İçeriğe Yönlendir

Focus'Uma Ses Sistemi Yapmayı Düşünüyorum.

Anıl Kurtulan

Recommended Posts

Uğur Çınar

Sony nin üst modeli dediğiniz teybin adı ne acaba Samet Bey :) ?

sony bildiğim kadarıyla tek modeli üst modeli yok :good1:

Yorum bağlantısı
Samet Yarın

Sony nin üst modeli dediğiniz teybin adı ne acaba Samet Bey :) ?

model olarak bilmiyorum ama titanyumlarda olan teypten mi sizinki mp3 çalıyor mu?

sony bildiğim kadarıyla tek modeli üst modeli yok :good1:

örnek olarak 2006 ghia ile 2008 titanyumlarda olan teypleri söylemiştim modellerini bilmedigim için yazamadım ikisi farklı anlamında

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

model olarak bilmiyorum ama titanyumlarda olan teypten mi sizinki mp3 çalıyor mu?

örnek olarak 2006 ghia ile 2008 titanyumlarda olan teypleri söylemiştim modellerini bilmedigim için yazamadım ikisi farklı anlamında

iç yapısı %95 aynı iç sadece kafa yapısı farklı :D o cihazların

Yorum bağlantısı
Samet Yarın

iç yapısı %95 aynı iç sadece kafa yapısı farklı :D o cihazların

bir çok kişi ona geçtiği için ve herkes memnuniyetini dile getiriyor daha önceden focus 1 de sony cd calarlı bir teyp kullanmıştım çok iyi bir cihazdı ama 2 lerde konsolun bütünlüğünü bozmaya ve üzerindeki teypi cıkarmaya gerek olmadıgını düsünüyorum tabiki kişi için birazda bütçe meselesi :)

Yorum bağlantısı
Anıl Kurtulan

bir çok kişi ona geçtiği için ve herkes memnuniyetini dile getiriyor daha önceden focus 1 de sony cd calarlı bir teyp kullanmıştım çok iyi bir cihazdı ama 2 lerde konsolun bütünlüğünü bozmaya ve üzerindeki teypi cıkarmaya gerek olmadıgını düsünüyorum tabiki kişi için birazda bütçe meselesi :)

Sony değil bu Trend modelinde olanlardan gri renkte 6000 CD modeli . Track çalıyo . MP3 çalmıyo .

Güzel bi double tarzı teyp pıoneer falan 1000 TL en kötüsü . iyi para yani .

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...