İçeriğe Yönlendir

Mca Nedir?

Ahmet Gül

Recommended Posts

Ahmet Gül

İyi akşamlar arkadaşlar. Arkadaşım bir Focus almak istiyor. Araç araştırmış bir tane kafasına yatan bulmuş. Ruhsatta 1.6 MCA Trend yazıyor. Beni aradı sordu bu MCA nedir diye. Ben de bilemedim. Araç sahibi aracın 1.6 TDCI Trend 90 ps olduğunu söylemiş. Bu MCA nedir, bir donanım paketi mi bir farkı var mıdır? Herkese hayırlı akşamlar.

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Muhtemelen TDCİ yazacakken MCA yazılmıştır. Benim aracın renginde olduğu gibi:mistral-->minstral olmuş.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Çok sağolun arkadaşlar araştırdım baktım bulamadım foruma sorayım en iyisi dedim tam da az önce buldum Google amcadan :) Dediğiniz gibi makyajlı kasanın tabiriymiş. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok sağolun arkadaşlar araştırdım baktım bulamadım foruma sorayım en iyisi dedim tam da az önce buldum Google amcadan :) Dediğiniz gibi makyajlı kasanın tabiriymiş. Emeğiniz için teşekkür ederim.

MCA kasalarda ESP var diye biliyorum...yanlışım varsa birisi mutlaka düzeltir...sadık abinin arabasıda MCA ve ESP li

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

MCA kasalarda ESP var diye biliyorum...yanlışım varsa birisi mutlaka düzeltir...sadık abinin arabasıda MCA ve ESP li

Trend MCA mı Titanium MCA mı ? Trend ve ESP varsa süpermiş. 2010 model 68000 km 30000 lira çekmişler arkadaşa ESP varsa bedavadan biraz pahalı o zaman.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Trend MCA mı Titanium MCA mı ? Trend ve ESP varsa süpermiş. 2010 model 68000 km 30000 lira çekmişler arkadaşa ESP varsa bedavadan biraz pahalı o zaman.

Collection MCA

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

mca tam olarak nedir bende bilmiyorum ama seninde dediğin gibi faturada yazıyor.

okklY.jpg

Sizin araçta ESP ilave bir ücretle alınmış olabilir mi Sadık Bey. Yoksa Collection'larda ESP standart mıdır?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

MCA fabrikasyon bir tabirdir.. ESP veya Makyajlı Kasa yada bir donanım değildir..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bizi pek ilgilendirmeyen ancak ithalatta veya tip onay belgesinde ayırı bir unsur olarak kullanılan bir kısaltma, herhangi bir artısı eksisi yok

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

benim ki de mca ama esp yooook!

Ruhan Bey sizin araç Titanium değil mi Titaniumlarda ESP standart diye biliyordum.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Ruhan Bey sizin araç Titanium değil mi Titaniumlarda ESP standart diye biliyordum.

maalesef yanlış biliniyor. hiç bir titaniumda esp standart değildir. hem benimki collection. esp ya istek üzerine araç üretilirken eklenir, ya da ford kafasına göre birine takar birine takmaz, ne denk gelirse...taktıklarının parasını alırlar o kadar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

mca = focus 2,5 diye biliyorum.

Esp ise titanyum x te bile yok :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

sanırım bu hususta memlekette benim gibi şanslısı pek yok :tongue::D

evet, esp li istenen araba esp siz diye gelir, ama esp li çıkar, ancak fatura esp sizdir :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...