İçeriğe Yönlendir

Online Market Sitesi (Eskişehir Için)

Borga Tansel

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Eskişehir de zincir marketlerin siteleri yok mu? Migros falan gibi..Onlar varken bu tip sitelerin iş yapması biraz zor.Güven meselesi yüzünden..

Yorum bağlantısı
Borga Tansel
(düzenlendi)

Eskişehir de zincir marketlerin siteleri yok mu? Migros falan gibi..Onlar varken bu tip sitelerin iş yapması biraz zor.Güven meselesi yüzünden..

Valla ben gittiğim yerlerde, kalitesine güvendiğim yerli markaları seçiyorum. Hep migros gibi marketler kazanırsa olmaz. Küçük esnafı da düşünmek lazım. Eskişehir'de fazla düzenbaz görmedim ben. Denenebilir.

Ayrıca öyle büyük marketlerinde servisi yok Eskişehir'de görmedim.Ben öyle biliyorum :)

Şimdi baktım varmış :biggrin:

tarihinde Borga Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Fiyatlarda migrosta gördüğüm kadarıyla daha cazip :) Yani bu sitenin iş yapması bana biraz zor gibi geliyor..Küçüklerde kazansın tabii ama rekabette gözardı edilmemeli.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Fiyatlarda migrosta gördüğüm kadarıyla daha cazip :) Yani bu sitenin iş yapması bana biraz zor gibi geliyor..Küçüklerde kazansın tabii ama rekabette gözardı edilmemeli.

:i-ih: Cola daha pahalı bir kere :p Üründen ürüne değişiyordur..

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Kapıda ödeme yapılabilir ben en yakın zamanda bir alış veriş yaparım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Aynı hizmeti sunan bize 400 mt. mesafe uzaklıkta olan bir markette burada var. Büyük kolaylık, bazen şehir dışında oluyorum, hanım listeyi gönderiyor, ayfondan ne var ne yok alıyorum. 2 saat içinde herşey kapıda.

http://marketimyilmazlar.com/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen

süper bir uygulama ya :bravo: 30 dakika kapıda ödeme süper ya çok iyi düşünmüşler doğrusu birde stokları acıp daha çok ürün koyarlarsa tadından yenmez bu iş bence :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel
(düzenlendi)

Şu an annem ve babam yanımda olduğundan sorun yok. 2-3 ay sonra yazlık sezonu açılınca ben tek kalıcam Eskişehir'de. Bilhassa yorgun olduğunuzda kullanılabilecek süper bir site ve uygulama bence :)

Ayrıca her halükarda kapıda ödüyorsunuz. Site sizden kredi kartı bilgisi istemiyor. Kapıda, ister nakit ister kredi kartı seçenekleri mevcut ;)

tarihinde Borga Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Onur Çam

vay arkadaş ben askerdeyken benim fikrimi çalmışlar :biggrin: ama olsun güzel olmuş bu tarz olmasa da daha profosyonel bir şekilde giyim sektöründe sadece eskişehir için bir websitesi kurmayı düşünüyorum çok yakında.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
vay arkadaş ben askerdeyken benim fikrimi çalmışlar :biggrin: ama olsun güzel olmuş bu tarz olmasa da daha profosyonel bir şekilde giyim sektöründe sadece eskişehir için bir websitesi kurmayı düşünüyorum çok yakında.

Bu fikrimide çalın diyorsun yani :)

Yorum bağlantısı
Onur Çam

Bu fikrimide çalın diyorsun yani :)

Çalınsın diye değilde olurda ilerde gerçekleştirebilirsem ilk buraya yazmıştım derim :D hem belki ortak olmak isteyen çıkar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Sami Demirpaz

Aynı hizmeti sunan bize 400 mt. mesafe uzaklıkta olan bir markette burada var. Büyük kolaylık, bazen şehir dışında oluyorum, hanım listeyi gönderiyor, ayfondan ne var ne yok alıyorum. 2 saat içinde herşey kapıda.

http://marketimyilmazlar.com/

İş adamı olmak kolay değil, Business Man

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Anası hem tarlada çalışıp hemde kendisini büyüten kadının, büyük şehir dezenformasyonu ile beraber komformizme kalp ve damar hastalıkları ile beraber teslim olma durumu gibi geliyor bana. ( vakit yada iş durumu ayrı bir konu tabiki )

Ben eşime yürü de ayakların açılsın diyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...