İçeriğe Yönlendir

Korkularınız.

Misafir

Recommended Posts

İbrahim Göknar

Rüyada yüksekten düşmekten çok korkuyorum, hepte sıçrayarak uyanıyorum şükür şimdilik çok nadir oluyor, uçaktan korkuyorum hayatta uçağa binmem 1150 km'lik yolu otobüsle gittim süründüm yinede uçağa binmedim hemde 4 sefer,

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Rüyada yüksekten düşmekten çok korkuyorum, hepte sıçrayarak uyanıyorum şükür şimdilik çok nadir oluyor, uçaktan korkuyorum hayatta uçağa binmem 1150 km'lik yolu otobüsle gittim süründüm yinede uçağa binmedim hemde 4 sefer,

Korkacak hiç bir şey yok.

Şirketimizde de bi çalışan çok korkuyordu, sordum "bindiğinde ne yaşadın" dedim. "Daha binmedim ki hiç" yanıtını aldım :D

İndikten sonra yüzündeki keyfi görmek gerekirdi :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Göknar

Korkacak hiç bir şey yok.

Şirketimizde de bi çalışan çok korkuyordu, sordum "bindiğinde ne yaşadın" dedim. "Daha binmedim ki hiç" yanıtını aldım :D

İndikten sonra yüzündeki keyfi görmek gerekirdi :)

Kemal Sunal gibi inince güp diye gitmeyelim mazallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi sende mi uzak kazası raporu programını izliyorsun :D Valla düşen uçakların nedenlerini bulduklarında insan garip oluyor çoğu çok ufak hatalar yüzünden düşüyor.

Evet, :D

İzledin mi sen bu bahsettiğim bölümü :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Evet, :D

İzledin mi sen bu bahsettiğim bölümü :D

Evet abi.Bir ara hastalık olmuştu zaten sürekli takip ediyordum.Ama insan etkileniyor sonra :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben de uçağa binmeye korkuyorum. Hostesler üzerime atlayacak gibi oluyor. :rolleyes:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben de uçağa binmeye korkuyorum. Hostesler üzerime atlayacak gibi oluyor. :rolleyes:

En son uçağa binişimde acil çıkış yanındaydı yerim. Hani sorarlar ya bu işi yapabilir misin? değiştirelim mi yerinizi diye. Yaparım şunu çekmeyecek miyiz dedip kola saldırdım neredeyse atlayacaktı üzerine :D

Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven
(düzenlendi)

1-Boynumda minik bir ben var. jiletle kesecek diye korkarım.

2-Gece telefonlarından

3-Tamircide iş kaça patlar abi dedikten sonra önce klasik cümleler gelir ya:" abi şimdi bak sen daha önce gelseydin kurtarırdık ama..ama senin için " dediği an...

4-Hastaneye düşmekten.

5- Ele düşmekten

Bir de herşeyin üst üste süper gittiği zamanlar olur.Yani dört dörtlüktür herşey. O anda aklıma gelir, durulurum biraz...

tarihinde Caner Kardeşseven tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş
(düzenlendi)

Sizlerden kopya çekerek, ben de birşeyler yazayım...

1-Hanımdan ve de kızımdan ters zamanda (yolda olmaları gereken zamanlarda) gelen telefon çağrıları, (acaba kaza mı yaptılar gibi.)

2-Büyüklerimizin bize, bizim de küçüklerimize muhtaç duruma gelmeleri/gelmemiz,

3-Para canlısı Doktorların/Ustaların kucağına düşmek,

4-Ters bir yerde lastik patlaması, (kaldırıma 10 cm yanaşmış durumda v.b.)

5-Anlaşamayacğımız bir üst kat komşusuna denk gelmek, ( Yan da olur ama üst daha beter olur)

çok yazmışım yeter ya....(yanlış yazdım mı,diye kontrol ederek yazdığım için canım çıktı da )..gene de yapmışım . Okudum ama (oku da baban gibi ... olma derler ya...Ben gerçekten adam olmayacağım ya....

tarihinde Hikmet Demirtaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben de gece geç saatte çalan telefonlardan korkarım, bir de börtü böcek var ama onlara karşı korku değil tiksinti galiba.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

1-Hanımdan ve de kızımdan ters zamanda (yolda olmaları gereken zamanlarda) gelen telefon çağrıları, (acaba kaza mı yaptılar gibi.)

