İçeriğe Yönlendir

Yeni Fiesta Van 95Ps !

Can Kalkandelen

Recommended Posts

Can Kalkandelen
(düzenlendi)
The line-up includes a 1.25 petrol engine, a new 1.5 TDCi, revised 1.6 TDCi and a 1.6 TDCi ECOnetic. So you can choose petrol or diesel, up to 95PS of power or 85.6 mpg of fuel economy.

Line-up include bir 1.25 benzinli motor, yeni bir 1.5 TDCi, gözden geçirilmiş 1.6 TDCi ve 1.6 TDCi ford ECOnetic. Bu yüzden seçebilirsiniz benzinli veya dizel, kadar 95PS güç veya 85.6 mpg yakıt ekonomisi.

The advanced 1.6 litre Duratorq TDCi ECOnetic diesel engine delivers 95PS and 205Nm of torque. Surprisingly for such a powerful engine, it also returns excellent fuel economy as well as low emissions.

Gelişmiş 1.6 litre Duratorq TDCi ford ECOnetic dizel motor deliver 95PS ve 205Nm tork. Şaşırtıcı böyle güçlü bir motor, o da döner mükemmel yakıt ekonomisi hem de düşük emisyon.

The new Fiesta Van is available in a wide range of exterior colours.

Yeni Fiesta Van, geniş bir ürün yelpazesine dış renkler. (Ortalama 10 çeşit rengi bulunmakta bu özelliği ile çok farklı bir atak yapmışlar.)

543Sculpted_exterior.jpg

7385Fiesta_Van_Advanced_technologies.jpg

8637Fiesta_Van_Prominent_wheel_arches.jpg

(Başarılı bir çalışma yapmış Ford doğrusu çok hoşuma gitti.)

Ps: Türkiye 'ye geldiğinde ek arka cam ek arka koltuk ve karşınızda Ford Fiesta GT

:biggrin:

tarihinde Can Kalkandelen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen

normal de kontrol ederdim de bugün etmeyeceğim tutmuş neyse silebilirler o zaman

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

95 ps iyimiş. Fiesta st olur bundan.

çıkmasını bekliyorum bi çıksın. :D fiyatı ne olur acaba .

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

fiestanın ön kısmındaki makyaj çok hoşuma gidiyor benim :bravo:

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

küçük van tipi kullanıcısı ticari müşteriler arasında "Ford iyi gidiyor, ford al" tavsiyesi yaptırır dizel motordaki bu beygirlerle...

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...