İçeriğe Yönlendir

Kazalar Neden Oluyor ? İşte Cevabı...

İ.Göksel Yaman

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

bende var, sıfır ambalajında :seytan: 1 sene sonra satacağım karaborsada, mercekli far var mı ? bixenonlu?

Abi sendekini sattım bile :) eleman para ayarlıyor :) bi-xenon yapan arkadaslarımız var yaptiririz abi :p

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Özgür Turhan

Verilmiş sadakası varmış İt oğlu İtin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Verilmiş sadakası varmış İt oğlu İtin :)

Kaskosu var mı acaba :p Şaka bir yana Katil oluyordum ya

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Geçmiş olsun ymn ım...

Teşekkür Ederim Abi.. Kameranın açısı geniş olduğundan objeleri olduğundan uzakta gösteriyor. Ama sıfıra yakın geçtim inanki, Hatta vurdum sandım dikizden bakınca kuyruğunu kıstırmış, son sürat karşıya geçti. Geçmeseydi durup yoldan çıkmasını sağlamak için uğraşacaktım

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Buda, başka bir it :)

Tam olarak hangisi :D

Yorum bağlantısı
Engin Kırtay

0.32'de gelen :)

Ömrümden 1:54 dk yedin. Ben de videoda ne zaman çıkacak bu it diyodum. :D  :D  :D  :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İtoğluit.

Üstüne çıkma ihtimali olmasa hiç yol vermeyecen, dalsın dübalara.

O sıra, Cruise Control ile gidiyordum. Gördüm soldan geldiğini, heralde girmez deyip, fren yapıp, arkama geçer diye düşündüm. Gelince bende şok oldum. İyi niyetli düşünmeseydim, önüme geçer diye düşünseydim kesinlikle gaza yüklenirdim

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Ozan, Sansürsüz versiyonu sildim. Çok fena +30 idi yani :)

Yorum bağlantısı
Serkan Eroglu

adamdaki rahatliga bak ya, gozunu seveyim su avrupanin, adamlarda bir kere trafik kulturu var, hata yapana herkes dik dik bakiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Gecmis olsun YMN , özür falan da yok degil mi ? Birde ters ters bakip gidiyor adamin fotokopisi :sandalye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Gecmis olsun YMN , özür falan da yok degil mi ? Birde ters ters bakip gidiyor adamin fotokopisi :sandalye:

Ben kapıyı açıp, sektirmeye başlayınca, özür diledi hakkını yemeyelim :)

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli
(düzenlendi)
adamdaki rahatliga bak ya, gozunu seveyim su avrupanin, adamlarda bir kere trafik kulturu var, hata yapana herkes dik dik bakiyor
Avrupada da var hocam , ama cok nadir , yakalandin mi ehliyetten bir kac puan , aninda ödersen 90 € ceza , yok ben sonra ödeyecegim dersen 130 € kaymak gibi :)
Ben kapıyı açıp, sektirmeye başlayınca, özür diledi hakkını yemeyelim :)
O zaman fotokopi değil , orjinalmış :) tarihinde Kadir Türkeli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Eroglu

valla hic Fransa tarafina gelmedim ama, Polonya, Slovenya, Avusturya ve Almanyada arac kullandim, en guzeli Almanyada fotoyu cekip arkadan gonderiyorlar, ters yon kismizi isik fark etmiyor :) teuer bild (pahali resim) diyorlar orda :) polonyada tabi bu biraz daha esnek :) heryerde kamera koyacak paralari yok 

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

valla hic Fransa tarafina gelmedim ama, Polonya, Slovenya, Avusturya ve Almanyada arac kullandim, en guzeli Almanyada fotoyu cekip arkadan gonderiyorlar, ters yon kismizi isik fark etmiyor :) teuer bild (pahali resim) diyorlar orda :) polonyada tabi bu biraz daha esnek :) heryerde kamera koyacak paralari yok

Türkiyede kurallara uyulduğu zamanı insallah çocuğumun torunlari görür :)

Yorum bağlantısı
Serkan Eroglu

Kadir ben ufak bir animi anlatayimda, bir daha tovbe ettim, avrupada yaya yoluna ayak basildigi zaman butun araclar durmak zorundadir, hangi hizla gidiyorsan git, Antalyaya geldim, bir yaya gecmek icin yeltendi bende yol verdim haliyele, yanimda (sag tarafimdan) motorlu 3-4 cm ile siyirdi yayayi az daha Allah gostermesin kotu sonuclar ortaya cikacakti, bundan sonra kendi kendime soz verdim yaya'ya yol vermek yok. 

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Kadir ben ufak bir animi anlatayimda, bir daha tovbe ettim, avrupada yaya yoluna ayak basildigi zaman butun araclar durmak zorundadir, hangi hizla gidiyorsan git, Antalyaya geldim, bir yaya gecmek icin yeltendi bende yol verdim haliyele, yanimda (sag tarafimdan) motorlu 3-4 cm ile siyirdi yayayi az daha Allah gostermesin kotu sonuclar ortaya cikacakti, bundan sonra kendi kendime soz verdim yaya'ya yol vermek yok.

Bunu bende yasiyorum üstad, izine gittiğimde çok haklısınız , yol verirsin kornalar , küfür bile ediyorlardir belki arkadan :)

Yorum bağlantısı
Serkan Eroglu

hepimizin basindan gecmistir illaki, bizim insanimiz 2mt daha devam edip normal yolu kullanmiyor, nerde kisa kestirme (ters yon fark etmez) ordan gitmeyi tercih ediyor

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Bu resim güzel bir örnek olur herhalde :)

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...