İçeriğe Yönlendir

Dacia Sandero Stepway Nasıl Bilirdiniz?

Mustafa Uz

Recommended Posts

Mustafa Uz

Arkadaşlar forumu komple taradım ama stepway ile ilgili bir başlık bulamadım.

Kardeşim 2005 model dizel focus giha sahibi idi. Yakıttan şikayetçi olduğu için değiştirme kararı vermişti.

Gitmiş 0 dacia sandero stepway 90 beygir dizel navigasyonlu olanından almış. 33 bine mal etmiş.

Bize de sadece iyi günlerde kullan demek kaldı.

Bu aracı kullanan, bilen varmı acaba içimizde. Dikkat etmemiz gereken bir husus varmı?

Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşır ise sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yeni kasa mi almis ?

Cokta iyi etmis ben begeniyorum. Marka imaji biraz zayif olmasaydi benim gozumde bende gider alirdim bu kesinlikle sahsi dusuncemdir yanlis anlasilmasin.

Yeni kasa ise standart olarak ESP mevcut. İyi bir secim olmus bence.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Otomatik versiyonu olsaydı ben düşünüyordum.

Tasarımı hoşuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Çok güzel seçim. gupse gupse için bile alınır :) Reklamlarına hastayım :rofl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok güzel seçim. gupse gupse için bile alınır :) Reklamlarına hastayım :rofl:

ooo dacia mı o :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Abimimn çalıştığı şirket de aldı yeni sandero stepway, onlarda en full versiyonu aldılar 31000 tl civarına, araç çok güzel iyi seçim olmuş.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Şimdi fiyatına baktımda Nav ile birlikte 35.200 tl ye geliyor. Kardeşiniz güzel indirim almış..

Taktir ettim bir kere daha. Güle güle biner umarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Acar

Bir de otomatiği olsa ilgi alanıma girecek ama.

Sanki bilerek getirmiyorlar otomatiğini.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Önceki kasayı kullanan bir tanıdığım, aracın virajlarda güven vermediğini savrulma eğiliminde olduğunu söylemişti.Yakıtından falan çok memnundu, ancak 1 yaşına gelmeden stepway'den megane'e geçiş yaptı.Ama fiyatına göre uygun bir araç bencede...

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Hayırlı uğurlu olsun, görünüm ve fiyat konusunda oldukça cezbedici, renault motoru kullanıyor olması da artısı(bence)...

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Sırf donanım için bile Stepway alınır. Araba 5 cm yere basılıp APP plaka takıldı mı 10 numara olur...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hem de navigasyonlusunu :s süper fiyat, çok iyi seçim bence, az bir dokunuş ile harikalar bile yaratılır o modelde

Sırf donanım için bile Stepway alınır. Araba 5 cm yere basılıp APP plaka takıldı mı 10 numara olur...

Stepway olmayanını al, hazır 5cm yükseltilmemişini :f1:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Benimde hoşuma gidiyor.İç kalitesini bilmiyorum ama.Nasıl olsa esp var biraz chiplendin mi dizeli biraz da oynandımıydı tamamdır valla :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Güzel evet ama kullanmadım hiç.Acaba sırg görüntü mü var bilemiyorum.Fiyat olarak çok cazip ancak trafikte buna rağmen çok sık görmüyorum.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Güzel evet ama kullanmadım hiç.Acaba sırg görüntü mü var bilemiyorum.Fiyat olarak çok cazip ancak trafikte buna rağmen çok sık görmüyorum.

Marka imajından dolayı fazla göremiyoruz birde bundan önceki Dacia'lar Allah var çirkindi bu güzel olmuş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Çok güzel seçim, güle güle kullanın. Çok tutarsa bunun da fiyatı çıkar göklere...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Zamanında stepway tr ye getirildi ve hemen satışı durduruldu. Eğer devam edilseydi bir tane duster satamazdı

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Hem de navigasyonlusunu :s süper fiyat, çok iyi seçim bence, az bir dokunuş ile harikalar bile yaratılır o modelde

Stepway olmayanını al, hazır 5cm yükseltilmemişini :f1:

Stepwaydeki donanım en dolu sanderoda bile yok. Tavan barları ve jantları yeter...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

benim hep trafikte hoşuma giden bir model olmuştur.

marka saplantısı yüzünden dışarıda kalıyor...

eğer marka biraz daha satarsa kendini kaliteye daha fazla odaklayacağını düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Nazım Velioğlu

Uygun fiyatlı full donanımlı bir mpv için iyi bir seçim.

Fakat Dacia için samimi olarak yapacağım yorum ; düşük malzeme kalitesi, az yakıt ,ucuz parça,hoş görünüm.

2012-2013 model bir araç için konfor ve yol tutuşu sıfır.kendim kullandım ve test ettim.Ford'u unutturabilecek tek yanı yakıt olabilir.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Geçen hafta komşuma aldırdım stepway 30 bin tl ye aldı iş için kullanıcak navi falan yok... Parasına göre beklentileri karşılıcak düzeyde hatta bir tık üstte diye bilirim... Virajlara girerken dikkat etmek gerekiyor yüksek olmasından ötürü... YÜksek olmasından dolayı sürücüye öyle geliyor diyebilirim :) Onun dışında bagaj iç hacmi olsun arka diz mesafesi olsun hepsi gayet güzel... Kaybettiği tek nokta markası... :)

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Hayırlı olsun :nazar:

Donanım olarak bazı eksikleri olsa da (benim için önemsiz ayrıntılar :) ) fiyatına göre çok güzel bir araç

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Dikiz aynaları en dolusunda bile elektrikli değil diye biliyorum. En büyük eskiklik. En büyük artısı da ESP olması :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...