İçeriğe Yönlendir

(06Mrn48) 2006 Focus Ghia St Dizayn

Özer Kürkdiken

Recommended Posts

Buğra Kaya

bana da st ön tampon lazım var mı önerdiğiniz uygun bir yer

focusta fazla olmayan bir renk, oem de güzel durmuyor ama st body gelince rengin hakkını vermiş :)

Yorum bağlantısı
Burak Koca
(düzenlendi)

Maşallah hocam, nazar değmesin :):nazar:

tarihinde Burak Koca tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Dalgıç

Keyifli sürüşler.Renk çok güzel ve farklı, arabanın sağına soluna birkaç tane nazar boncuğu koy bence . :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Kazasız belasız. Evet st tamponlar ile renk daha da güzel durmuş. Araçta yay olduğu ilk bakışta belli. :nazar:

Araç tekno paket ve farlar orjinal olmalı. Sonradan takılan mercekler direksiyon çevirince dönemez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Altan Berkman

özer bey aracınız çok güzel oluyor :nazar:

keyifli sürüşler dilerim

size St egzoz ucları verelim aracınız tam St olur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

ST yi yukarı alıp birde jant attınızmı daha ne olsun :):nazar:

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Rengi çok güzel maşallah.. Son haliyle görmek isteriz.. :)

Yorum bağlantısı
Başar Mert

Özer bey güle güle kullanın gerçekten tamponlarıda takınca çok güzel olmuş Allah kaza bela vermesin, Eski oturduğum yere yakın biyerdesiniz resimlerden anladığım kadarıyla mertin dediği gibi komşu sayılırız yakındanda görürüz aracı artık toplantılara falan katılırsanız.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken

Özer bey güle güle kullanın gerçekten tamponlarıda takınca çok güzel olmuş Allah kaza bela vermesin, Eski oturduğum yere yakın biyerdesiniz resimlerden anladığım kadarıyla mertin dediği gibi komşu sayılırız yakındanda görürüz aracı artık toplantılara falan katılırsanız.... :)

bende isterim görüşmek tanışmak.

Rengi çok güzel maşallah.. Son haliyle görmek isteriz.. :)

aracımın işi eksoz hariç bitti yarın fotoğraflarını yüklemeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Çok güzel renk maşallah, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin :nazar:

Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken
(düzenlendi)

Dostlar eksoz hariç diğer aksamlar tamamlandı, Eklemek istediğiniz yada önerileriniz olursa paylaşmanızı isterim.

Herkese sevgilerimle,

7SzS3dq.jpgUDtVW78.jpgOeA9q3c.jpgByyxz3c.jpg7snSpw0.jpgvhLgxd8.jpg

tarihinde Özer Kürkdiken tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken
(düzenlendi)

Güle güle kullan.. :)

Boyatmasında benimki gibi geri dönüşümlü olsun.. :)

Siyah folyo çektirsin.. :)

Bu arada son fotolara baktımda..

Senin zevkin hocam ama ben jantları beğenmedim..

St jant olsa,x paket ledli stoplar ve egzoz çıkışları ile on numara olur bu red.. :)

Benim aklımdan geçen de folyo yaptırmak.

jant konusunda, ST jant benim tarzım değil bu nedenle almamıştım.

Beni oldum olası 5 kollu, agrasif ve ofsetli jantlar cezbetti.

Yorum bağlantısı
Volkan özyurt

araba yanıyor çok güzel olmuş maaşallah :good1:

kaliperlere kırmızı brembo kapak şart olmuş...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Guest Mert Boran

Bu arabayi sabahları eryamanda görüyorum sanırım. Cok guzel maşallah. The dream car. :):nazar:

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Eski jantlarda güzeldi ama yenileri daha çok yakışmış araca. 

