İçeriğe Yönlendir

Hayali Bir Ceza.

Ugurcan Yogun

Recommended Posts

Ugurcan Yogun

Herkese tekrardan merhaba

30/07/2012 de bir ceza yemişim Kuştepe Tomurcuk Sok. yanlız benim o tarihte oraya hiç gitmedim ve artı olarak hiç bir zaman oraya gitmedim ve park yapmadım arabam füme rengi ruhastta gri geçiyor ama gözle füme ceza tutanağınada gri yazılmış artı resim vs hiç bir kanıt yok bildiğim kadarınla park cezalarındada polis küçük bir kamera ile fotograf çekiyor veya telefonla şait oldum ama benim cezada hiç bir şekilde kanıt yok ne yapmam gerekir ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alkan Koca

korsan plaka olabilirmi araç gri olduğuna göre çalıntı bir araca sizin plakanızıda takmış olabilirler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ben ikiz plaka ve fahri müfettişten yana kullanıyorum oyumu....7 gün itiraz süreniz var...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alkan Koca

şu ihtimalde olabilir diyelim ki istanbuldayız sizin plakanız 34 FRD 128 ceza kesilcek aracın plakası 35 FRD 128 polis memuru yanlışlıkla 35 yazacağına alışkanlıktan 34 yazıveriyor.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

İtiraz edin..Onlar sizin orada olduğunuzu kanıtlamak zorundalar.

Doğrusu bu ama Türkiye gerçeği,orada olmadığını ispatlayacak :) Biraz da hakim insaflı olacak :)

Yorum bağlantısı
Emre Alliş

buna benzer forumda bir konu geçenlerde sonuçlanmıştı, itiraz sonucunda araç ve plaka özellikleri yanlış çıkmış ve ödenen tutar geri ödenmesi kararı verilmişti yanlış hatırlamıyorsam. fahri müfettişlerden kesilmiş sanırım sizin ceza da.itiraz edin tutarı ödesenizde alacaklı duruma geçersiniz.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Doğrusu bu ama Türkiye gerçeği,orada olmadığını ispatlayacak :) Biraz da hakim insaflı olacak :)

Hayır böyle bir durum yok..Cezayı kesen birim ispatlamakla yükümlü..İspat yoksa ceza iptal edilir.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Hayır böyle bir durum yok..Cezayı kesen birim ispatlamakla yükümlü..İspat yoksa ceza iptal edilir.

Plaka benim,arabam beyaz ve fiesta,gelen cezada araba focus ve renk gri :) Trafik mahkemesine itiraz!

Sonuç:Cezayı ödedim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Öncelikle geçmiş olsun .

Dün ben bu konuyu , Hayırlı bir ceza diye okumuştum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Plaka benim,arabam beyaz ve fiesta,gelen cezada araba focus ve renk gri :) Trafik mahkemesine itiraz!

Fotoğraf var demek ki ellerinde..Çıkan kararda ne yazıyordu ?

Ben mobese'nin çekmiş olduğu fotoğraflı kırmızı ışık ihlalini bile iptal ettirdim.Herkes uğraşma geçmişsin işte öde kurtul demişti.130 tl lik ceza iptal edildi.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan
(düzenlendi)

Fotoğraf var demek ki ellerinde..Çıkan kararda ne yazıyordu ?

Ben mobese'nin çekmiş olduğu fotoğraflı kırmızı ışık ihlalini bile iptal ettirdim.Herkes uğraşma geçmişsin işte öde kurtul demişti.130 tl lik ceza iptal edildi.

Fotoğraf yok Ayhan Bey :i-ih: Polisin ifadesi doğru sayıldı,hatta hakim polis yalan mı söylüyor dedi :D Ben de öğretmen mi yalan söylüyor dedim :D

Yukarıda da ekledim,biraz da hakim insaflı olacak :) Demek siz vatandaş tarafında olan hakime denk gelmişsiniz :)

tarihinde Engin Karadayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...