İçeriğe Yönlendir

Şahin Topaloğlu'nu Hiç Böyle Görmediniz...:)

ALeyna TopaloğLu

Recommended Posts

Hüseyin Yergin

Abicim emekli olunca sana bir pastene açarız hamur var sende kesip biçme işide iyi :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bize de yap cesetçi. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Üyeliğimin iptalini rica ediyorum yönetimden... :(

Bu ne yahu biri börek açar başka birileri pasta yapar... Burada iki yumurtayı birbirine vuramayan insanlar var... Beni psikolojik olarak çökertmeye ne hakkınız var... :elveda::D :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu ne yahu biri börek açar başka birileri pasta yapar... Burada iki yumurtayı birbirine vuramayan insanlar var... Beni psikolojik olarak çökertmeye ne hakkınız var... :elveda::D :D :D

Emmi'ye ilettim.

Hayatta başarılar...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Servet Aydın

Her nedense Ahmet Kiriş söz konusu olunca benim kız beni satışa getiriyor.... :unsure2: Bende diyorum bunlar ne konuşuyor fısır fısır.... :D

Ahmet beni arıyor, Şahin'i ara, bisküvili pasta yapıyor takılsana diye...len, Aleyna'yı arayıp gizli foto çektirsene dedim :ninja:

Aleynacım, gözlerinden öpüyorum :ahci:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Konudaki her mesaj için ayrı ayrı :sandalye:

Tükan açacam.... :D

Bende lise dönemi dayımın pastahanesinde çalıştım ama servis yapmaktan başka hiç bir şey öğrenmedim vesile ile garson lazım mı? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Emmi'ye ilettim.

Hayatta başarılar...

Vasiyetimdir mesajlarım Hakan Erken ve senin aranda üleştirilsin... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Küllerini de Malkara'da dereye serptirelim :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Küllerini de Malkara'da dereye serptirelim :p

Dereye yazık değil mi ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Şahan gibim adam dın ne oldun öyle benle mi yarışıyon ne?Fena kek yapmayı ögrendim yarışmaya katılalım mı? :D :D :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Valla bu kadar özenli mozaik pasta yapanda görmemiştim :good1: ama casuslara dikkat Şahin. Sanki beleşe satılmış gibi görünüyorsun en yakınlardan biri tarafından :D :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Şahin abi eline çok yakışmış. Abi sen ne hamaratmışsın da haberimiz yokmuş.Malzemelerde Bimden alınmış belli... :D :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Hakan abiyi elleşme o ''hayırlı olsun'' rekoru kırmak üzere karıştırma şimdi senin mesajlarla :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Murat Dere'ye mi? :crazy: Yok yok değil yazık. :crazy: Oh olsun. :p

Hangi Dereye? :p

Malum şahsın namı geçmiş ben kaçar... :vroom:

Hakan abiyi elleşme o ''hayırlı olsun'' rekoru kırmak üzere karıştırma şimdi senin mesajlarla :D :D

Belki klavyesinde basan tek tuşlar onlar neden bu isyan niye bu çekememzlik... :D :D :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yok ya A4 özel klavye yaptı Hakan abiya bilmiyor musun scroll lock u iptal ettiler yerine hayırlı olsun koydular :D :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
(düzenlendi)

Kaçarak kurtulabileceğini mi sanıyorsun. 10 örtman, 7 hademe, 33 belletmen gücünde o. :crazy:

Bu ne bea... :shok::D

Peki bu güç nasıl bir güç

Çilekler nasıl bu kadar güzel kokuyor

Şahin abi böyle pasta yapmayı nerden öğrendi... :D :D :D

tarihinde Erkut Uysal tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Hepsinin cevabı 10 saniyelik 220V'ta. 220'yi bi veriyorsun, içe bükümsel yana kayımsal ne varsa her türlü aydınlanıyorsun, ayna gibi oluyorsun.

Açken sen sen değilsin Ahmet abi... :D Bu ne biçim bir yanıt ne biçim bir fotoğraf mı video mu ne bu ya... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Erkut evlenince öğrenirsin :D En kralını öğrenirsin :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Akşam telefon trafiği derken, Şahin Abimizi epeydir aramıyoruz dedik bastık telefonun yes tuşuna, baktım ses derinden geliyor, ne yapıyorsun diye sorunca kızıma püsküütlü pasta yapıyorum dedi. :omlet:

Benim ilk sorum; "Mutfak ne alemde, Arzu abla nerede" :seytan: Cevap, Arzu yürüyüşe gitti. Biz mutfaktayız. Ortalık savaş alanı. :D

2. sorum, Mutfağı ne zaman temizleyeceksin. Cevap, Beni o kadar da light mı zannettin? (bombanın pimini çekip elinde tuttuğu an) :p :p :p

Benim tepkim, "Ama onun da silahı var" Cevap, Sanırım birazdan temizliğe girişirim Arzu gelene kadar birşey kalmaz. :sandalye:

Ardından Servet Aydın arandı, Şahin'i ara yüklen, pasta yapıyor mutfakta denildi. :gambazsmile: :D

Adam Mod oldu kardeşim pratik zeka; "Aleyna'ya söyle fotoğraflattırsana :seytan::vreka:

Aleyna aranır, Ahmet Amcasıyla tatlı bir sohbet ve kendimden utanıyorum rüşvet teklif edince; "Birşey istemiyorum Ahmet Amca, Pastayı yaptırıyorum ya bu keyif bana yeter" dedi. :flowers: :flowers: Bastı deklanşöre. Malzemeler resimlerde görüldüğü üzere.

Şahin Topaloğlu ile anlaşma yaptık. Annemle Babam kısmet olursa şubat ortası Umre'ye gidecekler. Bize gelip dip bucak temizlik yapacak. :fiuw:

Ellerin dert görmesin Aleyna. İyi ki varsın güzelim. ;)

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Bu delikanlının cesetçi olduğunu biliyordum yanılmışım meğer ahçıymış :D Ahmet Kardeşim sakın benim delikanlılarla samimi olma bizde deşifre olmayalım :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Şahin Topaloğlu ile anlaşma yaptık. Annemle Babam kısmet olursa şubat ortası Umre'ye gidecekler. Bize gelip dip bucak temizlik yapacak. :fiuw:

Ellerin dert görmesin Aleyna. İyi ki varsın güzelim. ;)

Allah kabul etsin.

Dikkat et bir taraftan da evi batırmasın :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...