İçeriğe Yönlendir

2013 Focus Yeni Titanium Ve Mondeo Yeni Selective

Vedat Çakır

Recommended Posts

Vedat Çakır

Merhaba arkadaşlar.

Ford 2013 fiyat listesinde “Focus Yeni Titanium” ve “Mondeo Yeni Selective” ibareleri ilgimi çekti. Yetkili bayi ne tür değişiklikler olacağını biz de bilmiyoruz diyor. Ford Türkiye’nin resmi sitesine mesaj gönderip sordum ama henüz dönen olmadı. Merak ettim acaba içinizde bilen var mı? Focus Yeni Titanium ve Mondeo Yeni Selective’de ne gibi donanım farklılıkları olacak?

Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

fordmondeo2013800x600wa.jpg

Donanım nasıl olacak bilmiyorum ama 2013 mondeoların böyle birşey olması gerekiyor sanırım fuardada tanıtıldığı gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Görüntü güzel de fiyat acaba ne olacak? Yeni focustaki gibi uçuk fiyatlar söylemesinlerde.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Yeni kasa mondeo 2014 gelişli...

Hem fuarda Hem de bayiden aldığım bilgi o yönde :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Bu mondeo'nun dizel powershift modeline şimdi 520d parası isterler...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin
(düzenlendi)

Bencede çok pahalı olur köpek balığı gibi olmuş ön taraf biraz lancer a benziyor ama içi fena uçak gibi.

tarihinde Hüseyin Yergin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

direkt aston martin'i andırıyor. Ama bu martini araba olan martini :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

İngiltere'de satılan teyp ve klima paneli geliyor olabilir; MK5 2014'te gelecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Gökmen

Bu yeni mondeo adama evini sattırır kendini aldırır fena bir şey olmuş.

Yorum bağlantısı
Vedat Çakır

Bahsettiğim bu kasa değil. Bu kasa sizin de belirttiğiniz gibi 2014'te geliyor. Güncel Focus ve Mondeo'lar için yeni titanium ve yeni selective donanımları 2013 satış listesine eklenmiş. Sanırım bazı donanım değişiklikleri olacak. Kasa değişimi olacağını sanmıyorum. Öyle olsa yeni mondeo demeleri gerekirdi. Aşağıdaki linkten 2013 listesine bakabilirsiniz. http://www.ford.com.tr/SBE/fiyat-listeleri/binek-arac-fiyatlari/p=1204974984502

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Tüm donanımları eklediğimizde metalik renk, sunroof, x, smart ve tekno paketle birlikte yeni Focus 4K 1,6 dizel araç 82-83 binlere geliyor. Hadi düz 80 diyelim. Bana kalırsa iki seneye kadar 100.000 gibi bir rakam Focus için konuşulur hale gelir :)

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

pahalı diyoruz ama zibil gibi focus var her yerde satıyor adamlar. Arz talep olayı. Bence almayacak millet bak nasıl düşüyorlar kuzu kuzu.

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

pahalı diyoruz ama zibil gibi focus var her yerde satıyor adamlar. Arz talep olayı. Bence almayacak millet bak nasıl düşüyorlar kuzu kuzu.

eskisi kadar almıyorlarki zaten, ford pazar kaybediyor türkiye'de...(kaynak:odd)

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

eskisi kada almıyorlarki zaten, ford pazar kaybediyor türkiye'de...(kaynak:odd)

doğrudur valla ama en son kasalarını sevmedi insanlr çok yakıyormuş bir de tipden kaybetti. Onunda etkisi olabilir.

Yorum bağlantısı
Eyüp Gökmen

Tip göreceli bir kavram yeni focus benim çok hoşuma gitti mesela :) Çok yaktığını da düşünmüyorum ben biz susalım rakamlar konuşsun :)

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

“Mondeo Yeni Selective” ibaresi uzun zamandır ford sitesinde yer alıyordu ama "selective" ile "yeni selective" arasında ne fark vardı bir türlü bulamamıştım.

Yorum bağlantısı
Vedat Çakır

Ford 2013 modelleri ve donanımlarını sitesine koymuş. Mondeo yeni selective'de sanıyorum pionner teyp ve navigasyon yerine titaniumdaki sony teyp konulmuş. 2013 fiyat listesinde de zaten mondeonun selective donanmı yok. Yani almak isteyen olsa da alamıyor. Ancak trend ya da titanium tercih edilebiliyor. Sanırım (2014) yeni kasa gelecek diye böyle bir uygulama var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...