İçeriğe Yönlendir

Korkularınız.

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Çok bunaldığın zamanlarda kafa dinlemek amaçlı yanlız kalmaktan bahsetmiyorum. Yaşlanınca, kimse seni aramaz sormaz ya, bayram yaklaşırken şeker reklamlarında ki gibi gözün yollarda birinin gelmesini beklersin ya, o durumdan korkuyorum.

Oldu şimdi. Bu tip yalnızlıktan korkma konusunda yalnız değilsin :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Düşündüm de aklıma bişey gelmedi.

Eskiden evde tek kalmaktan korkardım, şimdi tek kalıp kafa dinlemek en büyük hobim oldu.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

serbest dalışla uğraşıyorum.ilk zamanlarda 8 10 metreden sonra ya nefesim tükenirse :shok: diye çok düşünmüşümdür :D (bu arada böyle düşünmek nefesini verimsiz kullanmanı sağlıyor kafa rahat olmalı su bu şakası yok)

Yorum bağlantısı
Misafir

En büyük korkum pos makinasına kredi kartını takınca başlıyor; ya çekmezse :D

Süper bu bende de var. Doldurmuşsun market arabasını didik didik, yanında nakit para da yok makine bekletiyor da bekletiyor. Heeh diyorum al şimdi :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

En büyük korkum iftiraya uğramak. Bir defa başıma geldi ve hala etkisindeyim. Şükür kısa sürdü 1 saat kadar ama o bir saatte ömrümden ömür gitti :(

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Yakınlarımı kaybetmekten korkarım. Bir de konuyla ilgisiz ama arabayla kasisten geçerken kendimi öyle kasıyorum ki sanki arabanın acısını azaltıyorum. Kasis bende arabadan daha çok hasara sebep oluyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar...

Gardorap karşısında yatamam... :D Yatağım boş duvara bakıcak içinden biri çıkacak sanırım yada dolap üzerime devrilicek sanırım ama dolap arkamda kalırsa hiç bir sıkıntı yok... :D Yorganımda çengelli iğne olmicak ne dokunurum ne uyuyabilirim açılıp orama burama batıcak diye korkarım... :D Her asansörün kapısını açarken içinde ceset bulucam diyerek korkarım... :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bekar kalmaktan korkuyordum.Şimdi geçti :p:D

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Misafir

Karlı ve HIŞŞŞŞŞŞ yapan tv ekranlarından nefret ediyorum :)

kapısını açarken içinde ceset bulucam diyerek korkarım... :D

Bu da iyiymiş :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bekar kalmaktan korkuyordum.Şimdi geçti :p:D

Herşey daha yeni başlıyor :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abi niye :)

Boğulurum diye korkuyorum :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Berberde sakal traşı bende olamam, Yüzümü haritaya çevirmişti çırağın birisi traş ederken. O gün bugündür elinde ustura olan birini görsem tedirgin olurum.

Saç traşı olurken de beni kimse traş makinası ile traş edemez. Denemeye çalışan berberi de ciddi darp ederim.Traş makinasına olan alerjimde biz çocukken bizi babam traş ederdi. Makina saçımızı çekerdi ama babamızdan korkumuzdan sesimizi dahi çıkaramazdık. Geçen benim berber yerinde değildi, yeni işe başlayan kalfası ben traş ederim abi dedi, mecburiyetten oturdum akşam işim var diye, traş makinasını eline alınca ben ayağa kalktım. Ya o makinayı bırak ya da seni parçalarım demişim kalfaya o sinirle. Kalfa ne olduğunu anlamadan benim berber içeri girdi, Kalfanın elinde makina ayakta beni görünce kalfaya "Canına mı susadın olummm" diye çıkışmıştı. :D

Bir de her yerde et yemeği yiyemem. Bilip güvendiğim biryer değilse, ya da bildiğim biriyle gitmiyorsam, et yemeklerine el sürmem. Tavuk vs. seçeneklere bakarım. Bu konuda korkularım var. Heryere güvenmem.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Berberde sakal traşı bende olamam, Yüzümü haritaya çevirmişti çırağın birisi traş ederken. O gün bugündür elinde ustura olan birini görsem tedirgin olurum.

