İçeriğe Yönlendir

Sony Smart Watch

Sani Gerşon

Recommended Posts

Cem Işık

İndirim denk getirebilirsem ben alırım,epeydir takip ediyordum bunu ya başka marka uyumlu olduğunu bilmiyordum..

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

bi ara ericsson'un benzer ürününe heves etmiştim ama tr de temin edememiştim... :)

Xperia Z'im olsa en azından gelen aramalarda cebimden telefonu cıkarma zahmetinden kurtulmak için alırdım... :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

cepten de çekiyorlar zaten biz farketmeye başladık. ezberlenmesi olanaksız şeyler yazıyorlar. mesela geçende tamamen farklı bir cevabı uzun uzun yazmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Keskin

enteresan bi ürün alınabilirliği var (tabi fiyat daha makul olursa :) ).kendimi ajan falan sanarım bununla he :biggrin:

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Valla Sani'cim, "siz olsanız alır mıydınız?" diye sorma bence :) Malum zevk meselesi. Mesela ucuzluğa da girse ben almam böyle bir şeyi. Benim işime hiç yaramaz. Zaten her gün pc'den internete giriyoruz. Telefonlarımız da artık internet vs. işlerini hallediyor. Bir de bunu almayayım yani :)

Senin gerçekten çok işine yarayacaksa al zaten. Benim bir işime yaramayacağı için almam. Ürün hakkındaki görüşlerime gelirsek; güzel bir ürün. Güzel düşünülmüş, fiyatı da o kadar pahalı gelmedi açıkçası. Özellikle Sony olması da cezbedici.

Yorum bağlantısı
Alkan Koca

cepten de çekiyorlar zaten biz farketmeye başladık. ezberlenmesi olanaksız şeyler yazıyorlar. mesela geçende tamamen farklı bir cevabı uzun uzun yazmış

whatsappa dikkat edin hocam :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

kendi yoldaşlarımı ele vereceğim ammaa :) hocam hesap makinesi yerine telefondan hesap yapmaya müsade ediyorsanız eğer ki o zamanda büyük bir açık vermiş olursunuz. Ben bu dönem bir dersten (paleontoloji) fosil bilimi dersinden onunla geçtim. Günümüz akıllı telefonları :D slaytları PDF ye dönüştürdüm. telefonlarda PDF zaten açılıyor. ordan bakarak devam ettim. Pişman mıyım? asla. :) Başka hocamın dersi olsa pişmanlık duyardım ama :D

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Saat dediğin mekanizmalı olur, takmam ben böyle şey. :)

Kulaklık diye bir şey çıkmış abi, çok kullanışlı. :D

Nokia'nın isim okuma özelliği olmayan telefonlarda kimin aradığını bilmek için ekrana bakmak icab ediyor ama... :)

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Fonksiyonellik; Fiyat, Kullanılabilirlik. Gereklilik

Bu dört kıstasa göre karar vermek lazım. Sondan başlayalım; Bu cihazın gerekliliği, kişiden kişiye değişir. Ancak devrimsel bir icat olmadığını, gösterilmeyen ilgiden anlayabiliyoruz. Ya da hayatımıza getirdiği bir yenilikten çok bir aksesuar olarak gerekliliği tartışılabilir.

Kullanılabilirlik; Saat gibi olması pratiklik sağlıyor ama klasik saat kullanıcısı, saat niyetine bu teknolojik cihazı koluna takmaz. Saatinden vazgeçemeyen diğer bileğine bunu takarsa sıradışı olur, bu açıdan yukardaki maddeye göre daha objektif yorumla kullanışsız denilebilir.

Fiyat: Bence pahalı. Örneğin xperia u alacak bir kişi, bu saate vereceği rakamı üstüne ekleyip, xpesia S model telefon tercih edebilir.

Fonkisyonellik; İlk soru asıl mesele, bu cihaz ne işe yarayacak. Telefonu cebimizden çıkarmak yerine kolumuzdaki saat gibi cihaza bakmak, yaşam kalitemize, günlük yoğunluk içersinde ne pratiklik kazandıracak? Genelde gerekli olmayan birşey fonksiyonel olmadığı için seçilmez. Bu cihazda böyle bir durum mevcut.

Kısaca ben tercih etmezdim.

Saygılarımla.

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
Tolga Yanıksaz
(düzenlendi)

Ben öğrenci olduğum için kesinlikle alırdım Xperia U cihazıma üniden sonra başka nerede kopya adrenalinini yakayabilirizki.. ? :D

tarihinde Tolga Yanıksaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Rasim Bolat

sony batarya yönünden sıkıntı yapmayan model var mı seri olarak 1000 tl civarı hangi seriyi önerirsiniz sadece sony marka ürünler...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...