta geldi :D

selamlar dun itibariyle 229 dolarlik olani ve gunduz ledi falan filan bi kac esya siparis ettim simdi bunlar 4 gune gelecek de baglantiyi nasil yapicam cakmakliklar kontagi kapatinca kapanmiyo bende (5-10 dk sonra kapaniyosa bilemem)bu olayi nasil cozerim cakmakligi kullanmadan baska bir yerden power alabilirmiyim acaba???

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Çok teşekkür ederim resimler için aklıma gelen cozum power kablosunu bagaja uzatarak ordaki sigorta kutusundan power alabilirim gibi geldi kullanılmayan çok soket var ancak kaclik sigorta baglycaz onu bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Tevfik Demirdal

http://www.ebay.com/itm/160858371052?item=160858371052&viewitem=&sspagename=ADME:X:RTQ:MOTORS:1123&vxp=mtr

bunu tavsiye ederim arkadaşlar. bir kaç ay önce aldım. HD çözünürlük ve ses mükemmel. Orjinal ismi Erisin diyede yurtdışı piyasalarında var. Satıcıya analog tv modülüde ekledim. ücretsiz kargo ile toplamda kafalık başına ozamanda 300 TL' geldi. Satıcı güvenilir. Ürün çinden geliyor. Cmax a montajı kendim yaptım. çok mükemmel bir ürün. Türkiye yüksek çözünürlüklü pek bulamadım. Bu fiyata kesinlikle tavsiye ederim. özellikle Fm tranmitter, kızılötesi kulaklık, kumanda, oyun,divx mp4 direkt oynatabilme,Usb,Kart okuyucu, Sony lense sahip Dvd okuyucu. gayet güzel.3 renk seceneği ve fermuarlı geliyor. Kurulumada çok basit. İsteyen arkadaşlara Cmax kurulumunu anlatabilirim. Bu ürünü almadan önce çok araştırma yapmıştım. Birazcık da yapım gereği kaliteye önem veriyorum.tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

http://www.ebay.com/...RS:1123&vxp=mtr

bunu tavsiye ederim arkadaşlar. bir kaç ay önce aldım. HD çözünürlük ve ses mükemmel. Orjinal ismi Erisin diyede yurtdışı piyasalarında var. Satıcıya analog tv modülüde ekledim. ücretsiz kargo ile toplamda kafalık başına ozamanda 300 TL' geldi. Satıcı güvenilir. Ürün çinden geliyor. Cmax a montajı kendim yaptım. çok mükemmel bir ürün. Türkiye yüksek çözünürlüklü pek bulamadım. Bu fiyata kesinlikle tavsiye ederim. özellikle Fm tranmitter, kızılötesi kulaklık, kumanda, oyun,divx mp4 direkt oynatabilme,Usb,Kart okuyucu, Sony lense sahip Dvd okuyucu. gayet güzel.3 renk seceneği ve fermuarlı geliyor. Kurulumada çok basit. İsteyen arkadaşlara Cmax kurulumunu anlatabilirim. Bu ürünü almadan önce çok araştırma yapmıştım. Birazcık da yapım gereği kaliteye önem veriyorum.tavsiye ederim.

bende aynisini aldim kampanyasi var su anda 2 adeti 229 dolara geliyor link yukarida var cmax icin kurulumu anlatabilimisiniz tesekkurler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çakmaklığı kullanmıyorsanız, oraya bağlayın, tak çıkar yapın, telefon şarjı gibi? sigorta kutusuna, eliniz yatkın değilse bulaşmayın

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

çakmaklığı kullanmıyorsanız, oraya bağlayın, tak çıkar yapın, telefon şarjı gibi? sigorta kutusuna, eliniz yatkın değilse bulaşmayın

abi sen nerdesin ya:)))oolemi diyosun yani hani ben dedim kontagi kapatinca kapansin acinca acilsin bide koltuga baktim az once hic ici acilaak gibi degil ne dersin yaparmiyiz bu isi:)bu arada gormussundur senin onerdiklerini ismarladim,1 adet daylight ve 4 adet koltuk alti led ismarladim(mavi)drl leri tampona gore aldim biliyosun citali biraz tadilat olacak ama ypicam insallah sen bana su monitore cakmaksiz nasil baglanti yaparim bi soolersen cok makbule gececek:)

Yorum bağlantısı
Tevfik Demirdal

bende aynisini aldim kampanyasi var su anda 2 adeti 229 dolara geliyor link yukarida var cmax icin kurulumu anlatabilimisiniz tesekkurler

2007 cmax için kafalık montajı;

1. öncelikle koltukları öne doğru ayar aparatından iyice yatırınız. Takılı vaziyette bulunan orjinal kafalıkları klipsleri bastırarak çekip çıkarınız.

2. Koltuğun alt tarafındaki oynar kısmına doğru eğilip bakınız.dikiş noktası gibi gözüken yerinde iki kumaşı birbirine tutturmak için kullanılmı bir tarafı dişi bir tarafı erkek, uzunlamasına plastik mevcut. bu plastik bir tarafdan çekekerek iki kumaşı birbirinden ayırınız.

3. arka kısım kumaşı tamamen boşa çıkmış hale gelmiştir.

4. kafalık demirlerinin girdiği boşlukları el feneri yardımıyla kumaşın arasından bakarsanız görebilirsiniz.

5. almış olduğunuz yeni kafalıkların montaj demir borusu girecek olduğu boşluktan küçük ise plastik bağlantı silindirini öncelikle koltuk deliğine üstten yerleştiriniz.

