İçeriğe Yönlendir

Fctr 2. Parti Yelek Resimleri Buraya

Misafir

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Dün kaç gibi verdin abicim, veya kaç arabası ile gelecek bilgin var mı? onu soruyorlarda ...

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Abi 10 dk. önce SOLİ Şubesine indirilmiş gözüküyor. 0324 358 65 21

Gönderi takip no: 104668702450

Kendi adına sormuyorsundur umarım abi, alıcı Mahir GÜRBÜZOL olarak istediğin için öyle gönderdim..

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Teşekkür ediyorum kardeş sağolasın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

kulağım kapıda ama, tık yok :biggrin:

Abi bugün 14:20'de atakum şubeye inmiş kargon ve dağıtımda gözüküyor.

0362 437 17 31 bir sor istersen.takip no: 104668695078

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bizim renkler daha güzeldi.Biraz cırtlaktı ama birbirimizi tanıyorduk :) Bu renk çok sıradan olmuş.

Bizimki çok daha güzeldi, bu karanlık :tease3:

Gısganmayın lütfen :p

Yorum bağlantısı
Ali Deniz

Yeleğimi teslim aldım. Cuk oldu. Renk süper.

Teşekkürler Emin, emeğine sağlık..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun
(düzenlendi)

Abi bugün 14:20'de atakum şubeye inmiş kargon ve dağıtımda gözüküyor.

0362 437 17 31 bir sor istersen.takip no: 104668695078

teşekkür ederim emin, aradım, dağıtımda, geliyor dendi...(yelekleri alanlar resimleri yeni açılan konuya)

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/239447-fctr-2-parti-yelek-resimleri-buraya/page__fromsearch__1

tarihinde Ruhan Sorgun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

kapı çaldı, baktım kargocu, sağol yavrum dedim, aldım paketi ve başladım resim olayına...

VKqw6.jpg

şöyle yeleğin karşısına geçtim ve çok beğendim, emeğine sağlık emin, hakkını helal et, varsa benden yana helal olsun...

6ZIjv.jpg

şöyle bir kaç poz

cu1O1.jpg

MRo9C.jpg

Rr5jq.jpg

VHPFh.jpg

şu anahtarla bu yeleği giyip, aracımı keyifle kullanmak nasip etsin allah...

kMkhu.jpg

çek kızım dedim kızıma, o da sağolsun güzel çekti...hemen daldım foruma...

PuUfc.jpg

başladım resimleri foruma yüklemeye...

WnujP.jpg

ve yorumlarınızı beklerken keyiften 4 köşe olmuştum bile...

YyX8T.jpg

bu da hemen kızım tarafından yapılan bir kompozisyon...

Ke7qn.jpg

aklıma gelmişken, bu çok güzel oldu ama, bir tanede bunun kollu montundan yaptırsak olmaz mı? kumaş, renk, dikiş, işçilik, kalite, hepsi on numara, tekrar sağol emin... :flowers:

• Beğen 15
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Görmemişlerin bir yeleği olmuş, tutmuşlar forumun her yerine koymuşlar :p Bizim yelekler sizin yelekleri 4'e katlar, 2 ile çarpar kısacası mahveder :D

Güle güle sağlıklı günlerde giyin inşallah. :good1: Emeklerinize sağlık. :bravo:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Evet abi Yurtiçi Kargo..

Eee bir şey sorayım mı , :blush: biz gelsek elimiz boş dönmeyiz değil mi? :unsure2:

Yaz kış şirinler gibi gezeriz :D

Bizim iş elbiselerimizi görseniz şükredersiniz.Tam Şirinler modundayız :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

anPyGl.jpg

Akşam iş dönüşü uğradım ve aldım montumu, gerçekten kumaş, işçilik ve renk harika teşekkürler Emin emeğine sağlık kardeşim :bravo: Yanlız beden konusunda biraz sıkıntı var gibi geldi bana XL yaptırmamıza rağmen tam olarak sardı vücudumu XXL olsaymış daha iyi olacakmış, şayet bu postada yaptıran arkadaşlardan XXL olarak yaptıran ve büyük olan olursa değişim yapabilirim. Şimdiden herkese hayırlı olsun, haydi resimler buraya :blush:

