İçeriğe Yönlendir

Ankara'Da Seat Bayii Yok

Osman Bala

Recommended Posts

Osman Bala

Bizim hanım uzun zamandır arabasını değiştirmek istiyordu. Bende ne alacağıma karar veremediğimden ve de aceleye getirmemek adına üstüne çok fazla düşmüyordum. Birlikte yaptığımız bayi gezilerinde Focus'un içi çok dar geldi, Fuluans ve Megan'ı bankada kullanıyordu, Vosvogende yüzüne bakan yok derken aklıma Seat geldi. Baktım kampanya ile birlikte Leon tam alınası olmuş. Ancak gel gelelim aracı denemek ve yakından görmek için yaptığım bayi aramaları sonucu sıkı durun Ankara'da Seat bayisinin olmadığını öğrendim. Evet Türkiye'nin başkenti Ankara'da Seat alabileceğiniz bir bayi yok. Her ne kadar aracı denememiş olsak da arabayı satın almayı planlıyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum. Etrafında tanıdık bayi olan varsa gözü kapalı al da diyorsanız civar illerden veya İstanbul'dan alınık dizel Seat Leon var. Arz ederim.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

2 hafta önce bir arkadaşım da aynı böyle araba araştırırken seat bayisine bakalım demiş ve Ankara'da seat bayisi olmadığını satışların İstanbul'dan yapıldığını söylemişler ona da bende çok şaşırmıştım. . .

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Arkadaşlar Doğuş Oto tabi ki var ama Seat satmıyorlar. Vw satma politikası sanırım. Çağlar abi haber bekliyorum o zaman.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

A.O.Ç. nin orada seat showroomu var diye biliyordum. Konya yolu doğuş oto da seat servisi var ama satış yok.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Osman bey, Buraya bakmadınız galiba?

İnterntten bakınca Ankara'da 2 yeri var Doğuş Oto'nun; Etimesgut ve Çankaya. Ama her ikisinde de "Servis" yazıyor, mesela İzmir Vosmer için ise Servis-Showroom" yazıyor.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

A.O.Ç. nin orada seat showroomu var diye biliyordum. Konya yolu doğuş oto da seat servisi var ama satış yok.

Ata, dediğiniz yerde Seat'ı Skoda ile birlikte satıyordu Doğuş almış ellerinden bayiliği.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

manuel? dsg? angaraya yollamadan önce Revo ? :spiteful:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bala

İnterntten bakınca Ankara'da 2 yeri var Doğuş Oto'nun; Etimesgut ve Çankaya. Ama her ikisinde de "Servis" yazıyor, mesela İzmir Vosmer için ise Servis-Showroom" yazıyor.

Aynen dediğiniz gibi.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

mersin de de var bu arada varsa tanıdık araştırın isterseniz. . .

Yorum bağlantısı
Osman Bala

manuel? dsg? angaraya yollamadan önce Revo ? :spiteful:

Abi aslında denemek isterdim(k) ama dsg sanki. Yoruldu kadın senelerdir Ankara trafiğinde günde 50 km yol yapmaktan. Sen ne önerirsin?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dsg tdi tadından yenmez, Golf u test edin imkan varsa, aynı araba

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
(düzenlendi)

Düz vites + Copa Plus paket için telefon pazarlığında 47.500 fiyat almıştım. LED Stop + Bi xenon far + yağmur sensörü + far sensörü + Ön - arka park sensörü mevcut. Üzerinde 16 inch jant var, 600 TL fark verirseniz 17 inch jant takıyorlar. Görüntü bambaşka oluyor...

tarihinde Mert Can Üzger tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

2. el olarak alın olmaz mı :) Gerçi bayisi olmayan aracı almakta ne kadar doğru tartışılabilir.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
(düzenlendi)

DSG olmayan yazacaktım :p Yılbaşından kalmayım hala...

Abi aslında denemek isterdim(k) ama dsg sanki. Yoruldu kadın senelerdir Ankara trafiğinde günde 50 km yol yapmaktan. Sen ne önerirsin?

Ayhan abi, 2. eli 41-42 bin tl. Copa plus paketi de yok. Bu rakamlara sıfır km almak en mantıklısı...

tarihinde Mert Can Üzger tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

2. el olarak alın olmaz mı :) Gerçi bayisi olmayan aracı almakta ne kadar doğru tartışılabilir.

Bayi yok ama servis var, düşünülebilir. Misal bizim Balıkesir'de www.seat.com.tr'de ne bayi görünüyor ne de servis, seat'ı olan doooğru VW servisine...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bayi yok ama servis var, düşünülebilir. Misal bizim Balıkesir'de www.seat.com.tr'de ne bayi görünüyor ne de servis, seat'ı olan doooğru VW servisine...

VW servisinden faydalanıyorsun ama adam satışını yapmıyor.Yarın birgün servis olayı da olmazsa ne olacak.Bunlar 2. elde çok önemli kriterler.Mesela şuanda sırf bu durum bile seatın 2. elini tahmin edemeyeceğiniz kadar baltalar..

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

İzmir Vosmer'de bol miktarda, 2012 model 2. el.TDİ + DSG var.48.500-TL diyorlar temiz araçlar vardı ben baktığımda.

Yorum bağlantısı
Misafir

VW servisinden faydalanıyorsun ama adam satışını yapmıyor.Yarın birgün servis olayı da olmazsa ne olacak.Bunlar 2. elde çok önemli kriterler.Mesela şuanda sırf bu durum bile seatın 2. elini tahmin edemeyeceğiniz kadar baltalar..

oda bişeymi ayhan, benim araba nın fabrikası bile yok :D :D

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Gel şu fiyata alalım diyenden haber bekliyorum o zaman.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...