İçeriğe Yönlendir

Yıl Kapanışı

Kaan Akkor

Recommended Posts

Hadi Küçükoğlu

biz forum olarak 8-10 kişi sıfır ford almaya kalkak filo indirimine sokabilir miyiz ki? :)

Yorum bağlantısı
Kaan Akkor

biz forum olarak 8-10 kişi sıfır ford almaya kalkak filo indirimine sokabilir miyiz ki? :)

tabi ki.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ne zaman sökecek acaba ?

Bizim burada Cemal amca var ( kıl ). Sıfır taunus almış arka koltuk naylonları hala duruyor.

Beni de çok seviyor eskiden taunusumuz vardı diye :D

Naylonları ile alınıp, naylonu sökülmeden üstüne döşeme yapılıp, satılacağı zaman kılıfı sökülmüş doğan gördüm :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Naylonları ile alınıp, naylonu sökülmeden üstüne döşeme yapılıp, satılacağı zaman kılıfı sökülmüş doğan gördüm :D

E yuh diyorum artık abi :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Tr Otomotiv sektörü, bir yılı daha geride bırakıyor... Biz bu yıl ~2.000 adet muhtelif markalardan sıfır km. araç satınaldık. 2013 hedefimiz min. 3.000 adet. Aslında yılsonu olması sebebiyle perakende için bayiler de çok güzel kampanyalar oluyor.

Faydalananlar oldu mu ? Hangi araçlar arasında kararsız kalıp, neden hangi aracı satınaldınız ?

Mesela ben bu yıl, Accent Blue araca oldukça sempati duydum.

kaan bey elinizdeki araçları da filo olarakmı satıyorsunuz yoksa tek tek sattığınızda oluyormu?

kiralama firmalarında çok problemli araçlar olduğu gibi çok az kullanılmış çok temiz araçlarda olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Kaan Akkor

tektek de satıyoruz. ama ihaleye çıkanlar ve normal ikinci el olarak satılanlar diye web sayfasında iki bölüm var. www.beyazsistem.com

Yorum bağlantısı
Özkan Pehlivan

Accent Blue

Pek sempati duyulacak bir araç değil bence.Doktor beyde var otomatik olanı.Ortamalası 9.4 lt gösteriyor.Koltukları rahat değil bana göre.İç plastik sert,İç dizaynda piano black kullanılmış kalite hissi vermek için güzel görünüyor.Işıklandırma mavi bütün ekranlarda buda güzel.Kol dayama koltuğa sabit hiç sevmem ben bunu.Kapı kollarında ki tutacaklar biraz garip.Biraz eğimli olduğu için rahat koyamıyorsunuz kolunuzu. :)

Benim blue maceram oldu. Focus1 aracım vardı. Bir arkadaşta gördüm ve aldım. Fakat arabayı otobanda 100k da giderken tutamadım. Yanından geçen otomobilin bile rüzgarından etkileniyordu. Bu sadece benim arabada değil, sıfır km alan arkadaşta da vardı. Bu sebeple satmak zorunda kaldım. Yaklaşmanızı tavsiye etmem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...