İlaveten, evlatlarımı ayakları üzerinde duramadan bırakıp gitmekten korkarım nokta.

Köpek ısırmış olsa dahi korkum yok, geyiğin dibi olduğundan ses etmiyorum :)

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Misafir

Köpek, en miniğinden en büyüğüne, her türünden, her cinsinden korkarım.

Bir de balkonda boşluğa arkam dönük oturamam.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

İlaveten, evlatlarımı ayakları üzerinde duramadan bırakıp gitmekten korkarım nokta.

Gerçekten çok haklısın ... benim de aklıma soktun ne olacak....şimdi

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gerçekten çok haklısın ... benim de aklıma soktun ne olacak....şimdi

Dua, Başka yapabilecek bişey yok..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Ender

- Yolcu alan/indiren otobüsün yanından geçerken tırsıyorum. Önünden yaya fırlayacakmış gibi geliyor.

- Uçaklar artık tedirgin ediyor. Sallanınca, benim de ruhum sallanıyor, çok kötü oluyorum. Eskiden yoktu.Bu yeni başladı.

- Kuduz olmaktan korkarım. Çocukken okuduğum bir hikaye nedeniyle. Bir kedi tırmalamıştı tatilde, bütün beldede ithal kuduz aşısı aramıştım. Sonra da günlerce kurmuştum kafamda, kudurur muyum acaba diye. Zaten kafada kurmak, olayın kendisinden bile kötü neredeyse.

- Sevdiklerimin başına bir şey gelirse yanlarında olamamaktan çok korkarım.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Yalnız başıma son nefesimi vermekten çok korkuyorum....Çünkü insan cesedi dünyanın en kötü kokusuna sahiptir, iki gün içinde kokmaya başlıyor.Yıkayacak hoca bile bulamıyorsunuz. :(

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yalnız başıma son nefesimi vermekten çok korkuyorum....Çünkü insan cesedi dünyanın en kötü kokusuna sahiptir, iki gün içinde kokmaya başlıyor.Yıkayacak hoca bile bulamıyorsunuz. :(

Adam ölüm sonrasını bile teknik düşünüyor yahu :shok:

Öldün gittin, hocayı sen bulamazsan, forumdan birini ayarlarız, tanıdık var :)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Caner Kardeşseven

Servet Abi bende bunu unuttum. Hakikaten belki de en fenası odur.. Ve duadan başka çaresi yoktur...

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan
(düzenlendi)

ölüler koku alamaz ki :)

sığ sulardan ve yüksekten korkarım. Karanlıktan filan korkmam. Dağ başında git gece tek kal deseler kalırım. Ölmekten korkmam. Geride kalacaklar diye korkmam. Zira önce onlar gideceğine benim gitmem daha uygun olur. Evlat acısı çok zor derler. Sonuçta hepimiz öleceğimiz için önce ölmeyi tercih ederim. Denizde ölmekden can çekişmekten korkarım ama öleceksem bir anda ölmek isterim.

Elden ayakdan düşüp muhtaç olmakdan korkarım. O yüzden Rabbim süründürüp ele güne muhtaç etmektense ölüm daha hayırlıdır.

tarihinde Feti Ercan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Çankaya

''Ben böcekten korkmuyorum,sadece tiksiniyorum'' diyenlerden korkuyorum. :)

Böcek korkusu denilen şey o tiksinti değil mi zaten.Yoksa böcek bizi yer mi acaba korkusu değil.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

ölüler koku alamaz ki :)

sığ sulardan ve yüksekten korkarım. Karanlıktan filan korkmam. Dağ başında git gece tek kal deseler kalırım. Ölmekten korkmam. Geride kalacaklar diye korkmam. Zira önce onlar gideceğine benim gitmem daha uygun olur. Evlat acısı çok zor derler. Sonuçta hepimiz öleceğimiz için önce ölmeyi tercih ederim. Denizde ölmekden can çekişmekten korkarım ama öleceksem bir anda ölmek isterim.

