İçeriğe Yönlendir

Ford Ve Amazon İşbirliği

Ali Eren Alper

Recommended Posts

Cem Boneval

BT üzerinden ses bağlantısı sağlanan tüm araçlar ve uygun telefonlar internet radyolarını araç ses sisteminde dinleyebilirler. Ben sürekli sky.fm dinliyorum söz gelimi.

Kontrolun ille ses sistemi üzerinde olması gerekmiyor bu keyif için, telefonla da idare edilebiliyor mükemmelen...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

BT üzerinden ses bağlantısı sağlanan tüm araçlar ve uygun telefonlar internet radyolarını araç ses sisteminde dinleyebilirler. Ben sürekli sky.fm dinliyorum söz gelimi.

Kontrolun ille ses sistemi üzerinde olması gerekmiyor bu keyif için, telefonla da idare edilebiliyor mükemmelen...

telefonun o sırada harcadığı data nın faturası kaç lira olarak gelmekte?

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

telefonun o sırada harcadığı data nın faturası kaç lira olarak gelmekte?

Elbette veri aktarımının bir bedeli var, bu Amazon Cloud Player için de geçerli, diğer herhangi bir "online" müzik bağlantısı için de.

Örneğin sky.fm veri transferi yaklaşık dakikada 1.2 MB, ya da saatte 72 MB, hergün bir saat dinlemekle ayda 2 GB harcarsınız.

Zaten mesajım internetten radyo dinlemeye heveslendirmek amaçlı değil Amazon Cloud Player entegrasyonun en azından benim anladığım şekliyle bir getirisi olmadığına işaret etmek maksatlı idi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...