İçeriğe Yönlendir

Volvo V40 Hakkında Ne Düşünürsünüz?

Mustafa Sabri Alemdaroğlu

Recommended Posts

(düzenlendi)

T3 ve T4 benzinli olup D2 motor dizeldir. Dizel motor oldukça ekonomik görünüyor. Volvo kalitesi ise bir başka tabiki fakat en son Çin'e satılmıştı sanırım. Umarım markayı harcamazlar. Hayalimde ki araç Volvo. V40 modeli bitmiş durumdayım zaten...

yPfz8.jpg

Bv8cj.jpg

YzokF.jpg

7O8vf.jpg

EfGIt.jpg

NDt8f.jpg

İzlemek isteyenler için birde test vidyosu ekliyorum.

tarihinde Mustafa Sabri Alemdaroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Alper Gül

Çok güzel araç hocam gerçekten. Sanki ön taraftan bir makyaj yiyecek gibime geliyor her şeye ragmen. (Sinirlenmeyin, tamamen içgüdüsel :tongue::) )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çok güzel araç hocam gerçekten. Sanki ön taraftan bir makyaj yiyecek gibime geliyor her şeye ragmen. (Sinirlenmeyin, tamamen içgüdüsel :tongue::) )

:D sert çizgilere sahip olması, hoşuma gidiyor. Çocukluğumdan beri tutkunum volvo 'ya :D Model farketmez, eski yeni :) Volvo olsun çamurdan olsun benim için :f1:

bence tipsiz. Fiyatı da yüksek.

Hocam bu fiyat boş kasaya verilen fiyat birde. Kendim tasarladım sitesinde 110 bin TL gibi bir fiyat çekti bana :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

bence sert çizgilerden oluşmuyor artık. XC70 felan zamanı güzeldi.

80 bin liralar varsa başka alternatifler mevcut bana sorarsanız. Yeni Kuga'yı bekleyin.

Alsınlar volvolarını başlarına çalsınlar.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

En son Çin'e satılmıştı sanırsam. İyice yolundan çıkarmasınlarda Mehmet hocam. Bu araç model olarak iç tasarım olarak acayip ilgimi çekti. Bunun yanı sıra yeni Opel astralar da fena sayılmaz gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Araçlara zam yapıp "iyiymiş kaliteliymiş" imajı verme oyununa giriyorlar. Donald Trump der ki "Bir evi satamıyorsanız fiyatını yükseltin".

Ve fakat herkes böyle yaparsa bir yerden patlar. Almam kardeşim. Gerçekten kaliteli olduğuna ve özel olduğuna ikna etmeli. Ediyor mu? Hayır.

Mesela Saturn (ABD) reklamında kapılarda gamze olmaz içerde plaka koyduk diye beyzbol sopası ile kapıya girişen bir reklam vardı. Böyle özellikler felan olması lazım. nesi varmış V40'ın? Bana çok yumurta geldi.

Bu arada Kia'nın yeni sedan iki kapılı büyücek aracını beğendim. modeli ne ki?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

S60 72 binden başlayıp en dolusunu 105 bine veriyorlardı bir ara. Hatta kampanya ile 95'li fiyatlara inmişti. Bir sınıf altı olan V40 çok pahalı konumlandırılmış.

Bir sürü paketi opsiyonel olarak sunuyor. Bunun yanı sıra ekstra donanımlar da koyuca içine çok uçuk bir rakama ulaşıyor haliyle. Çıkış tarihi veya üretim sırası nedir bilmiyorum tam olarak. En son üretime çıkan model ise belki ondan da olabilir diye düşünüyorum.

Haklısınız Mehmet hocam. Pahalı olunca kaliteliymiş imajı oluşturuyor kafada gerçekten. Kia hakkında bir bilgim yok hocam yalnız kia'nın Ceed modelide hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Kia Cerato Coupe:

6_b.jpg

otomatik 6 vites ileri 57 bin lira ful versiyon. Tipi bence çok alımlı. Bahsi geçen sert hatlar bence bunda var. Eski alfa romeo gibi.

kia-cerato-koup.jpg

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Volvo güzel ancak anlamsız pahalı bence de.Kia yükselen değerlerden tabi fiyatlarıda yükseliyor o oranda.Kırmızı cerato yu canlı gördüm inanılmaz çekici bir araç.Yeni modellerinin nerdeyse hepside ciddi anlamda çekici.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Dışarıdan aşırı bombeli yani tombiş tarzı duruyor bana kalırsa. Fakat Kia çıtasını acaip bir şekilde yükseltti. Gerçekten güzel araçlar üretiyor artık.