6. kafalık kablolarını deliklere teker teker dikkatlice itiniz. başka birinin yardımıylada koltuğun alt tarafını elinizle kabloların rahatca koltuk içine girmesini sağlayınız. (eğer yalnız iseniz koçtaş tan el girmeyen bölgelerenden küçük nesneleri almaya yarayan ismini bilmediğim uzun yaylı kırmızı saplı bir çubuk satın alıp kullanabilirsiniz)

7. kabloları geçirdikten sonra kafalık metal aralıklarını Cmax' a göre ayarlayarak koltuk boşiluğundaki yerine takınız.

8. 1 adet çakmaklık kablosu ile arka konsolda bulunan 12 v girişine takzbilirsiniz.

9. koltuk içindeki kabloları rahat bir şekilde yukarıdan aşağıya doğru gittiğini emin iseniz, alt tarafataki koltuk döşeme plastiğini birbirne geçirerek takınız. elektrik kablosu çıkısını alt tarafın çakmaklığa bakan tarafından gizlice çıkarınız.

10. işlem tamamdır.

umarım bu yazdıklarım yardımcı olur. takıldığın yerde sorabilirsin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

1. öncelikle koltukları öne doğru ayar aparatından iyice yatırınız. Takılı vaziyette bulunan orjinal kafalıkları klipsleri bastırarak çekip çıkarınız.

2. Koltuğun alt tarafındaki oynar kısmına doğru eğilip bakınız.dikiş noktası gibi gözüken yerinde iki kumaşı birbirine tutturmak için kullanılmı bir tarafı dişi bir tarafı erkek, uzunlamasına plastik mevcut. bu plastik bir tarafdan çekekerek iki kumaşı birbirinden ayırınız.

4. kafalık demirlerinin girdiği boşlukları el feneri yardımıyla kumaşın arasından bakarsanız görebilirsiniz.

5. almış olduğunuz yeni kafalıkların montaj demir borusu girecek olduğu boşluktan küçük ise plastik bağlantı silindirini öncelikle koltuk deliğine üstten yerleştiriniz.

6. kafalık kablolarını deliklere teker teker dikkatlice itiniz. başka birinin yardımıylada koltuğun alt tarafını elinizle kabloların rahatca koltuk içine girmesini sağlayınız. (eğer yalnız iseniz koçtaş tan el girmeyen bölgelerenden küçük nesneleri almaya yarayan ismini bilmediğim uzun yaylı kırmızı saplı bir çubuk satın alıp kullanabilirsiniz)

7. kabloları geçirdikten sonra kafalık metal aralıklarını Cmax' a göre ayarlayarak koltuk boşiluğundaki yerine takınız.

8. 1 adet çakmaklık kablosu ile arka konsolda bulunan 12 v girişine takzbilirsiniz.

9. koltuk içindeki kabloları rahat bir şekilde yukarıdan aşağıya doğru gittiğini emin iseniz, alt tarafataki koltuk döşeme plastiğini birbirne geçirerek takınız. elektrik kablosu çıkısını alt tarafın çakmaklığa bakan tarafından gizlice çıkarınız.

10. işlem tamamdır.

tskler monitorler seneye gelir herhalde artik gelince ugrasicam bu sekilde ama hala dedigim gibi cakmakliga takmayi hic istemiyorum bakiccaz artik...Tesekkurler

+1 :unsure2:

:bravo: :bravo: çok güzel bi paylaşım olmuş bide bir kaç resim olsa :blush: :blush:

resimleri ben koyucam takarken insallah :yes:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

10. işlem tamamdır.

Montaj yapmış kadar oldum. :bravo:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

tskler monitorler seneye gelir herhalde artik gelince ugrasicam bu sekilde ama hala dedigim gibi cakmakliga takmayi hic istemiyorum bakiccaz artik...Tesekkurler

+1 :unsure2:

resimleri ben koyucam takarken insallah :yes:

beklemekteyiz hep beraber inşallah :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

CvLGP.jpg

Diğer resimleri yükleyebilirsem göndereceğim çift fiyat 450 tl ayrıca kablosuz iki adet kulaklık iki adet oyun konsolu ve kumanda fiyata dahil.

I3k2q.jpg

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Montaj yapmış kadar oldum. :bravo:

peki bir soru 1 cakmakliga 2 tane monitoru baglasam kaldirir mi??

Yorum bağlantısı
Tevfik Demirdal

tevfik bey, bilgi kutusuna ayrı konu açarmısınız, bilgiler nefis

çağlar bey forumda yeniyim . bilgi kutusu nerede ve nasıl koyuyorum.

Yorum bağlantısı
Tarık Koca

1.. her araca takılabilirmi bunlardan ???

2. double din konusunda da tavsiyeleriniz varmı 2004 focus için ???

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bu tip cihazlar universal ürünlerdir.

Biraz tadilat ile Pioneer Avh 2450 Bt cihazı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Tarık Koca

Bu tip cihazlar universal ürünlerdir.

Biraz tadilat ile Pioneer Avh 2450 Bt cihazı tavsiye ederim.

abi navigasyon varmı bu modelde... ayrıca navigasyonda almıyayım diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

abi navigasyon varmı bu modelde... ayrıca navigasyonda almıyayım diye düşünüyorum...

Navigasyon yok ama küçük bir aparatla navigasyonlu hale gelebilir ya da Yine Pioneer Avic 910 Bt olabilir.

Ancak 910 un üst modelleri sakat İgo yükleyeömezsin kendi orjinal navigasyonu ile gider gelirsin.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/237357-pioneer-avh-2450bt-dubledeeni-navigasyonlu-yapmak/page__p__1723745#entry1723745

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

teşekkürler murat abi tavsiyelerin için...

Rica ederim.

Faydalı oldu mu bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...