İçeriğe Yönlendir

Kafalık Monitorleri Geldi

Tolgay Bilge

Recommended Posts

Tolgay Bilge
(düzenlendi)

Merhaba arkadaslar,

Bildiginiz uzere 28 Aralikta siparis ettigim 9" Monitorler ve bir kac dandik cin mali urunlerim bugun sorunsuz sekilde teslim edildi,gumruge falan takilmadi allahtan.Resimde de goreceginiz gibi gunduz farlari fena degil 12 v luk adaptorle denedim gayet guzel isik veriyordu.Sizlere sormak istedigim Monitorleri nasil baglamam gerektigi teker teker mi yoksa ikisini birlestirip cakmaklik gozunden mi?Uzerinde 12 V 1,5 A yaziyor..Guzduz farlarini yine resimde gordugunuz yere takmak istiyorum bu konu ile ilgilide yorumlarinizi esirgemezseniz sevinirim..

gallery102883451812.jpg

201301041751581.jpg

tarihinde Tolgay Bilge tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sis farlarının hemen üstüne, çerçeye monte edin, çarçeveyi keserek gömme yapın. Geri kalan hiçbir yerde işlevsel ve şık durmayacaktır. Aracın klası çok düşer :i-ih:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan
(düzenlendi)

aynı gündüz ledleri türkiyedede vardı.güle güle kullanın

tarihinde Serkan Ünsalan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali ÇAKIR

Bende sis farının hemen üstünün daha uygun olacağını düşünüyorum görsellik ve işlev açısından.

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Bende sis farının hemen üstünün daha uygun olacağını düşünüyorum görsellik ve işlev açısından.

iyi hosda kesip parcalamadan yapayim istiyorum...yarin ilk is kameralari kurucam sonra ledler ....

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Resimde yanan farlar ne farı?

onlar yanmiyor hocam telefonun flasi parlamis reflektore:) :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Evet arkadaslar az once monitorlerin montajlarini bitirdim dedigim gibi simdilik cakmakliga bagladim ancak en kisa zamanda sigorta kutusunu bagliyaagim 2 sinide herhangibir sikinti yok 1 saat falan calisti.yanliz anlamadigim guc kablolarinin yaninda yesil bir kablo vardi o ne kablosu anlamis dgilim bende bos biraktim.

20130105151916.jpg

20130105151853.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

missss, yeşil kablo nedir bilemem de? kılavuzda yazmıyor mu?

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

missss, yeşil kablo nedir bilemem de? kılavuzda yazmıyor mu?

vallaha yazmiyor abi :D yarinda su urunun siparisini vericem bakalim sizlerde onaylarsaniz...o kadar cok dvd inceledimki mondeo ya en uygun olan bu gibi geldi..Su anda da indirim var ne dersin abi alayimmi gidermi benim kizima :biggrin:

http://eonon.co.uk/GPS-Navigation/D5119ZE.html

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

virüs girdi damara, ses kalitesi SOny kadar yoktur bunu bilerek takılabilir, gps / video seçenekleri için

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

virüs girdi damara, ses kalitesi SOny kadar yoktur bunu bilerek takılabilir, gps / video seçenekleri için

evet abi muhtemelen sony kadar ses alamam ama en azindan o dandik cin mallarindan biraz daha iyi ses verir gibi geliyor bana tum amerikan forumlarini okudum adamlar guzel diyorlar arti tum o cin mali makinalarin ekranlarini olcen bi video var 7" diyorlar 6.2" cikiyor bu orjinal 7 inc :bravo:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

buda cin galiba ama ekran falan daha kaliteli abi surdan bi incelermisin abi daha cok aciklama var

http://www.eonon.com...GPS/D5119Z.html

Güzel e benziyor alırsanız yorumlarınızı beklerim bende almayı düşünüyorum navigasyon.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

vallaha yazmiyor abi :D yarinda su urunun siparisini vericem bakalim sizlerde onaylarsaniz...o kadar cok dvd inceledimki mondeo ya en uygun olan bu gibi geldi..Su anda da indirim var ne dersin abi alayimmi gidermi benim kizima :biggrin:

http://eonon.co.uk/GPS-Navigation/D5119ZE.html

pioneer avıc f 9220 BTarastır. Hem ses kalitesi hem de süper güzel tasarım.

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

pioneer avıc f 9220 BTarastır. Hem ses kalitesi hem de süper güzel tasarım.

abim cok pahaliymis o ya..O ne oyle 1000euro diyo adamlar guzel ozellikleri var ama o paraya degecegini zannetmiyorum ne dersin?

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Güzel e benziyor alırsanız yorumlarınızı beklerim bende almayı düşünüyorum navigasyon.

valla hocam ben 1 haftadir arastiriyorum bugun arkadasimin mazdasinda gordum gercekten guzel ozellikleri var 1 eksisi tv yok ayriyeten modul alman gerekiyor ama emin ol o dandik cin mallarinin ekran goruntusune 10 basar kendi gozlerimle gordum siparis ettim bakalim gelsin paylasicam burada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Katalitik monitörler geldi diye okudum :D

Evlilik böyle birşey işte :hahahoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge
(düzenlendi)

arkadaslar az once markete gittim cocuklarda monitorlerden film izliyorlardi sonra biri dedi siyah beyaz oldu bu diye ? :shok: neyse baktim tam siyah beyaz degil ama sanki kisa devre gibi birsey olmus tu resmini cekmeyi akil edemedim ama sadece birisinde oldu sonra kapattim actim monitoru sorun kalmadi bende merak ettim acaba nedendir diye acaba iki monitorude ayni cakmaga bagladim ondan olabilirmi ne dersiniz arkadaslar?bu arada yesil kablonun ne oldugunu ogrendim fm transmitter mis:)

tarihinde Tolgay Bilge tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...