İçeriğe Yönlendir

Exper Easypad 10.1 Ekranı Nereden Bulabilirz

Uğur Çınar

Recommended Posts

Tahir İlter

Hayırlısı artık.Değişik bir çay tepsin oldu :D Teknoloji ile harmanlanmış şık bir tasarıma sahip :p

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Hayırlısı artık.Değişik bir çay tepsin oldu :D Teknoloji ile harmanlanmış şık bir tasarıma sahip :p

yok abi kullanıyorum daha :D :D dokunmatığınde sıkıntı yok ama en üzüldüğümü jelatını komple çekmemekti kpmle olsa belki kırılmazdı :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Uğur ekran bağlantı yerlerinin fotosu lazım bana. Bilgin olsun. Ekranın arkası falan seri no falan :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Cihazın içini tanıtmışsın bize Uğur. Ekranın arkasını tanıtsaydın iyiydi. Hani Hakan demiş ya falan, seri no falan... :) Yoksa Stoch'un saçlarında mı yazıyordu seri no falan? :p

:D bütün yazı olanların resmini çektim :D abi nuumaralar onlar :p

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Uğur senin cihaz doğal olarak 3-5 isimle daha satılıyormuş yurtdışında.

Viewsonic viewpad 10s

Advent Vega

vs.

Viewsonic viewpad 10s'in uyuyor gibi anladığım kadarıyla. Ancak senin tablet dokunmaya tepki veriyor mu? Yani digitizer denilen kısım mı bozuk yoksa sadece ekran mı çatlak. Bunu bilmek gerek ki, ne alacağını anlayabilelim.

Bir de fotoğraflarda sadece flex kablonun parça numarası P/N görünüyor. Onun bağlı olduğu kısımda veya ekranla ilgili diğer bölümlerde P/N yazan varsa onlar da gerekir. O flex kablo kolaylıkla bulunuyor PN olduğu için.

Bir daha kontrol et. Varsa o numaraları da paylaş. Tekrar araştıralım.

Örnek http://www.aliexpress.com/item/DHL-New-Touch-Screen-Digitizer-For-Viewsonic-Viewpad-10s-free-shipping/625282778.html

P10AN dip koduymuş cihazın zaten.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Hoyt, sapıttım. 10.1 inç değil mi bu ekisper iizipet?

Ha başlıkta da yazıyomuş :D Muhammed abi 10,1 inç bu. Onlar 7 inç

Yoksa marka olarak mı dedindi sen?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yeni reklamda gördüm, sıfırı, 16 Gb mı ıdır nedir 500 TL galiba :(

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

:) Yok yav, ben incine mincine bakmadım. P10AN01 yazdımdı bu çıktı karşıma. Arkasındaki etiketi de görünce, etiketi tarif etmek geldi aklıma, o yüzden yazdım. Ha, Aliexp.te neden 7" aradın diye sorarsan, ilk linkteki 7" idi ya, Uğur'unki de 7" oluversindi yav, bizden kıymetli mi? :D

Kesinlikle değil abi :good1:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
(düzenlendi)

Verdiğim numarayı aradın mı uğur?

sani unuttum seninkini ararım bügün

Aradığın ürün sanırım bu birinci linkteki. Ama sadece sanırım... Çünkü linkte ürünün arkasındaki görünen gibi, senin ekran etiketinde yazan lazım asıl bize. Sonrasında da ikinci linkten yahut güvenilen başka bir kaynaktan bu seri numarasıyla ürünü bulmaktır hepi topu. Aslında ilk link de sağlamdır belki ama ben bilmiyorum yani. :) Ekran ilk resimde görülen şeylerin altındaki beyaz parça. Çünkü dördüncü resimde ekranın bağlantı soketini çekmişsin.

http://www.99tiny.co...-pc_p23947.html

http://www.aliexpres...atId=0&manual=y

abi dokunmatiğinde sıkıntı yok abi sadece dış cam da çatlak var servisteki komple değişecek diyordu iilandaki olabilir gibi duruyor

Viewsonic viewpad 10s

Advent Vega

vs.

Viewsonic viewpad 10s'in uyuyor gibi anladığım kadarıyla. Ancak senin tablet dokunmaya tepki veriyor mu? Yani digitizer denilen kısım mı bozuk yoksa sadece ekran mı çatlak. Bunu bilmek gerek ki, ne alacağını anlayabilelim.

Bir de fotoğraflarda sadece flex kablonun parça numarası P/N görünüyor. Onun bağlı olduğu kısımda veya ekranla ilgili diğer bölümlerde P/N yazan varsa onlar da gerekir. O flex kablo kolaylıkla bulunuyor PN olduğu için.

Örnek http://www.aliexpres.../625282778.html

zafer abi wiewsonic markasıyla aynı birebir benimkinin dıs camı kırık sadece dokunmatiğin de sıkıntı yok

tarihinde Uğur Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

sani unuttum seninkini ararım bügün

abi dokunmatiğinde sıkıntı yok abi sadece dış cam da çatlak var servisteki komple değişecek diyordu iilandaki olabilir gibi duruyor

zafer abi wiewsonic markasıyla aynı birebir benimkinin dıs camı kırık sadece dokunmatiğin de sıkıntı yok

abilierim ekran resmi

130207091925.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

abilierim ekran resmi

Uploaded with ImageShack.us

Uğur kardeşim günaydın,

Bugün işyerine bi oda üyemiz geldi, kendisi sürekli Çin'e gidip yedek parça sipariş verip alıyor. Senin Exper için sordum, İstanbul Tahtakale'de Marsel Elektronik varmış, Hasırcılar İş Merkezi en alt kattaymış. Üyemiz "benim selamımı söylesin, yardımcı olurlar" dedi, üyemizin ismi Adil BAYRAM (Balıkesir'den). Bi bak bakalım.

