İçeriğe Yönlendir

Adana'yı Çok Özledim.

Hüseyin Yergin

Recommended Posts

Hüseyin Yergin

Yok yok arkadaş adana baskını şart oldu..... :fiuw:

Her türlü baskın yapılır abi.

Hüseyin sen yaptın böyle.... :kafa::elveda::kafa2:

Gözünüz gönlünüz açılsın açıcık :kutlama:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Şişerse sakat :elveda:

Sıkıntı yok abi tanıdık doktor arkadaşlar var :biggrin:

Harbi, sen ne yaptın böyle Hüseyin.! Olayın merkezinde olsak da, şimdi durduk yere niye psilokojimizi boyuzon sen bimiz..! Şuna bak, yaızıları bile birbinire karşıtıramya başlıdam. :p

E toplanıp gelin Adana da, hep beraber yiyelim. Bunları tek başına yedik mi dadı duzu olmuyor... ;)

Abi tayin çıkacak ya şimdiden antreman yapıyorum. :bravo:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Geçtiğimiz pazar günü Adana'da idim. Sabah 8 de Birbiçer'de ciğer şiş ile başladık nefis terbiyesine, akşam 8 gibi Elem'de metrelik adana kebabı ile terbiyeye son verdik. Hayatta ağzıma ciğer sürmeyen ben, 2 porsiyon ciğer yemişim:)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Offf ADANAM offf.Bende özledim bende. :cray: Bir Adanalyı bir başka Adanalı anlar.Söyle Ferdi Baba. :kutlama:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hüseyin kafayı mı yedin.. yaşanmaz orada...

Adana gidip görüp kaçmak yada içinden geçmek için falan ideal bir yerdir... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

13 yıl Ceyhan'da çalıştım. Ankara'ya yerleştim ama Adana kebabı ve ciğerine ancak 12 yıl dayanabildim. Bir vesileyle Ceyhan'a gittim ve 3 gün kaldım, doyasıya özlemimi giderdim. Harikaydı, tatları değişmemiş. Ankara'da o tada ulaşamadım nedense. Hele o salataları yok mu? 5 lt. şalgam ve yarım lt. acı alıp geldim.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Ceyhan da San kebap tamı yediniz abi kıymaları(orada Adana diyince bakarlar yüzünüze)ben de Ceyhan ın eniştesi sayılırım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

An itibarıyla şu an herkes toktur sanırım. Eksikleri tamamlayalım sevabına. :)

bumbar2.jpg

Abi buna bayılıyorum ya bunu ilk sıraya yazıyorum gelince ilk seni yiyecem. :tongue:

Hüseyin kafayı mı yedin.. yaşanmaz orada...

Adana gidip görüp kaçmak yada içinden geçmek için falan ideal bir yerdir... :D

Abi nereye gideyim başka ya osmaniye, ya adana, ya hatay sen karar ver osmaniye küçük imkan olanak az hatay merkez bilmiyom bana hep soğuk geldi,iskenderun için torpil lazım oda bizde yok geriye adana kalıyor üstelik kapalı yüzme havuzu varmış Ahmet Kiriş ile toplantılardan sonra 5 km yüzüp yediklerimizi eritiriz. :dance3:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Açsınız ulen... :p :p :p :p

Dışarı çıkıp öldürürüm bunlardan ama bu saatte havuz da kapalı. Vesile ile yarın önce ciğer, sonra çöp şiş, üzerine de 1,5 beyti yenir ve sarımsak tadı damakta ezilirken yenilecek taş kadayıfının üzerine o hızla 3500 parkuru tek seferde geçilir. :D :D :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

kesilme de 3500 de, havuzun dibinden toplamayalım seni

Kanımca havuzda kulaç atmadan direk üzerinde koşarım o kadar protein ve tatlı yüklemesiyle. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Dışarı çıkıp öldürürüm bunlardan ama bu saatte havuz da kapalı. Vesile ile yarın önce ciğer, sonra çöp şiş, üzerine de 1,5 beyti yenir ve sarımsak tadı damakta ezilirken yenilecek taş kadayıfının üzerine o hızla 3500 parkuru tek seferde geçilir. :D :D :D

Of diyorum offff.... :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Ben len şahin abiyide götür abi. Sonun da 3500 değil 5500 olsa genede yerim hepsini. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben len şahin abiyide götür abi. Sonun da 3500 değil 5500 olsa genede yerim hepsini. :biggrin:

Hüseyin...adanın yolları taştan,yemekleri çıkardı beni baştan,olmuşsun sen :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Hüseyin...adanın yolları taştan,yemekleri çıkardı beni baştan,olmuşsun sen :hahahoho:

Havuz beni cezbettti ya Ahmet abi beni kandırdı, düşünsene yiyorsun yiyorsun akşam bi 3000 bişe kalmıyor süper :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Kandemir

Bu bir Adana buluşması ön hazırlığı gibi geldi , Hüseyin Abi'nin niyeti belli :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hüseyin , adana ya baskınamı gitsek.... :yes:

Geçerken bizi de alacaksan olur :good1: Şırdan :wub:

Ne zaman gidiyoruz Adana'ya. ;) ;) ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Bu bir Adana buluşması ön hazırlığı gibi geldi , Hüseyin Abi'nin niyeti belli :)

Ne zaman gidiyoruz Adana'ya. ;) ;) ;)

Ben herdaim hazırım hafta sonu olsun yeter, tayinim çıkarsa zaten ya adana ya hatay bi güzellik düşünüyorum yazın. ;) ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

hüseyin naptın yav... acıktım ya...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

hüseyin naptın yav... acıktım ya...

Bende abi bende hemde çok. :shok:

Valla ben urfadayım gelecekseniz buyrun hemen organize yaparız, ama adanaya karışmam yaparsanız organize biz yeriz :fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...