İçeriğe Yönlendir

Oğlum Talebeliğe Kabul Edildi..:)

Caner Kardeşseven

Recommended Posts

Caner Kardeşseven

oW99LXT.jpg

Oğlumun karnesi hep 5 ti ilkokul 2 tabii ..çok istediği ney vardı ve kursa gidip "beni geçmek " istiyordu..

3-4 aydır da çok istedi ama biraz süründü ..:)Plastik ney ile uğraşmaktan ve kısa kalan kolu ile epey de sıkılmıştı.

İzmir de Kızlarağası hanın üst katında Veysel hoca var,camiada bilinen güzel bir insan. Rahmetli ödemişli Sn. Sencer Derya üstatların talebesi. Nefeshanesine gittik.İlk edep imtihanını verdi ve talipliği kabul edildi. Cuma günü eğitimi başlayacak inşallah.ilk kargısını da o zaman alacak. İmtihan çok güzel geçti.biraz anlatmak isterim:

Kapıya ses verdim, hoca içeri buyur etti ben girdim çocuk sadece içeri baktı.tesadüf mü artık bilemem. Aferin delikanlıya gel gel deyince girdi :) içeri girdi öp elini dedim ama hoca elini vermedi sevdi . Bizimkine tembih etmiştim izinsiz hareket etme diye.

Ayakta dineldi. Otur bakalım delikanlı deyince oturdu, sohbet ettiler, sormadan konuşmadı çok şükür.Bir ney denemesi yaptılar ama kolu kısa kaldı bizimkinin.

İkinci neyi teslim ettiğinde hoca, aldı öptü başına götürünce, genelde gülerken ağzını eliyle örten hoca dayanamadı kahkahaya verdi gitti kendini :)

Sonrası çorap söküğü gibi geldi. Hoca dışarı çıktı bir ara. Üflesene diyorum olmaz diyor. Niye? E hoca yok??

Meğer kapıdaymış. Sen Cuma günü gel, ben o vakte kadar onu bir düzelteyim dedi ve çıktık.Bu eğitime kabul edildiğinin sözüdür. Heyecanla uyuyamıyor 2 gecedir .

Resim onun nefeshanesinden. Son günlerdeki en tatlı olayım ...:)

• Beğen 18
Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Maşallah umarım çok başarılı olur :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tuttuğunu kopartacak cinsten bakışları var..Maaşallah :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Daş

Senin oğlanın gönlüne ateş erken düşmüş. Allah ateşini daim etsin. En güzel yollardan birini seçmiş şu küçücük yaşında. :good1:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Gerçekten çok güzel. Çok istediğim birşeydir Ney çalmak. Yolu açık olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Rabbim nefesini eksik etmesin, hayırlara vesile olsun inşallah :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allah bağışlasın. Yolunu açık etsin. :bravo: Armut dibine düşmüş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Başarılarının devamını dilerim. Tebrikler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Keçeci

Hayırlısı olsun çok güzel bir seçim olmuş inşallah bende birgün delikanlı gibi cesaretimi toplar ve ney üflemeye başlayabilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Allah bağışlasın abi, tebrik ederiz yeğenimizi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Sencer Beyİ çoook eskiden görmüştüm demek rahmetlik olmuş.

ufaklığa başarılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Neyzen mi olacak şimdi kerata Allah yolunu açık etsin. Maşallah :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

Maşallah... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...