Elden ayakdan düşüp muhtaç olmakdan korkarım. O yüzden Rabbim süründürüp ele güne muhtaç etmektense ölüm daha hayırlıdır.

Ben geride kalanların beni o koku ile hatırlamasından korkuyorum......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu
(düzenlendi)

Yıl 2006 Lokalde bir araya gelmiş reisler ki, aralarında koca reis Kuddisi abimde var.Bizlerde herzamanki gibi yancı olmuşuz, gelsin çaylar gitsin boş bardaklar yapıyoruz, öyle severdik ki birbirimizi, Oyun oynayan 4 kişi yancı sayısı bazen 10-15 kişiyi bulurdu....Telefonu çaldı masadan hızlıca kalktı karşısındaki arkadaşına

''Şopar kalk len gidiyoz dedi....

''Nereye koca reis daha karnımız doymadıki '' dedim...

''Gözlerime baktı sen keyfine bak yeğenim ben birazdan gelirim... dedi...

Bekledim, bekledik,,, oyun kağıtları ters kapatılmıştı, kimsenin elleri gitmiyordu kağıtlara gitmez dide....Bekledik bekledik, ama koca reis gelmedi....

Lokalden çıktım yürüye yürüye evime gidiyorum. Tam lojmana girdimki Koca reisin oğlu çıldırmış bir şekilde koşuyordu, nereye gideceğini bilmiyordu, şaşırdım,

''Hayırdır ne yapıyon layn niye kellesi koparılmış tavuk gibi bir o tarafa bir bu tarafa koşuyorsun.....dedim

Şahin amca sen doğru söylersin lütfen bana doğru söyle... dedi yaşlı gözlerle..

Ne oluyor layn ....dedim...

Şahin amca babam Şehit olmuş doğrumu,,,,

Dilim nutkum benliğim tutuldu...Çocuk karşımda ağlıyor bense hiç ses duymuyordum.....

Koşa koşa lojmanların girişine gittim ve telsizi dinlemeye başladım.....

Bir taraftanda şoparı arıyorum,,,,,,

Bir şeyler dönüyor herkes hastaneye sevk ediliyor....

Şopar telefonu açtı ve sadece iki kelime duydum....

Şahin aga acil hastaneye gel...

Oğlu karşımda birşey diyemedim... Hastaneye gittiğimde müdahale ediliyordu, tanıyamadım Koca reisi, Otopsi salonunda ise yıkıldım... Çocuğuna eşine göstermedim.Çünkü onu en son hali ile hep koca reis olarak hatırlamalarını istedim.....

İşim gereği çok zor durumlarla karşılaştım ailesine göstermek istemediğim çok cenaze olmuştur.....

http://www.haberler.com/ankara-diyarbakir-da-bomba-uzmani-polisin-sehit-haberi/

Allah son nefesimizde yanımızda sevdiklerimizi görmeyi nasip eylesin.....

tarihinde Şahin Topaloğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Alkan Koca

berberde traş olduktan sonra saçlarımı asla yıkatmam (hepte yıkayım mı der ) gerek yok duş alıcam derim aslında tırsarım :) kafanı lavaboya itip bastırıyorya kafamı yıkarken köpüğün içinde boğulurum diye korkuyorum .

arabada geri geri gitmekten korkarım sağ ayna sol ayna orta ayna kontrol ederken biyerden bişey çıkcak diye çok korkarım yavaş giderim hep düz olsun temiz olsun :)

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

berberde traş olduktan sonra saçlarımı asla yıkatmam (hepte yıkayım mı der ) gerek yok duş alıcam derim aslında tırsarım :) kafanı lavaboya itip bastırıyorya kafamı yıkarken köpüğün içinde boğulurum diye korkuyorum .

arabada geri geri gitmekten korkarım sağ ayna sol ayna orta ayna kontrol ederken biyerden bişey çıkcak diye çok korkarım yavaş giderim hep düz olsun temiz olsun :)

geri geri gitmekten bende pek tırsarım. sensör iyi oluyor ama o durumlarda :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...