İçeriğe Yönlendir

Tuşları Sessiz Bir Klavye Arıyorum

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere
(düzenlendi)

Başlık yeterince açık sanırım. Açıklama yapmamı mı bekliyorsunuz? Çok beklersiniz... :crazy:

Not: Programlanabilir tuşları olması tercih sebebidir. Kablolu/kablosuz fark etmez. Enter tuşu Shift tuşu gibi ince olmasın yeter. Ha bir de; yön tuşları ile üstündeki altı tuş birleşik olmayacak. Microsoft tavsiye ederken Enter tuşuna dikkat edin; kızarım zira. :tongue2: Eşşek gibi de olmasın yani... ;) Esnek klavye de önermeyin, yön tuşları ince olanları da. :i-ih:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

dokunmatik ekranlı bilgisayar çıktı,klavye dokunmatik çok sessiz,parmağın ucunu hafifçe öpüştürüyosun algılyo. :biggrin:

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Biraz basitçe ama işyerinde kullanmakta olduğum klavye tuş açısından sessiz sayılır; Fujitsu KB400

49499_1.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Logitech ex110 ve Microsoft 800 model kablosuz klavyeleri kullanıyorum dükkanda...Özellikle Logitech ten çok memnunum hocam..Sessiz derken neye göre sessiz kestiremedim ama bende sessiz klavyeler...:)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Fiyat aralığı nedir?

100 lira olmasın. ;)

Önerilmeyecekler arasında lazer klavye olmadığından önereyim dedim :)

http://www.virtual-l...com/?an=vlk-new

Daha sessizi yoktur sanırım :) Biraz pahalı sadece...

Hediye edersen olur tabii. :p

dokunmatik ekranlı bilgisayar çıktı,klavye dokunmatik çok sessiz,parmağın ucunu hafifçe öpüştürüyosun algılyo. :biggrin:

Bakınız bir üstteki cevap. :tongue2:

Biraz basitçe ama işyerinde kullanmakta olduğum klavye tuş açısından sessiz sayılır; Fujitsu KB400

Tip güzelmiş.

Logitech ex110 ve Microsoft 800 model kablosuz klavyeleri kullanıyorum dükkanda...Özellikle Logitech ten çok memnunum hocam..Sessiz derken neye göre sessiz kestiremedim ama bende sessiz klavyeler... :)

İki saatte düşüne düşüne yavaş yavaş yazarsan her klavye sessizdir Serkan'ım... AAaahhahahaaa... :p Logitech candır. :yes:

Muğla'da çok çeşit yok sanıyorum da. Gold, Bimeks, Teknosa, Karfur, Kipa gibi yerlere baktım bulamadım dişime göre... Bilen, kullanandan fikir alayım dedim...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İki saatte düşüne düşüne yavaş yavaş yazarsan her klavye sessizdir Serkan'ım... AAaahhahahaaa... :p Logitech candır. :yes:

Muğla'da çok çeşit yok sanıyorum da. Gold, Bimeks, Teknosa, Karfur, Kipa gibi yerlere baktım bulamadım dişime göre... Bilen, kullanandan fikir alayım dedim...

Foruma ileti yazma dışında klavye de kullandığım tuşlar Ctrl+P ile sınırlı...Gerisi kablosuz farelerim sağolsun...Kaseti seç, kağıt kalınlığını seç, basılacak ebatları seç en son tamam de gelsin paralar şeklinde..:p Canım öğretmenim..:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yeni aldığım klavye, Logitech MK710 ya da muadili MK520.

Gıkı çıkmıyor.

Bi tane al bana hediye et Sani... Hadi çabuuuk... :):p

Foruma ileti yazma dışında klavye de kullandığım tuşlar Ctrl+P ile sınırlı...Gerisi kablosuz farelerim sağolsun...Kaseti seç, kağıt kalınlığını seç, basılacak ebatları seç en son tamam de gelsin paralar şeklinde.. :p Canım öğretmenim.. :)

Yerim senin iletilerini haylaz. ;)

Öyle masa başından tavsiye ile klavye alınmaz, my dear.

Bir elektro markete gidilir. Klavyelerin başına geçilir. Tak tak tak tak vurulur. En sessizi bulunur :p

Nacizane tavsiyem laptop klavyesi gibi yumuşak tuşlu olanlardır. Gayet kullanışlılardır.

İlle de marka adı istiyorsan; Microsoft ve Logitech derim. Birini evde diğerini şirkette kullanıyorum, ikisi de gayet sessiz.

