İçeriğe Yönlendir

Kar Paleti Montajı

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

1- Palet rengi olmamış

2- Tırt CRV dört çekermi ki öne ve arkaya takılmaya çalışılmış...

3-Ruhan daha az yaktırmak için arabaların arkasından onların rüzgarından faydalanmak için ayrılmıyor...Geçen gün baktım benim tırtın dumana gizlenmiş gelmiyor mu... :D

4- Ortalama 19 km ile 8,2 yakıyorum ...yapılacak bir şey yok... :biggrin:

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1- Palet rengi olmamış

2- Tırt CRV dört çekermi ki öne ve arkaya takılmaya çalışılmış...

3-Ruhan daha az yaktırmak için arabaların arkasından onların rüzgarından faydalanmak için ayrılmıyor...Geçen gün baktım benim tırtın dumana gizlenmiş gelmiyor mu... :D

4- Ortalama 19 km ile 8,2 yakıyorum ...yapılacak bir şey yok... :biggrin:

1- yeşil gönderecekti hoca, istemedik

2-sol ön ve arka takılacakmış

3-yakıtı az yakıcam diye delirdi, varma üzerine

4-örtmensin , para çuvalla :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur
hocam yollar buz, cib bu; kara batsa da ileerler, buz üstünde kaymasın diye özelikle belirttik, mesajlar kayıt altında, çoluk çombalak sefil olduk, manevi yanında Q7 maddiyatında ki davayı biz açıcaz üreticiye :p

Üretici firma, kara batmadığı için davayı Honda,ya çevirmiş.

örtmen nede olsa :biggrin:

Hojam, işin içine siyaset karıştırmayalım, sağ,sol filan :selo:

Sağ olalım var olalım. :friends:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun
(düzenlendi)

1- yeşil gönderecekti hoca, istemedik

2-sol ön ve arka takılacakmış

3-yakıtı az yakıcam diye delirdi, varma üzerine

4-örtmensin , para çuvalla :D

1-palet rengi karda belli olmasın diye beyaz olacaktı

2-stepneye niye takmadınız?

3-yazın ş.arası 5,3 yaktım(fondip fondip)

4-oyları bile para etmiyo :D

tarihinde Ruhan Sorgun tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Samet Daş

Servet abi sen bu paletleri yazın kullanmak üzere kaldır bagaja. Sana hocanın kayak takımı gibi bir çift çıkma alalım. Ön tekerlerin altına koydun mu en kralı senin arabanın karda yaptıklarını yapamaz. Batonları da camdan sarkıtır itekleme ve durdurma amaçlı kullanıp yakıt tasarrufu bile yaparsın :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

örtmen nede olsa :biggrin:

Biri örtmen mi dedi. Oh çatlayın, patlayın. Haftaya 15 günlük yatış başlıyo. :D :D :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Biri örtmen mi dedi. Oh çatlayın, patlayın. Haftaya 15 günlük yatış başlıyo. :D :D :D

Aynen öğretmen denmiş. Bende geldim.

15 gün yatış için bol bol para harcama için Ankara'ya gidiyorum :D :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Volkan Gündüz

o deniz paleti abi onu arabayla denize girerken taksan daha çok faydasını görürsün. :) hah

Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Herzamanki gibi. :tongue:

:p :p :p

Bak şimdi Ersen, bi ıslık çalıp forumdaki bütün örtmenleri çağırırım. Ne zamandır forumda örtmen tartışması olmuyo. Valla karıştıveririz ortalığı. ;):D :D :D

düzenleme: sondaki yüz ifadelerini ekledim.

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bak şimdi Ersen, bi ıslık çalıp forumdaki bütün örtmenleri çağırırım. Ne zamandır forumda örtmen tartışması olmuyo. Valla karıştıveririz ortalığı. ;)

:vroom:

Bak şimdi Ersen, bi ıslık çalıp forumdaki bütün örtmenleri çağırırım. Ne zamandır forumda örtmen tartışması olmuyo. Valla karıştıveririz ortalığı. ;)

Ali hocam forum da ıslık çalmak yasak :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

millet çatlasın, bazı örtmenler 15 tatilde para yemek için angaraya gidiyo... :dance3:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Eren

:vroom:

Ali hocam forum da ıslık çalmak yasak :p

Ben ıslık çalmadım ama az önce konuyu okuyanların listesini yazıyorum. :p :p :p

Ben, Mehmet Kaya, Ruhan Sorgun, Hasan Basri Bayraktar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

millet çatlasın, bazı örtmenler 15 tatilde para yemek için angaraya gidiyo... :dance3:

Bazıları da az yaktırmak için çabalasın dursun :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

ülen sırf şaaaanımız yürüsün diye arabayı el frenini çekip sürücem(kamyon gibi yaksın).... :hahahoho:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Angara angara duy sesimizi.. :tongue: Angara ekibi...önümüzdeki hafta pazar günü ordayım...1 hafta kadar kalacağım...

ülen sırf şaaaanımız yürüsün diye arabayı el frenini çekip sürücem(kamyon gibi yaksın).... :hahahoho:

Hakkını verrrrr... ne öyle bas bırak bas bırak...yumurta var sanki... :p :p :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi Kesin görüşüyoruz Allah izin verirse :D

Ruhan Hocam Samsun'da Ali hocam Antep'te biri bir uçta diğeri bir uçta Biz ortada onların yerine gezeriz abi :D

Not: Bu arada Ali hocam yine yaptın yapacağını konuyu iyice dağıttın :D Birazdan yönetim modlar gelirse görürsün. Konu zaten yönetimin konusu tehlikeli sulardayız haberin olsun :D :D :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Ruhan Hocam, adam dün Antep'te bizim eve gelmeden önce Sankopark AVM'de 6 saat boyunca alışveriş yaptı, para çok vallahi adam da. :D

Abi Kesin görüşüyoruz allah izin verirse :D

Ruhan Hocam Samsunda Ali hocam Antepte biri bir uçta diğeri bir uçta Biz ortada onların yerine gezeriz abi :D

Not: Bu arada Ali hocam yine yaptın yapacağını konuyu iyice dağıttın :D Birazdan yönetim modlar gelirse görürsün. Konu zaten yönetimin konusu tehlikeli sulardayız haberin olsun :D :D :D

:shok: Kaç abi kaç kaç kaç. Baltayı taşa vurduk bu sefer.

Forum yönetimi sizi çok seviyorum ben. :flowers: :flowers: :flowers:

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

Angara angara duy sesimizi.. :tongue: Angara ekibi...önümüzdeki hafta pazar günü ordayım...1 hafta kadar kalacağım...

Hakkını verrrrr... ne öyle bas bırak bas bırak...yumurta var sanki... :p :p :p

ş.içinde hak bende değil radarda :biggrin: ş.içinde 5,3 yakıyorum...yaz tatilinde ise hak bende, ş.arasında 5,3 yaktım. vermiş miyim hakkını?

Ruhan Hocam, adam dün Antep'te bizim eve gelmeden önce Sankopark AVM'de 6 saat boyunca alışveriş yaptı, para çok vallahi adam da. :D

yakışır örtmenlere, eeee harca harca bitmiyo, naaapsın mehmet... :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

5 saatçik lütfen :D

Ankara'da da 10 gün :D :D :D Sende çatla biryere çıkamıyorsun ya :D Sen yazı bekle :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

5 saatçik lütfen :D

Ankara'da da 10 gün :D :D :D Sende çatla biryere çıkamıyorsun ya :D Sen yazı bekle :D

Senin de benim durumuma düşeceğin günler yakın. Ben de o zaman gülecem sana. :p :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...