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Görmemişlerin bir yeleği olmuş, tutmuşlar forumun her yerine koymuşlar :p Bizim yelekler sizin yelekleri 4'e katlar, 2 ile çarpar kısacası mahveder :D

Güle güle sağlıklı günlerde giyin inşallah. :good1: Emeklerinize sağlık. :bravo:

kardeşim doğru tespit, hiç böyle yeleğim olmamıştı, hiç ihtiyaç duymadım, sırf forum birlikteliğimden dolayı aldım. siz yeleklerinizi giyin şirinler gibi gezin ortalıkta :D dikkat edin gargamele, 20 km den görür sizi valla :D bizimkiler ağır format...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Abi benim yelek de XXL olsaymış süper olacakmış.Ama ben eminim bu renk için tekrar istek olacak :fiuw: (Diğer renk sahipleri çok kıskandı çook :D :D )Bakma çaktırmıyorlar.)Yeni siparişte XXL isteriz.Ruhan abinin dediği gibi,Mont olarak yapılsa ondan da alırım.İşcilik ve kumaş kalitesi çok güzel.Kalitesini bildiğin bir şeyi almak çok güzel.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun
(düzenlendi)

vışşşş, eski yelekliler çok kızmış bizim yeleklere, çatırdanak çatlamışlar ortalarından... :tongue: dur hemen avatar yapayım... :rolleyes:

tarihinde Ruhan Sorgun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

kapı çaldı, baktım kargocu, sağol yavrum dedim, aldım paketi ve başladım resim olayına...

şöyle yeleğin karşısına geçtim ve çok beğendim, emeğine sağlık emin, hakkını helal et, varsa benden yana helal olsun...

şöyle bir kaç poz

şu anahtarla bu yeleği giyip, aracımı keyifle kullanmak nasip etsin allah...

çek kızım dedim kızıma, o da sağolsun güzel çekti...hemen daldım foruma...

başladım resimleri foruma yüklemeye...

ve yorumlarınızı beklerken keyiften 4 köşe olmuştum bile...

bu da hemen kızım tarafından yapılan bir kompozisyon...

Ke7qn.jpg

aklıma gelmişken, bu çok güzel oldu ama, bir tanede bunun kollu montundan yaptırsak olmaz mı? kumaş, renk, dikiş, işçilik, kalite, hepsi on numara, tekrar sağol emin... :flowers:

Katalog çekimleri. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Eski Yeleklilerle Yeni Yelekliler Maç yapalım :)

Benim yelek bana olmuyor. Düşün. :)

Maksimum 50.000 gr varım.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Abi seni kaleye düşündüm zaten :)

nerden bildin kaleci olduğumu, epey yaptım öğretmenliğe yeni başlayınca ama,(okulda öğretmenler arası maçlarda) şimdi dizden ameliyat olduğum için zorlamaya gelmiyor, hızlı yürüsem bile sancı yapıyor...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Emiiinnn benimki gelmedi la :D Ben böyle madik görmedim :p

Kutlarım :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Emiiinnn benimki gelmedi la :D Ben böyle madik görmedim :p

Kutlarım :p

Benimki de gelmedi, battal bedende sorun mu var acep :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Benimki de gelmedi, battal bedende sorun mu var acep :p

Oh iyi. Benden öc mü alıyor dediydimdi :p

Kumaş yetmemiştir o zaman. Sıkıntı yok :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

Gaziantep toplantısında aldığın çakma :jedi: kılıçıda asmışsın abi baş köşeye. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

nerden bildin kaleci olduğumu, epey yaptım öğretmenliğe yeni başlayınca ama,(okulda öğretmenler arası maçlarda) şimdi dizden ameliyat olduğum için zorlamaya gelmiyor, hızlı yürüsem bile sancı yapıyor...

Abim ben anlarım Arkadaşlar kısaca Mendes der bana :) Beşiktaşlı Oğuzhan'ı kimse tanımazlen hazırlık maçında topu alıp, pas verişinden sonra ilk yorumum süper topçu olacak bu dedim kimse ihtimal vermedi şimdi Ajax istiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...