İçeriğe Yönlendir

Trafik Cezası Sebebi Nasıl Öğrenilir?

Mert Metin

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

''Mehmet bey bir senede veya 4.ayda tebliğ edildiği yazdığına göre 8 ayda 66 iken 95 olmuş daha da artacak mıdır af vb gibi bir durum için beklemeli mi yoksa ödemeli mi hemen bu konuda ki tavsiyenizi merak ediyorum''

Af çıkaracak kadar borç birikmedi henüz, bundan sonra birikeceğini de sanmam çünkü artık e-haciz var..

Maliyeye 50 lira borç tak, 1 yıl geçmeden banka hesapların haczediliveriyor..

Af gelse bile geçmişte olduğu gibi cezaları siliyoruz diyeceklerini sanmıyorum.. Sebep yukarıdaki satır..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Metin

bugün benim sayemde mi desem artık okuldaki öğretmen arkadaşlar da cezalarını öğrendiler ve gördüğüm kadarı ile benim cezaların toplamı arkadaşların bir cezasından daha az çok şaşırdılar hele bir tanesinin 2009 yılından cezası var 130 tl ceza 195 tl faiz yemiş ve benim gibi hiç haberi yok adamın hatta muayene yaparken falan da çıkmamış ama şimdi görünüyor...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bugün benim sayemde mi desem artık okuldaki öğretmen arkadaşlar da cezalarını öğrendiler ve gördüğüm kadarı ile benim cezaların toplamı arkadaşların bir cezasından daha az çok şaşırdılar hele bir tanesinin 2009 yılından cezası var 130 tl ceza 195 tl faiz yemiş ve benim gibi hiç haberi yok adamın hatta muayene yaparken falan da çıkmamış ama şimdi görünüyor...

Siz öğrendiniz mi cezanın sebebini?

Yorum bağlantısı
Mert Metin

park cezasıdır gitmene gerek yok deyince ve kaçarım da olmayınca kaldım öyle ama ödeme yapmadım henüz...

Yorum bağlantısı
Mert Metin

ceza tutanağı varya elinizde hem %25 daha az ödemiştirsiniz elinize ulaşması iyi olmuş bizde ne ulaşma durumu ne de sebebi bilme durumu var sizde sorun çıkmaz...

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Çağlar Bayur

61/1b Yasak Park imiş, 77 TL ceza tutarı imiş. Zİraat bankası önünde park etmişim miş miş.... İstanbul da yaşamanın vergisi bu olmalı, mekanı çok iyi biliyorum doğup büyüdüğüm yer, sağ şeritten bile gitmediğim bir cadde, kaldı ki park edeyim banka önünde :s

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Benimde mtv sorgularken ödemen cezalar bölümünde 217 lira görünüyordu. Yemişim cezay. Tebliğ edilmiş. Bide ödemişim. Sonra tutarı Google a tam yazınca cezanın yasak yerlere moloz dökmekten olduğunu öğrendim. Umursamadım. 1 hafta sonra baktım ki ödenen bölümünden de kalkmış...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ne güzel, şirket araçlarından biriyle 22 şubat'ta ceza yemişiz, haziran ayında postaya verilmiş. İstanbul'da 3. sulh mahkemesi ilgileniyormuş. Pazartesi mahkeme yolu gözüktü.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Nevşehir'de Ahmet Kiriş'e dedim ki... : Buradan çık, iki ışık geç, üçüncü ışıktan sola dön... 

Öyle dememişim ya, ilk ışıkta kadının birine sor... 

Kadın da bunu yollamış sanayiye doğru.. Yanlış yaptığını anlayınca geri dönüp, dönüş yolundaki radara girmiş... 

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Ben de hazır konu varken bir şey sormak istedim.

Yaklaşık 2 ay kadar önce, yanlış parktan dolayı arabam çekilmişti, park parası ve çekici parasını peşin ödemiştim, cezası daha sonra gelir demişlerdi. En son 5 dk. önce sorgulattım  https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp ceza halen görünmüyor, bu normal mi, yoksa öğrenmek için başak yol varmı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...