İçeriğe Yönlendir

4 Kollu Bijon Anahtarı Ve Fener

Serdar Göktaş

Recommended Posts

Serdar Göktaş

İstanbul'a geçen yağan kardan ve kapatılmayan çukur yüzünden lastiğimi yarmıştım. lastik değiştirirken fordun vermiş olduğu bijon anahtarı dişlerini yedi ve açamaz hale geldi. bende yarıyıl tatiline girmeden arabamda her zaman bulunsun diye ve özellikle sağlam olsun diye 4 kollu bijon anahtarı arayışına girdim. dışarı çıkamadığım ve araştırma yapamadığım için bu alışverişi internet üzerinden yapmak istiyorum. hepsiburada dan bir kaç ürün inceledim ama olumsuz yorumları var. bu konuda sizin tavsiyeniz ne olurdu.

ikinci konum fener ihtiyacı. akşam karanlık bir yerde lastik değiştirirken çok lazım olduğunu farkettim ve güçlü aydınlatması olan bir fener arayışına girdim. İstanbul park buluşmamızda Ali elöver abimizin bir feneri vardı çok hoşuma gitmişti. her yeri aydınlatıyordu. ufak ama çok güçlü idi. yine internet üzerinden alabileceğim fener tavsiyelerinde bulunursanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
(düzenlendi)

Bijon anahtarı izeltaş 4 kollu anahtar ve yanında bir boru veya uzun lokma kolu ile uygun lokma anahtar.

Fener ise yaka/göğüs takılan cinsten varta olursa iyi olur.

tarihinde Nihat Palolu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

O havalı anahtarla bijonları sıkan lastikçiler var ya, işte onları fazla sıkmamaları konusunda uyarmadığımız sürece bizim bijon anahtarı sorunumuz bitmez. Ben de bu yüzden iki tane bijon anahtarı kırdım. Aslında kesin çözüm sağlam bir 19 lokma ve ucuna takılabilecek uzunca sağlam bir kol. 4 kollu bijon anahtarları çok yer kaplıyor.

Yorum bağlantısı
Berk Karatan

feneri ebay dan almayı düşünürseniz power ledli lümeni bol fiyatı makul fenerler var oraya bakmanızı öneririm...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Celalettin Süğürtin

Benim naçizane önerim mümkünse bir mini kompresör alın. Yook, ille de teker söküp takacağım derseniz, arkadaşların önerdiği bijon anahtarı ve yanına madencilerin kullandığı bir kafa lambası; kimsenin size ışık tutmasına gerek kalmaz, siz nereye bakarsanız o da oraya bakar, şu linkte olduğu gibi. Gerçi ben geçen hafta bir yapı marketten üç ledli bir kafa lambasını 4,90 TL ye almıştım, oldukça da güzeldi.

http://urun.gittigidiyor.com/spor/kafa-lambasi-18-ledli-md2098-68944817

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Benim naçizane önerim mümkünse bir mini kompresör alın. Yook, ille de teker söküp takacağım derseniz, arkadaşların önerdiği bijon anahtarı ve yanına madencilerin kullandığı bir kafa lambası; kimsenin size ışık tutmasına gerek kalmaz, siz nereye bakarsanız o da oraya bakar, şu linkte olduğu gibi. Gerçi ben geçen hafta bir yapı marketten üç ledli bir kafa lambasını 4,90 TL ye almıştım, oldukça da güzeldi.

http://urun.gittigid...md2098-68944817

kompresör güzel fikir ama lastik yarılınca oda işe yaramayacaktır. ki geçen hafta benim başıma gelen. lastik yanağın iki tarafından yarılmıştı. o yüzden sağlam bir bijon anahtarı lazım. kafa lambası güzel fikirmiş. teşekkürler.

Bijon anahtarı izeltaş 4 kollu anahtar ve yanında bir boru veya uzun lokma kolu ile uygun lokma anahtar.

Fener ise yaka/göğüs takılan cinsten varta olursa iyi olur.

teşekkürler, nette araştıyorum şimdi, uygun bir yer bulabilirsem alırım.

O havalı anahtarla bijonları sıkan lastikçiler var ya, işte onları fazla sıkmamaları konusunda uyarmadığımız sürece bizim bijon anahtarı sorunumuz bitmez. Ben de bu yüzden iki tane bijon anahtarı kırdım. Aslında kesin çözüm sağlam bir 19 lokma ve ucuna takılabilecek uzunca sağlam bir kol. 4 kollu bijon anahtarları çok yer kaplıyor.

lastikçilerin bana tavsiyesi 4 kollu bijon anahtarı oldu. yer kaplaması benim için dert değil, sağlam olsun yeter. dişini yemesinde en azından.

feneri ebay dan almayı düşünürseniz power ledli lümeni bol fiyatı makul fenerler var oraya bakmanızı öneririm...

düşünebilirim. ben pek anlamam ama lümen münem işlerinden. var ise link paylaşabilir misiniz.

http://www.hepsibura...efview%3dsearch

Lokman abi buna benzer birşey almıştı ; kullanım tecrübelerini sormak lazım ..

bende inceledim ama sağlam bir şey değilmiş gibi geldi. kullanıcı yorumu benim için çok önemli.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

teşekkürler, nette araştıyorum şimdi, uygun bir yer bulabilirsem alırım.

4 kolluyu üniversal olduğu için söylemiştim. Yok ben tek tip istiyorum derseniz bu tip de alabilirsiniz.

Yanlız bu borusuz olmaz. Sap kısmı kısa olduğu için.

http://www.izeltas.c...ler.aspx?id=161

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

4 Kollu bijon anahtarı alırsanız kullanmadan önce birleşme yerinden kaynak yaptırın,çok sıkılmış bijonda dişini yemezse ortadan iki parçaya ayrılabilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

4 Kollu bijon anahtarı alırsanız kullanmadan önce birleşme yerinden kaynak yaptırın,çok sıkılmış bijonda dişini yemezse ortadan iki parçaya ayrılabilir.

teşekkürler bu bilgi için...

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Fener için askeri malzeme satan yerlere gidin. Askerdeyken bir fener almıştım hem aydınlatması süper hem avuç içi kadar. Memnun edeceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

İzeltaş bijon anahtarı.

netten araştırdım biraz. ehırdavat sitesinde var gözüküyor. buradan alışveriş yapmak güvenli midir?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

netten araştırdım biraz. ehırdavat sitesinde var gözüküyor. buradan alışveriş yapmak güvenli midir?

Sağlam sitedir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ersen kullanmak nasip olmadı daha, ayrıca mini komprasörümde var.

Kullanma ihtiyacın olmaz inşallah abi.. Kompresör candır ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Sağlam sitedir..

teşekkür ederim, sipariş geçebilirim o zaman.

Ersen kullanmak nasip olmadı daha, ayrıca mini komprasörümde var.

Lokman abi, sağlam bir şeye benziyor mu? oda elimizde kalmasın sonra?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

serdar güzele benziyor ancak kullanmadan birşey diyemem, yarın unutmassam bir deniyeyim sonucu buraya yazarım abim.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

serdar güzele benziyor ancak kullanmadan birşey diyemem, yarın unutmassam bir deniyeyim sonucu buraya yazarım abim.

eyvallah abi, sağolasın. başıma gelenden sonra çok titizlendim bu anahtar işine. sendeki ürünü yer kaplamadığı için merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...