Saç traşı olurken de beni kimse traş makinası ile traş edemez. Denemeye çalışan berberi de ciddi darp ederim.Traş makinasına olan alerjimde biz çocukken bizi babam traş ederdi. Makina saçımızı çekerdi ama babamızdan korkumuzdan sesimizi dahi çıkaramazdık. Geçen benim berber yerinde değildi, yeni işe başlayan kalfası ben traş ederim abi dedi, mecburiyetten oturdum akşam işim var diye, traş makinasını eline alınca ben ayağa kalktım. Ya o makinayı bırak ya da seni parçalarım demişim kalfaya o sinirle. Kalfa ne olduğunu anlamadan benim berber içeri girdi, Kalfanın elinde makina ayakta beni görünce kalfaya "Canına mı susadın olummm" diye çıkışmıştı. :D

Bir de her yerde et yemeği yiyemem. Bilip güvendiğim biryer değilse, ya da bildiğim biriyle gitmiyorsam, et yemeklerine el sürmem. Tavuk vs. seçeneklere bakarım. Bu konuda korkularım var. Heryere güvenmem.

:hahahoho:

Abi ben de et yemeği yiyemiyorum ama zehirlerse tavuk daha kötü :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben de dişçilerde ki şu matkap gibi aletten çok korkardım gittiğim tüm diş doktorlarına çektirmişimdir bu yüzden. Allah rahmet eylesin İlker abim o makinenin espirisini anlatınca korkmaya gerek olmadığını gördüm :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

İnsan, hayvan, kedi, köpek, yılan, çiyandan korkmam, biçimsiz olanları elime alamam sadece (cümlede ki insan bu mana ile bağdaştırılmamalıdır :D :D ).

Tek sıkıntım evdeki karanlık, dışarda sokak zifiri karanlık olsun, göz gözü görmesin, korkmam ama evde ki karanlıktan hiç haz etmem tedirgin olurum. İllaki bir lamba açıktır geceleri.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bir de ben evde elektrik kesilince duramam. Daral gelir balkona zor atarım kendimi.

Yorum bağlantısı
Misafir

İnsan, hayvan, kedi, köpek, yılan, çiyandan korkmam, biçimsiz olanları elime alamam sadece (cümlede ki insan bu mana ile bağdaştırılmamalıdır :D :D ).

Tek sıkıntım evdeki karanlık, dışarda sokak zifiri karanlık olsun, göz gözü görmesin, korkmam ama evde ki karanlıktan hiç haz etmem tedirgin olurum. İllaki bir lamba açıktır geceleri.

Şu koyu ibare olmasaydı saracaktım :biggrin:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Şu koyu ibare olmasaydı saracaktım :biggrin:

Mangal'a kadar giderdi, farkındayım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Karanlık, yükseklik, börtü böcek gibi korkularım yok...

Uçaktan korkuyorum ama yüksekte olduğundan değil şoförü görmediğim için korkuyorum...

Orada ne yapıyor, uyudu mu, kırıştırıyor mu ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Karanlık, yükseklik, börtü böcek gibi korkularım yok...

Uçaktan korkuyorum ama yüksekte olduğundan değil şoförü görmediğim için korkuyorum...

Orada ne yapıyor, uyudu mu, kırıştırıyor mu ?

Abi merak etme, hiç bir şey yapmıyor. Uyusa, piknik yapsa uçak seni yine götürür getirir ;)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Küçük böcekler çok iğrenirim.İçim kıpır kıpır olur görünce :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Abi merak etme, hiç bir şey yapmıyor. Uyusa, piknik yapsa uçak seni yine götürür getirir ;)

I ıh.. öyle değil..

Geçen discovery'de izledim.. Kanatları buzlandı, kaptan yardımcı pilotla kırıştırmaktan uyarıları görmemiş, uçak düşmeye başladı, son anda farketti, levyeyi çekti, oysaki itip, düşüşe geçirip hızlandırması gerekiyormuş.. Zaten yavaşlamış olan uçağın bir de levyesini çekince armut gibi düşmüşler..

Sebep, pilot hatası, uykusuz, yorgun, dalgın, üstelik kırıştırıyordu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

3 yıldır Balıkesir Muğla yolculuğumda, İzmir otobanında aracın sol farı patlıyor. Geçen gün gelirken gene patladı.Bundan sonra da patlar mı acaba diye korkuyorum :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

I ıh.. öyle değil..

Geçen discovery'de izledim.. Kanatları buzlandı, kaptan yardımcı pilotla kırıştırmaktan uyarıları görmemiş, uçak düşmeye başladı, son anda farketti, levyeyi çekti, oysaki itip, düşüşe geçirip hızlandırması gerekiyormuş.. Zaten yavaşlamış olan uçağın bir de levyesini çekince armut gibi düşmüşler..

Abi sende mi uzak kazası raporu programını izliyorsun :D Valla düşen uçakların nedenlerini bulduklarında insan garip oluyor çoğu çok ufak hatalar yüzünden düşüyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

I ıh.. öyle değil..

Abi, bunları kimse önleyemez.

Ayrıca uçakta ölme şansın, araba kullanırken ölmekten milyonda bir daha az :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...