İçeriğe Yönlendir

Volkswagen Crossblue

Yusuf Bahri Aslan

Recommended Posts

Yusuf Bahri Aslan

78171381.jpg

26691947.jpg

61437442.jpg

85435592.jpg

60453350.jpg

Hem TDI motora, hem de elektrikli motora sahip bir SUV, CrossBlue.

CrossBlue, 306 PS gücünde motoru ile 100 km'de yalnızca 2.1 lt yakıt tüketimi gerçekleştiriyor. Ayrıca tek bir tuşla elektrik moduna geçip sıfır emisyon ile yoluna devam edebiliyor.

Siz Volkswagen'in yeni konsept modeli CrossBlue'yu nasıl buldunuz?

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

peugeot cross diye satılsa kimse hayır demez, hemen tüm markalarda özgün karakteristik çizgi mi kalmadı nedir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Çok güzel gözüküyor.

Halkın arabası, halkın ne istediğini biliyor sanırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Halk arabasının fiyatının, halk fiyatı olacağını düşünmüyorum

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Vw grubu araçlarda yakıt deposu sağda oluyor. bu fotolarda solda :D Fotoş sanırım bu

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Bu ne yaaaa... her yeri elektronik :angry: . Ahhh ah nerde o kara düzen arabalar..... :(

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tipi hoşuma gitti. Motor hacmi, teknik bilgileri var mı acaba...

Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Taigun'ın abisi bu olacak demek. Dışı içi bence çok güzel, fiyatı da güzel olacaktır bunun.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Kasa olarak bana JEEP'i andırdı.

Güzel görünüyor. Türkiye fiyatı nerden baksan 200 bin tl nin üzerinde olacağını tahmin ettiğimden şuan pek umrumda değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tip güzel, tek sorun halk arabası olmasında, bu resmen elit halk arabası, vw kodaman version :) almak için 2 sene sıra bekletirler üstelik :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Tip güzel, tek sorun halk arabası olmasında, bu resmen elit halk arabası, vw kodaman version :) almak için 2 sene sıra bekletirler üstelik :D

Tırt yani dimi Ali abi :)

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan
(düzenlendi)
! abi bu video ekleme işini birtürlü yapamadım. Uzun Linki aynen kopyalıyor ve mesaj alanına yapıştırıyorum ama yine url olarak görünüyor :( tarihinde Yusuf Bahri Aslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Tırt yani dimi Ali abi :)

Pek tırt gibi durmuyor, fiyatı, hedef kitlesi ve bekleme süresi olaraksa hiper tırt :D

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Volkswagem modelinin Amerikan pazarında satışa sunmayı planladığı Yeni Crossblue modeli markanın en son üretim SUV temsilcisi olma özelliğine sahip.

4987 mm uzunluğa, 2015 mm genişliğe ve 1733 metre yüksekliğe sahip olan Yeni Volkswagen Crossblue modeli bu ebatları ile halen ülkemizde satışta bulunan Touareg modelinden de büyük bir yapıya sahip.

4 tekerlekten çekiş sistemine sahip Crossblue üzerinde bulunan 187 bg gücündeki motoru dizel ve hibrid karışımı bir besleme yapısını barındırıyor.

2.0 litrelik bu motora ise 6 ileri hıza sahip çift kavramalı klasik DSG şanzıman eşlik ediyor. 335 litrelik bagaj hacmi arka koltuklar yatırıldığında 2.000 litreye kadar çıkabiliyor.

Halen Amerikan SUV pazarında %3'lük bir pazar payı bulunan Volkswagen Crossblue atağı ile büyük bir oyuncu daha kazanıyor.

Amerika ve Meksika fabrikalarında üretilmesi planlanan Yeni Volkswagen Crossblue modelinin Avrupa Pazarına geç bir giriş yapacağı tahmin ediliyor

Kaynak: http://www.arabalar.gen.tr/volkswagen-crossblue-h3415.html

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bakınca gözümde q7 canlandı muhtemelen ebatlarından dolayı.Çok fazla büyük bence.Eğer böyle çıkarsa ama çıkmaz sanırım bu görüntüyle.Okuduğum bir yazıda yeni suv modelinin tiguan ile tuareg arasında olacağı daha ulaşılabilir fiyat seviyesinde olacağı yazıyordu.Bulabilirsem yeniden eklerim yazıyı

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Çıkmadıki yıl başında piyango ebaydan sipariş edeyim... :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...