Gittik dedik, gittiğimiz yerleri saydık ama... Pehheeee... Hanım, oturmuş okumadan yazıpduru. Aayhahaaa, çok yerelim kıız... ;)

Klavye değil ama sesten başın ağrıyorsa diye :p

Mahmut, kaşınıyorsun janim. :punish:

http://www.teknobiyo...ps-2-siyah.html

Kullandığım klavyedir. Bana göre oldukça iyidir....Enter tuşu normaldir.Burdaki resim eski serinin...

Tavsiye dediğin böyle olur. Görün de örnek alın... Sağol Fatih abi. İlgileneceğim. :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Pisayada bulabilecegin orta kalitede ve tam olmasada epey sessiz olacak bence tek marka A4 lerde var.Sani prof klavyeler önermiş imkan varsa alınmalı .Microsoft yeni klavyeler nasıl bilmiyorum ama bakılmalı.

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar
(düzenlendi)

Logitech ex110 iyidir tavsiye ederim.Bide şu var combo mk 520

tarihinde Seçkin Kaçar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bu çok riskli :D

Ben para vermedim ki, Logitech bozulanın yerine yenisini gönderdi sağolsun :)

Tamam o zaman; şimdi kullandığını boz, sana yenisini göndersinler, onu da bana gönder Sani. Hadi bakim çocum. :biggrin:

Benim için konunun ilk iletisi önemlidir. Bütün açıklamalar ilk iletide yapılır. Gerisi teferruattır. Arkası yarın mı çeviriyoruz burada alla allaaa. ?

Tamam, iyi nöbetler..

Bu arada az önce face de şunu yazdım ;)

Ayca Simsek

2 saat önce, BlackBerry Smartphones App ile

Kimse aramasin bugun beni, kimse mesaj atmasin. O kadar sinirliyim ki kabak her an herkese patlayabilir. Cok ciddiyim. Bugun derin sessizlik istiyorum kimseyi kirmamak adina..

O yüzden; dişime göre sizi buldum sayın öğretmenim. :blush:

Ne demek ya Ayça, takıl sen. :p Hep beraber alırız senin sinirini, gülmeye başlarsın yine. ;)

Pisayada bulabilecegin orta kalitede ve tam olmasada epey sessiz olacak bence tek marka A4 lerde var.Sani prof klavyeler önermiş imkan varsa alınmalı .Microsoft yeni klavyeler nasıl bilmiyorum ama bakılmalı.

Microsoft önermeyin dedik zaten Oktay'ım ustam; Enter tuşlarını hep ince yapıyor artık o. Sevmiyorum ben onları artık. Şu andaki klavyem de Logitech ama ses çıkarıyor işte. O yüzden değiştireyim dedim. A tuşu da silindi, biri gitti mi diğerleri de gider zati. ;)

Logitech ex110 iyidir tavsiye ederim.Bide şu var combo mk 520

Nasıl iyidir Seçkin'im ya? Şu andaki klavyem bu zaten! Özellikleri iyi de sesi kötü be abisi. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

matias-quiet-pro-pc.jpg

Görünüşüne bakıp bu ne la demeyin.Evet bildiğimiz eski tarz çat çat klavyelere benziyor olabilir ama dünyanın en sessiz klavyesidir kendisi. :)

Matias Quiet pro

Fiyat yazacak halim yok.Herşeyide hazır beklememek lazım araştırmak lazım demi ama.En son süprizim ise Türkiye'de YOK. :biggrin::p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

matias-quiet-pro-pc.jpg

Görünüşüne bakıp bu ne la demeyin.Evet bildiğimiz eski tarz çat çat klavyelere benziyor olabilir ama dünyanın en sessiz klavyesidir kendisi. :)

Matias Quiet pro

Fiyat yazacak halim yok.Herşeyide hazır beklememek lazım araştırmak lazım demi ama.En son süprizim ise Türkiye'de YOK. :biggrin::p

Türkiye'de olmayan başka modelleri de araştırdım Akan. Neler var bilsen... ;)

O klavyenin Enter tuşu gözünü kırpıştırsın Mert. :p

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Aaaa doğru abi o özelliğe dikkat etmeyi unutmuşum. Tek eksiği de o valla süper klavye fiyatı falan da iyiydi :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

klavyene wd40 sık

Yapmadığım şey değil. Alt silikon tabakayı söküp klavye tuş girişlerine alttan wd40 sıktım. Müthiş sessiz oldu ve tuşlar "yağ" gibi basıyordu valla :)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Microsoft marka tuşlara dokununca farkı hissedersiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...