Şimdi sitesinden iç tasarımına baktım. İç tasarımı da pek hoş gelmedi bana yalnız.

tarihinde Mustafa Sabri Alemdaroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen

Volvo diyorsunuz bence hiç oylamaya bile gerek yok , dizel tavsiyemdir :yes: .

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Fuarda detaylıca baktığım araçlardan biriydi işçilik oldukça iyiydi, dashboard tasarımı japonları anımsatıyor özellikle son dönem hondaları getiriyor aklıma... ancak verimlilik konusunda bence hala vw (audi-vw-skoda-seat) grubu daha iyi... V40 da bence pahalı ama daha önemlisi volvo ikinci el, satış sonrası hizmetler ve kasko konusunda dezavantajlı bi marka...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Güzel ama pahalı...Merakla beklemiştim fiyatlarını görünce yönümü değiştirmiştim

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Çok güzel. Özellikle cross country'i çok beğeniyorum. 73.000 TL den başlıyor D2'si. İç mekanda sadece orta havalandırma ızgarası abartılı geldi ama onun dışında çok iyi.

Yorum bağlantısı
Kaan Akkor

gayet şık ve güzel araç. yorumsuz. al ve tepe tepe kullan.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ford varken volvo, seat varken audi almam, teknik adamım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bence imkan meselesi.Ne ford bir volvo kadar güvenli olabilir, ne de seat, audi kadar kaliteli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Seat Exeo / Audi A4 örneği çok çarpıcıdır, koltuğundan torpidosuna, aksından motorundaki civataya kadar aynı malzeme ve parça ile üretildi, 2 yaşındaki A4 ten de ucuza satamadı ama......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Sonuçta, audi ve volvo uzaydan malzeme getirip montajını yapmıyor, malzeme kalitesi yakındır ama aynı değildir..Sadece isim farkı olduğuna asla inanmam

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Sonuçta, audi ve volvo uzaydan malzeme getirip montajını yapmıyor, malzeme kalitesi yakındır ama aynı değildir..Sadece isim farkı olduğuna asla inanmam

Balıkesir'de A***** yağ fabrikası var. Üretim bandında 19 lt lik tenekeler dizili şekilde geliyorlar makina dolduruyor. Banttaki tenekeler aynı musluktan doluyorlar markalar A*** *40 tl - O***** 55 tl. Ü****** 60 tl

Rakamları salladım ama raf fiyatları uçurum var aralarında.

Aralarındaki tek fark üzerinde yazan markaları...

tarihinde İlkay Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Gidin bakın bunlar para + prestij meselesidir. A3'ün Golftten daha iyi bir malzeme kalitesi olduğunu kimse bana kanıtlayamaz Audide arka kapılar bile sert plastikken Golftte yumuşaktır...

Gelelim Leona evet biraz kalitesiz malzeme var ama Fiyat/Performans olarak çook güzel bir seçimdir :)

yürüyen aksam olarak;

A3=Golf=Leon oluyor :)

Balıkesir'de A***** yağ fabrikası var. Üretim bandında 19 lt lik tenekeler dizili şekilde geliyorlar makina dolduruyor. Banttaki tenekeler aynı musluktan doluyorlar markalar A*** *40 tl - O***** 55 tl. Ü****** 60 tl

Rakamları salladım ama raf fiyatları uçurum var aralarında.

Aralarındaki tek fark üzerinde yazan markaları...

Evet, aslında bütün arabalar aynıdır tek farkı markalarıdır..Ben yanlış biliyormuşum kusura bakmayın

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bence imkan meselesi.Ne ford bir volvo kadar güvenli olabilir, ne de seat, audi kadar kaliteli

Bence yanılıyorsun, özelliklede zamanımızda, eskiden öyleydi artık değil.

Ayrıca; Ford C-max ten, Audi A6 dan Volvo S60 dan Bmw 520 den Merso E sersinden başlar :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Bence yanılıyorsun, özelliklede zamanımızda, eskiden öyleydi artık değil.

İsteyen istediği gibi kabul etsin sorun yok..Ben imkan bulsam ford yerine volvoya binerim... eminim ki sadece logosuna fazla para ödemiş olmam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...