İçeriğe Yönlendir

İntibak Farkları T.C Ile Sorgulanabiliyor.

Ayhan Onaran

Recommended Posts

İsmail Yanık

http://uyg.sgk.gov.tr/Intibak/

Babam için sorgulama yaptım..'' emekli kaydı bulunamadı '' dedi. Bağkur emeklisi kendisi..Bağkurlular acaba gözükmüyor mu?

Elinize sağlık. Bugün çok arayıp bulamamıştım. Çok eski dökümanlara ulaştım ama bunu bulamamıştım.

Ayrıca çok sevindirik oldum. Babamın maaşı bayağı artmış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

İntibak yasası 01.01.1980 ile 31.12.1999 yılları arasında emekli olmuş SSK emeklilerini ve 1 Nisan-30 Haziran 2002 arası emekli olmuş BAĞ-Kur emeklilerini kapsamaktadir.

diye bir bilgi görmüştüm internette dolaşırken.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İntibak yasası 01.01.1980 ile 31.12.1999 yılları arasında emekli olmuş SSK emeklilerini ve 1 Nisan-30 Haziran 2002 arası emekli olmuş BAĞ-Kur emeklilerini kapsamaktadir.

diye bir bilgi görmüştüm internette dolaşırken.

Kapsam içindeler..Orada sıkıntı yok ama sitede sorgulama yapınca çıkmıyor.Bize özel bir durum mu başka bağkur emeklilerinde de durum aynı mı..

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Babam 2008 Bağkur emeklisi onun Tc numarasını sorguladığımda da çıkmıyor.

Bağkur emeklilik dilimini sadece 1 Nisan 2002 - 30 Haziran 2002 gibi üç aylık kısa bir zamana limitlemişler.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Babam 2008 Bağkur emeklisi onun Tc numarasını sorguladığımda da çıkmıyor.

Bağkur emeklilik dilimini sadece 1 Nisan 2002 - 30 Haziran 2002 gibi üç aylık kısa bir zamana limitlemişler.

Tarih olarak tam emin değilim ancak sorgulama da hiç değilse ''intibak farkı yoktur'' demesi lazım..Emekli kaydı bulunamadı diyor bunda bir anormallik var.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Tarih olarak tam emin değilim ancak sorgulama da hiç değilse ''intibak farkı yoktur'' demesi lazım..Emekli kaydı bulunamadı diyor bunda bir anormallik var.

Babama da aynısını yazıyor ; kapsam içinde olmayanlara öyle uyarı veriyor sanırım ;)

Yorum bağlantısı
Yağız Mustafa Erdoğan

bende babam için sorgulattım ama emekli kaydı bulunamadı dedi emekli sandığından emekli olanlara intibak olmuyormu?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Babama da aynısını yazıyor ; kamsam içinde olmayanlara öyle uyarı veriyor sanırım ;)

Hadi yaa bu kötü oldu bak :( 2000 yılı öncesi bağkurlular da var sanıyordum..

Yorum bağlantısı
Emre Temizkan

Ayhan Bey teşekkürler, elleriniz dert görmesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Coşkun Uçar

Alla alla bi yanlışlık olmasın benim maaşım zaten o kadardı 2013 Ocak zammı işe şu kadardır diyor bence bi yanlışlık var bu işte...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Artış alanlar müjdeli haber verdiğim için beni görürler artık herhalde..Özelden hesap numaramı verebilirim :D:tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Artış alanlar müjdeli haber verdiğim için beni görürler artık herhalde..Özelden hesap numaramı verebilirim :D:tongue:

Elinize sağlık. Verdiğiniz linkden kontrol ettim. Babama söyleyeyim sizi görsün fark almış. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kayınpeder 249,92 lira intibak almış ve müjdeyi ben verdim.Diğer damada sağlam fark attım :dance3::D:p

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Şimdi baktım. Bizim Hacı da 225 tl intibak farkı almış. Ayhan koliyi h.sonu Sami'nin araba ile gönderirim. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Acer

Emekli kayıdı bulunamad

Böyle yazı çıkınca yasadan yararlanamıyormu.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Benim annemde 1999 yılında emekli olmuştu, 193 TL intibak farkı alacakmış, sevindik :flowers:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Emekli kayıdı bulunamad

Böyle yazı çıkınca yasadan yararlanamıyormu.

Aynı dert bizde de var..Sanırım yararlanamadık :(

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Dün çıkan bir habere göre intibak farkı almaya hak kazananlar bu zamana kadar birikmiş haklarını da alacaklar deniliyor.Aslı astarı var mı?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Dün çıkan bir habere göre intibak farkı almaya hak kazananlar bu zamana kadar birikmiş haklarını da alacaklar deniliyor.Aslı astarı var mı?

Sanmıyorum..En baştan söylendi toplu ödeme yapılmayacağı.Kanunu ona göre çıkarttılar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...