İçeriğe Yönlendir

Izmir Edirne Yolculuğu

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Caner Kardeşseven
(düzenlendi)

Yarın sabah 9 da izmirden edirneye gideceğim, çanakkaleden feribot ile karşıya geçerek.tekirdağ malkara bölgesi iş ziyaretleri.. tavsiye öneri veya dikkate alınası birşey varsa sevinirim arkadaşlar.yol boyunca gelişmeleri burdan foruma yazacağım. Sevgilerimler, caner.

tarihinde Caner Kardeşseven tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen

Memleketimin ismini duyunca hemen girdim konuya :) Ben bir çok kez Edirne'ye giderken feribotla geçtim ilk defa gitmiyorsanız sorun yok ama ilk defa gidiyorsanız feribotla karşıya geçtikten sonra indiğinde biraz karışık yolları var dikkatli olun derim. İlk yolculuğum zamanları gece kaybolmuştuk iyi ki bir kişiye sormuşuz yoksa karıştırıp başka tarafa gidecektik . Sizinde aklınızda bulunsun İyi yolculuklar .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

İzmir den Edirne ye en mantıklı yol Çanakkale üzeri feribot ile,ama yol şartlarını bilemiyorum Trakya da sağlam kar var.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Kar fena o taraflarda yarın da devam edecekmiş aman dikkat. . .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

vapura binmeyin. yoldan gidin daha ucuza gelir.

vapura binmeyip nasıl gidecek acaba? yani aklıma geliyor ancak o anca minnacık işlemcili navigasyonların işi der geçerdim umarım o değildir.

hocam malkarada şunu yapın diyemem ama keşan malkara arasına aman dikkat hem yol çok kötü (dün geçtim sıksıkta geçerim) hemde radarı bol ve risklidir bu mevsim don çok yapar.

onun haricinde çanakkalede peynir helvası bir tadın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Taş

Vapur ücreti otomobil için 29 tl. Hatta günübirlik geçişte dönüş ücreti ödemezsiniz GESTAŞ ta.Yani git-gel 29 tl.Gelibolu'dan sonra Koru Dağları na dikkat edin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Direksiyon vuruyor. Sanırım rot başlığı veya rotil falasn. Kar varsa...işim zor. Amas mecburum gitmeyer..hadi hayırtlısı.. feribotla geçiş olmak zorunda . Malkaraya ve keşana gitmerm lazım..

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan
(düzenlendi)

vapura binmeyip nasıl gidecek acaba? yani aklıma geliyor ancak o anca minnacık işlemcili navigasyonların işi der geçerdim umarım o değildir.

hocam malkarada şunu yapın diyemem ama keşan malkara arasına aman dikkat hem yol çok kötü (dün geçtim sıksıkta geçerim) hemde radarı bol ve risklidir bu mevsim don çok yapar.

onun haricinde çanakkalede peynir helvası bir tadın :)

yüzerek geçer

tarihinde Feti Ercan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Vapur ücreti otomobil için 29 tl. Hatta günübirlik geçişte dönüş ücreti ödemezsiniz GESTAŞ ta.Yani git-gel 29 tl.Gelibolu'dan sonra Koru Dağları na dikkat edin.

ben sanırım istanbul dönüşüyle karıştırdım. 50 tl vermiştim tek geçişe. Araçla geçsem daha iyiydi. Çok bir yol değilmiş zira. Hemde araba sürmenin zevkine varırdım ama bilemedik işte ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

aliağa'da trafik aliağa'da trafik cezası yedim

Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

110 hız sınıro olan. Yerde, tüpraşın karşısı 115 le girdim 166 tl ceza yedim ya...ceza makbuzumun fptosunu yükleyemedim..

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

nazarı olsun oda :) iyi yolculuklar dikkatli olun koru dağından sonrada radarlara yine dikkat :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Tamam güvenç kardeş...ayvalığı geçtim şimdi, yol yalamık gibi kayıyor ama. Soğuk asma guzel hava. Birde direksiyon vutrmasa.?? Titrtiyor arabam :(

Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Edremitte yol süper.bıraz rüzgar var ama hava sıcak... emekli olunca burda yaşamak lazım arkadaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Kaz dağlarına çıkıyorum şu an, çok hafif kar gördüm inceden,ilk defa..:)

Yorum bağlantısı
Çetin Kılıç

Hayırlı yolculuklar kazasız belasız feribottan inince geliboluda zafer pastahanesinde peynir helvası yemeni tavsiye ederim kime sorsan bilir :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Hava muhalefeti nedeni ile feribot seferlerinde bir aksaklık yoktur inşallah.

İyi yolculuklar, Allah kaza bela vermesin..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Çanakkale. Abidesini gördüm.. boğaz....bi tuhaf...

Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Gestaş a 24 tl kilitbahire. Geri dönüş beleş, aynı gün olursa doğrudur.dalgalı ..karşı tarafa bakıyorum da... foto ekleyemiyorum galiba tabletten

Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Anzac koyu... kafam almıyor..boğaz boğaza, gırtlak gırtlağa...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Herkese çok teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...