Yorum bağlantısı
Burak ilgin

Tütütütütütü maşşşaaaalllahh :) jantları araç üstünde canlı canlı gören biri olarak 10 üzerinden 10 diyorum. Çok iyi oldu çok da güzel oldu :) kazasız belasız iyi günlerde kullan abi:) söylemeden edemicem şaşmazdaki çatara patara pat küt pat gösterisi çok iyiydi.. " oğlum ordan 3.25'in anahtarını getir :D "

Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken

Öncelikle Selçuk kardeşime çok teşekkür ederim hem beni kırmayıp geldi hem de incelik gösterip fotoğrafları güzel bir sununla bizlerle paylaştı.

Beni yalnız bırakmayan

Burak İlgin, Erkan Uludağ sizlere de ayrıca teşekkür ederim. Çok istediğim bir janttı ve sanırım beklediğimize değdi tabi ki taktir ve yorum sizlerin.

Eski jantlarda güzeldi ama yenileri daha çok yakışmış araca.

Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. Zaten güzeldi daha bi güzel olmuş
Tüm arkadaşlara iyi bayramlar diliyorum.. 

Bu arabayi sabahları eryamanda görüyorum sanırım. Cok guzel maşallah. The dream car. :):nazar:

Teşekkürler. Umarım daha iyileri sizlerin olur...
Yorum bağlantısı
Misafir

Yav mükemmel olmuş jantlar... Araç da çok güzel şimdi markası ne bu jantların.. Birde sorması ayıp maliyet nedir nerede bulabiliriz ?

Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken

Yav mükemmel olmuş jantlar... Araç da çok güzel şimdi markası ne bu jantların.. Birde sorması ayıp maliyet nedir nerede bulabiliriz ?

jantlar PERFORMA 19 diye geçiyor 1100tl maliyet.
Yorum bağlantısı
Misafir

jantlar PERFORMA 19 diye geçiyor 1100tl maliyet.

teşekkürler özer. Elvankent de ablam oturuyor senede 2-3 kere geliyorum. Karabük küçük olduğu için böyle fazla çeşit jant yok bende 2007 ghia tekno var siyah ve jant istiyorum. Ankara bu konuda daha verimli çeşit bol tecrübe bol. Burda ebat büyütmek zor :)
Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken

Yahu biz bu arabanın tatlısını yedikmi :p:nazar:

Yersen sahibi çok tatlı :D

teşekkürler özer. Elvankent de ablam oturuyor senede 2-3 kere geliyorum. Karabük küçük olduğu için böyle fazla çeşit jant yok bende 2007 ghia tekno var siyah ve jant istiyorum. Ankara bu konuda daha verimli çeşit bol tecrübe bol. Burda ebat büyütmek zor :)

Bekleriz, gelince mutlaka ara elimizden geldiğince tüm ekip yardımcı oluruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yersen sahibi çok tatlı :D

Bekleriz, gelince mutlaka ara elimizden geldiğince tüm ekip yardımcı oluruz.

buna hiç şüphem yok teşekkürler :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Bizim araclara en ideal jant ölçüsü nedir hani et değeri falan 5*108 bijon et ne olmalı ?

Yorum bağlantısı
Özer Kürkdiken
(düzenlendi)

Erkan bu nue nin yeni çıkan ofsetlisi değilmi? Merak ediyordum nasıl durur diye...Araca  :nazar:

Evet yeni fotoda gördüm oymuş ve çok güzel olmuş.

jant Performa 19 Nü'yü andırıyor ama kolları ince ve 8,5-9,5 ve 10,5 içe gömük ofsetli, vossen çok bekledim ama maalesef gelmedi bunun da onu aratmadığı kanısındayım. Senin de aracına eski albenisini kazandırmanı isterim, Bence vossen yanlış bir karar olmuş ama artık yapacak bir şey yok, Satışa çıkarmışsın umarım gönlünce satarsın.

İbrahim Dedeoğlu & Selçuk Soyer yazarsan iyi olur... :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Ben tatlıyı alırımda sen şu söz verdiğin Sticerları hazırlatıyormusun, malum tatlı yemeye gelince dağıtman icap edecek :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...