İçeriğe Yönlendir

Qoros

Yusuf Bahri Aslan

Recommended Posts

Yusuf Bahri Aslan

2014 Qoros 3 Sedan

qoros3sedan2014800x600w.jpg

2013 Qoros 3 Estate Concept

qoros3estateconcept2013.jpg

qoros3estateconcept2013.jpg

2013 Qoros 3 Cross Hybrid Concept

qoros3crosshybridconcep.jpg

qoros3crosshybridconcep.jpg

Qoros 3 1.6-litre 93kW 126 hp VVT ve birde Turbo beslemeli 115kW 156 hp Her iki motor için kullanılabilir isteğe bağlı altı-ileri vitesli çift kavramalı şanzıman ile standart olarak altı-ileri manuel şanzıman ile kombine edilmiş.Start-stop sistemi de mevcutmuş.

Cross Hybrid olanı ise 1.2 130 hp turbo beslemeli benzinli motor ile A 50 kW elektrik motoru var.

Tahmin ettiğiniz üzere hepsi Çin malı :)

Kaynak :http://www.netcarshow.com/qoros/

Yorum bağlantısı
Emre Tutak
(düzenlendi)

Çin malı yazısını görünce ürküyorum....

Volvo da Çin'in :) Güzel araba yapmışlar ..

tarihinde Emre Tutak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Görüntü olarak sağlam duruyor.Gerçi çin mallarıda kalite kalite ayrılıyor.Kaliteli çin malı yok mudur? Elbette vardır. Ama konu araba olunca elbetteki iki kere düşünmeden edemiyoruz. Volvo'yu Geely aldı.Volvo da artık çinli :)

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Volvo da Çin'in :) Güzel araba yapmışlar ..

Volvo Cin"in mi? :bambam: Isvec Markasidir VOLVO!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Tutak
(düzenlendi)

Evet Tolgay abi önceden öyleydi :) Okuduklarımda bir yanlışlık yoksa Volvo Çinli

tarihinde Emre Tutak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Tutak

Görüntü olarak sağlam duruyor.Gerçi çin mallarıda kalite kalite ayrılıyor.Kaliteli çin malı yok mudur? Elbette vardır. Ama konu araba olunca elbetteki iki kere düşünmeden edemiyoruz. Volvo'yu Geely aldı.Volvo da artık çinli :)

Aynen öyle piyasada yaygınlaşıp olumlu yorumlar duyuncaya kadar cesaret edip alınmaz (ben almam yani) ama şuanda kullandığımız her şeyde Çin malı aslında ...

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Volvo nun isveçliği tarihte kaldı Tolgay. 2 yıldan beri Çin'li bir firmada.

Yorum bağlantısı
Onur Çankaya

2010 yılında Volvo'nun yeni sahibi Geely, Volvo'nun Ar-Ge ve ana üretim merkezinin İsveç'te kalmaya devam edeceğini ve Çin Halk Cumhuriyeti'nde açılacak yeni Volvo fabrikasında sadece Çin'de satılacak arabaların üretileceğini ilan etmiştir.

Kaynak : Vikipedi

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Volvo nun isveçliği tarihte kaldı Tolgay. 2 yıldan beri Çin'li bir firmada.

Biliyorum Geelynin aldigini ama Sonucta Volvo bir ISVEC markasi ve arabasidir hergun fabrikasinin onunden geciyorum Her ay guvenlik testlerini halka aciyolar burada yani Cin'li bir firma Volvo"yu satin aldi diye benim gozumde herhangi bir imaj kaybetmis degil onu demek istedim sadece ona bakarsan TATA da Jaguari aldi :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Çinli işte ordan burdan tasarımları tırtıklıyor ortaya böyle bişey çıkıyor:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Len arkadaş deli oluyorum bu arabaları görünce, şu yerli modelimiz bir çıksaydı iyiydi....:(

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Emre Tutak

Len arkadaş deli oluyorum bu arabaları görünce, şu yerli modelimiz bir çıksaydı iyiydi.... :(

Yerli araçların satışına ne zaman başlanacak ?

Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge

Len arkadaş deli oluyorum bu arabaları görünce, şu yerli modelimiz bir çıksaydı iyiydi.... :(

Valla abi yerli araba ciksin hemen alicam bir tane turkiye icin zaten gelince araba lazim oluyo ama bu gidisle benim emektar corollayi daha cok kullanicam gibime geliyo Turkiye`de :biggrin: araba 500000km`de 93 model corolla gli orjinal japon bilader servise goturmus abi motor saglam yag degistirelim yter demisler :D

Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Valla ben stationı çok tuttum. Sedancıyımdır aslında ama nedense gözüme daha hoş güründü.

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Biz Türk milleti olarak kendi otomobilimizi elbette dört gözle bekliyoruz. İnşallah çıktığında da sahiplenir tercih de edeceğiz. Hayırlısıyla bir çıksın bakalm.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Aynen abi bende bir an heyecanlandım bizim araçlarmı acaba diye; qoros =? toros ? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Gerçi bizim Yeni Türk araçları kesin böyle olur. Yine yumurta gibi tasarım yaparlar, linea'ya honda city'e benzer kesin. Minicik çamurluklar,yüksek süspansyonlar, biçimsiz ve küçük jantlar,lastikler....

qqme4.jpg

fiat-multipla.jpg

Pontiac%2BAztek.jpg

ugly-car-h002.jpg

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...