İçeriğe Yönlendir

Yeni Uygulama Onları Fena Vurdu?

Misafir

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

Göksel Hocam sizin araçta TDCi değil miydi :biggrin: 4. Vites 1750-1800 devirde 70 km süratle gidiliyor :biggrin:

Bu arada bakalım kameralar Eskişehir'de de var, ne zaman uygulamaya geçileceği ise belli değil. 2 Yıldır diken üstündeyiz :)

Aynen 3. Te gitsen devirli gidiyorsun. 4 e çeksen çok devirsiz kalıyor.. Kurum mu dolduracağız Motoru :) bere 80km. Yapsalarda 4 te yürüyelim :D

Bu kötü olmuş işte..

Hangi aralıklar onu bir belirleyip çözelim.

Mesala Bakırköy Sahil yolunda başlayıp Ataköy sapağına kadar.

Bunun gibi paylaşırsak nerelerde daha fazla dikkatli olacağımızı biliriz.

Sami benim bildiğim Cevizlibağ- güngören sapağı güngören-Bakırköy, Bakırköy- Florya sapağı..

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Daha iyi ya işte. İnsanımız bilinçsiz. Diyorum ya herkes hız sınırına uyarak gitse trafik sıkışmayacak, boşuna beklemeler yaşanmayacak ve gideceğin yere hiç durmadan daha kısa sürede gideceksin. Hız sınır 90'da olsa 70'de olsa buna uymayacak bir sürü sürücülerimiz olduğu sürece bu trafik sıkışır. Gideceğiniz yol 90 km olsa; 90'la giderseniz 1 saatte, 70 ile giderseniz 1sa15dk'da gideceğiniz yere ulaşırsınız. Arada 20 km fark ve 15 dk lık bir zaman kaybı var ama şehir içinde kalabalık bir trafikte 70 ile gitmek hayat kurtarır. Varsın ben 15 dk eve geç gideyim.

Ama; "Anne burası İstanbul" :)

Borga'cığım anlaşamadığımız nokta, bu E-5 şehir içi yol değil ki, yoksa ben Eskişehir'de çok nadir 50'yi, sokak aralarında da çok nadir 30'u geçerim ;)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Borga'cığım anlaşamadığımız nokta, bu E-5 şehir içi yol değil ki, yoksa ben Eskişehir'de çok nadir 50'yi, sokak aralarında da çok nadir 30'u geçerim ;)

Furkan'cığım ama şehir içi sayılıyor işte kurallar gereği. Tıpkı bizim çevre yolu gibi. E-5'ten yana sıkıntım yok zaten, yolu da biliyorum. Ama naparsın zihniyet işte.Adamlar orayı şehir içi sayıyor. Zaten Eskişehir'de çok nadir yerlerde süratini artırabiliyorsun. Şehir buna el vermiyor kendiliğinden :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Mesala Bakırköy Sahil yolunda başlayıp Ataköy sapağına kadar.

Yeşilköy-Bakırköy istikametindekini yol genişletme çalışması nedeniyle sökmüşlerdi.

Dün gece de Bakırköy-Yeşilköy istikametindekileri söküyorlardı. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

HE bir halt yiyorsa tedbirli olacaksın :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Otobanda hız yapan araçlar, tek tek kameraya alındı. Fotoğraflı cezalar evlere yollandı. Bunun üzerine eşler arasında kriz çıktı: Yanındaki kim?

:D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Belki iş arkadaşıdır :biggrin:

İş arkadaşıda olsa eşi bilir :D ve önde ne işi var samimi şekilde :D

Yorum bağlantısı

İş arkadaşıda olsa eşi bilir :D ve önde ne işi var samimi şekilde :D

Hocam arkada kalorifer yok,soğuk oluyor ondan öne binebilir :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam arkada kalorifer yok,soğuk oluyor ondan öne binebilir :biggrin:

O zaman izin kağıdı alacak :D

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Belki iş arkadaşıdır :biggrin:

Aklıma Şener Şen'in filmi geldi:

"Yaz kızım; 10 torba çimento, 2 kamyon kum" :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çok severim bu filmi ya 1000 kere izlesem de yine bıkmadan izlerim. :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çok severim bu filmi ya 1000 kere izlesem de yine bıkmadan izlerim. :D :D

Bunun birde otoparkta arabasını bir hatun parçalıyordu oda çok güzel :biggrin: :biggrin:

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Havalandırmanın üstünde duruyordu :biggrin: :biggrin:

Oraları garıştırma canıııım.... :fiuw:

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Bunun birde otoparkta arabasını bir hatun parçalıyordu oda çok güzel :biggrin: :biggrin:

Şener Şen'in Aşık Oldum filmi :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin

İşin içinde Şener Şen gibi bir usta varsa nasıl kötü olabilir ki. :good1:

Yorum bağlantısı

Şener Şen'in Aşık Oldum filmi :)

Şimdi o klibi buraya koyarsak,konu kapanabilir...sonuç olarak filmi bilmeyenimiz yokmuş :biggrin:

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Şimdi o klibi buraya koyarsak,konu kapanabilir...sonuç olarak filmi bilmeyenimiz yokmuş :biggrin:

Filmi bilmeyenler izlesin, izleyenler izlemeyenlere izlettirsin.. Belgesel kıvamında, Hürrem kadar tarihi, Polat kadar acımasız bir film :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...