İçeriğe Yönlendir

Golf 7 Opsiyon Fiyatları

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Piyasaya girdiği kasım ayından itibaren 4000 adet gibi bir rakama ulaşmış Golf 7.

Bu da opsiyonların fiyatları;

photo1jgr.jpg

Yorum bağlantısı
Samet Daş

panaromik cam tavan uygunmuş. . .

Gereksiz ağırlık :halter:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Spor süspansiyonda uygun :)

opsiyonları almak isteyince kaç ay beklenecek ona da bakmalı

Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen
(düzenlendi)

Fiyatlar gayet de iyi. Sonuçta golf 7'ye bineceksiniz bence hepsini alın derim :yes:

Ortalama seçip hesaplamama göre kdv'siz 11 bin tl tutuyor . Bence hiç bişey değil golf 7 için.

tarihinde Can Kalkandelen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Gereksiz ağırlık :halter:

çok da fark etmez diye düşünüyorum. şık bir görüntü ve benim hoşuma giden bir özellik aracımda mümkünse olsun isterim. . .

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

keyless entry 550 tl versem benim focus a da taksalar keşke :tongue:

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

ben listeyi göremedim ama :s

bu arada martta gelicek araçlar listelere düştü bir tane beğendiğim var :seytan:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

ince stepneden niye para alıyorlar, kalın teker daha pahalı değil mi? :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

ince stepneden niye para alıyorlar, kalın teker daha pahalı değil mi? :)

Normalde hiç yok sanırım :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

CC bile parayla nasıl bir zihniyettir bu anlamış değilim :rofl:

Kelline alınca parayla eklet diye aga :D Halkçı vw

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şu son 10 ylda çıkan golflere neden ısınamadım anlamıyorum yahu.Bir türlü ilgimi çekmediler gitti.Çok fazla opsiyon varmış bu arada bu kadar boşmu bunlar yahu :D

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

C sınıfı ve premium bir araç için gayet normal fiyatlar cc ye bile opsion diyenler için bmw 3 serisinde de cc 1300 tl, arka kol dayama 400 tl, metalik renk 3500 tl normal sunrof 4500 tl.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Opsiyon işini VW iyi beceriyor. Ya böyle aracı dilediğince donatacaksın ya da biri boş, diğeri dolu iki donanım sunacaksın. Ford bu anlamda en kurnaz markalardan biri. Trend, Trend X, Style, Titanium, Titanium X, Sadece X pakete alınabilecek; Smart paket, Tekno paket, Sunroof, metalik renk diye paketi ben belirlerim sen alırsıncılık yapıyor. Style için Smart paket alamıyorsun. Titanium'a smart koymadan tekno koyamıyorsun. Örneğin Titanium aldık 60 bin lira para Yığdık önlerine Paketlerde işimiz yok sadece bı-xenon, ısıtmalı ön cam ve park sensörü istiyoruz, Focus'ta bunun için 11 bin liralık paket almak gerekiyor, elalem 40 binlik aracına bi-xenon ve park sensörü koyarken sen buna 10 bin vermek zorunda kalıyorsun.. Bir market çocuk bezi alan mecbur ıslak mendil alacak dese kızarız ama iş araba olunca olmuyor.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Herşey opsiyon olması dışında fiyatlar abartılı değil bence.

Özellikle bi-xenon fiyatı çok çok iyi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...