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Sadece dış ekransa ucuza bulunur o zaman akşama bakalım.

zafer abi adam komple değişiyomus dedi servisteki dokunmatıkle birmiş ama benim anlamadığım nasil bir olduğu çünkü dokunmatik çalişmazdı şu anda eskisinden daha iyi çaliişiyor :D

Uğur kardeşim günaydın,

Bugün işyerine bi oda üyemiz geldi, kendisi sürekli Çin'e gidip yedek parça sipariş verip alıyor. Senin Exper için sordum, İstanbul Tahtakale'de Marsel Elektronik varmış, Hasırcılar İş Merkezi en alt kattaymış. Üyemiz "benim selamımı söylesin, yardımcı olurlar" dedi, üyemizin ismi Adil BAYRAM (Balıkesir'den). Bi bak bakalım.

tamamdır aldım adresi abi yarın ilk gideceğim yer burası yarın sfı bunun için geçiyodum :D :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

dokunmatikle birliktedir o cam, servisin dediği doğru. Sadece dokunmatik ünitesi alınacak senin cihazın. Çin satış fiyatı 40 60 lira arası. Bilgin olsun :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

dokunmatikle birliktedir o cam, servisin dediği doğru. Sadece dokunmatik ünitesi alınacak senin cihazın. Çin satış fiyatı 40 60 lira arası. Bilgin olsun :)

abi zafer abinin verdiği linkte var :D yarın onder abinin dediği yere bakıcam yoksa :D orayla irtıbata geçeceğiz :p

:) Yok yav, ben incine mincine bakmadım. P10AN01 yazdımdı bu çıktı karşıma. Arkasındaki etiketi de görünce, etiketi tarif etmek geldi aklıma, o yüzden yazdım. Ha, Aliexp.te neden 7" aradın diye sorarsan, ilk linkteki 7" idi ya, Uğur'unki de 7" oluversindi yav, bizden kıymetli mi? :D

olsun abi ne olacak alırız bi tane onuda kırarız :D alırız buradan :D ama arkadaşa lazım :D 7 inc

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bütün eminönü sirkeciyi alt üst ettim hiç bi yerde bulamadım adamın biri bunun ekranları serviste bile yok dedi :D kendimi zor tuttum gülmemek için bu cumartesi kadiköyü talan edeceğim artık orası kaldı olmadı zafer abinin verdiği linkteki ürüne bakacağım :D:(

Viewsonic viewpad 10s

Advent Vega

vs.

Örnek http://www.aliexpres.../625282778.html

zafer abi tam olarak nereleri kontrol edeyim ona göre dağıtayım tableti

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

zafer abi tam olarak nereleri kontrol edeyim ona göre dağıtayım tableti

Dokunmatiği çalışıyor demiştin. Bize üstteki cam lazım, o kısma ulaşabilirsen PN numarasını al. Ekranla ilgili bulabildğin her şeyi fotoğrafla ki daldan dala atlar buluruz bir şeyler.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Dokunmatiği çalışıyor demiştin. Bize üstteki cam lazım, o kısma ulaşabilirsen PN numarasını al. Ekranla ilgili bulabildğin her şeyi fotoğrafla ki daldan dala atlar buluruz bir şeyler.

teşekkürler abi yarın bi dikkatlı ce parcalamayi denerim bulabildiğimi fotolarim benim sıf dıs çamda çatlaklık var abi dokunmatiği çalişiyor ama arada sapmalar yapıyo dokunmatığı bide dokunmatık ısıya duyarlı olanlar tırnak işlemiyo :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Maliyeti daha düşüktür diye tahmin ediyorum, sağlıklı kafayla araştırırız. Hele sen parça numaralarını bul da.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Maliyeti daha düşüktür diye tahmin ediyorum, sağlıklı kafayla araştırırız. Hele sen parça numaralarını bul da.

tamam abi yarın dikkatice acar bakrım içne

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
Ve yarın olur.... Uğur Çınar: Abi parça numaralarını veriyorum. Dokunmatik: 1389x, Ekran: 659633y. Şey..., açarken dokunmatiği kırdım da, o da lazım artık.! :D:p

bi hışımla daldim kibar kibar dikkatlı açtım :D :D :p ekrana giden flexi fotosunu ve :D kodunu aldım buda yetmez derseniz sonunda cihaz elim de kalacak :D:p

j7qOt.jpg

GrKq0.jpg

raZBo.jpgQdKhr.jpg

11031G01261

48R-101012-1300

101H11A1

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Uğur mesaide bunları araştırmam imkansız benim.

Akşama kadar benden hayır gelmez sana :p Muhammed abi bulabiliyorsa bulsun da görelim :vergazvergazzzzzzzz: :ninja:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...