İçeriğe Yönlendir

Yeniçarşım

Hasan Varnalı

Recommended Posts

Hasan Varnalı

internette yay aranırken bu siteye denk geldim tedarikçiside benim alacağım firma aksoytuning yani burdan almamdaki tek sebep 12 taksit yapıyor olmaları aynı fiyata malum öğrenciyiz :) soruma gelecek olursak nasıl bir sitedir güvenilir midir?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Gittigidiyor gibi bir sistemleri var..Sanırım arkasında hürriyet var..Ancak henüz alışveriş imkanım olmadı.Burada ki ürünleri başka satıcı isimleriyle falan diğer sitelerde bulma ihtimaliniz var..Araştırın bence biraz.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Bir çok alışverişimiz oldu sorun yok sitede. Onay süreci filan ebay sanalpazar vs gibi aynı mantık.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Gittigidiyor gibi bir sistemleri var..Sanırım arkasında hürriyet var..Ancak henüz alışveriş imkanım olmadı.Burada ki ürünleri başka satıcı isimleriyle falan diğer sitelerde bulma ihtimaliniz var..Araştırın bence biraz.

ayhan abi buldum zaten linke tıklayınca temin ettiği siteye gönderdi direk aynı fiyat tek artısı taksit imkanı fazla o yüzden burayı tercih etmeyi düşündüm.

Bir çok alışverişimiz oldu sorun yok sitede. Onay süreci filan ebay sanalpazar vs gibi aynı mantık.

anladım teşekkür ederim temin etme süreleri nasıl kaç günde ulaşıyor ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Yeniçarşım'dan ben de alışveriş yaptım. Firmalarla müşterileri buluşturan, Hürriyet Alışveriş destekli bir elektronik alışveriş platformu diyebiliriz. Ürün kalitesi, tedarik süreci, kargo süreci gibi detayların hepsi satıcı firmaya bağlıdır. Ancak alternatif güzellikleri de mevcut. Örneğin X markanın Y modelini arıyorsunuz. Yeniçarşım'da X marka ürünleri satan firmayı buldunuz ama Y model satışta gözükmüyor. Firma ile iletişime geçip, stoklarında varsa siteye ekletebiliyorsunuz, alternatif olarak pazarlık yapma şansımız da mevcut. Böylece Worldpuan kampanyası gibi kampanyaların olduğu dönemlerde alacağınız bir ürünü, puan kazanarak alma şansınız da oluyor.

Siz ödeme yaptıktan sonra, firma kendisine tanınan sürede kargo bilgisi girmezse öncelikle firmaya kargo konusunu hatırlatma seçeneği çıkıyor, 24 saat içinde yine giriş olmazsa siparişi iptal etme hakkınız doğuyor.

Aslında teorik olarak Gittigidiyor ya da Sanalpazar gibi sitelerle aynı mantıkta çalışıyor diyebiliriz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

Yeniçarşım'dan ben de alışveriş yaptım. Firmalarla müşterileri buluşturan, Hürriyet Alışveriş destekli bir elektronik alışveriş platformu diyebiliriz. Ürün kalitesi, tedarik süreci, kargo süreci gibi detayların hepsi satıcı firmaya bağlıdır. Ancak alternatif güzellikleri de mevcut. Örneğin X markanın Y modelini arıyorsunuz. Yeniçarşım'da X marka ürünleri satan firmayı buldunuz ama Y model satışta gözükmüyor. Firma ile iletişime geçip, stoklarında varsa siteye ekletebiliyorsunuz, alternatif olarak pazarlık yapma şansımız da mevcut. Böylece Worldpuan kampanyası gibi kampanyaların olduğu dönemlerde alacağınız bir ürünü, puan kazanarak alma şansınız da oluyor.

Siz ödeme yaptıktan sonra, firma kendisine tanınan sürede kargo bilgisi girmezse öncelikle firmaya kargo konusunu hatırlatma seçeneği çıkıyor, 24 saat içinde yine giriş olmazsa siparişi iptal etme hakkınız doğuyor.

Aslında teorik olarak Gittigidiyor ya da Sanalpazar gibi sitelerle aynı mantıkta çalışıyor diyebiliriz.

anladım abi baya güzel bir sistem o zaman bu.

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Ben de telefonumu bu siteden aldım,çok da memnun kaldım yüzde 10 da chip para kazandım.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

http://www.yenicarsim.com/ford-focus-lim-tdci-04-35mm-vogtland-spor-helezon-yay/spor-yay/id/521666/

yaylarda bunlar sanırsam uygun olanlar yanlış olanı almıyalımda :)

Ben de telefonumu bu siteden aldım,çok da memnun kaldım yüzde 10 da chip para kazandım.

herkes olumlu referans veriyor abi demek ki güvenli yüzde 10 da chip verdiği zaman baya baya güzel olur :)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Yeniçarşım'ın tedarikçilerinden biri de biziz. :) Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Bende hem telefonumu hemde dslr mi buradan aldım. Bir sorunda yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yeniçarşım'ın tedarikçilerinden biri de biziz. :) Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

yay imalatı mı var sizde?

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

yay imalatı mı var sizde?

Yok abi. :)

Biz aydınlatma bölümündeyiz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yok abi. :)

Biz aydınlatma bölümündeyiz. :)

Rıfat aydınlatsana bizi? :)

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Rıfat aydınlatsana bizi? :)

Bildiğin avize işi abi. :) Büyük yapı marketlere tedarikçilik yapıyoruz.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Bir an oto aydınlatma gibi düşünüp heves ettim de :) Avize işimiz olursa aklımızda olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

rıfat araçlara uyandan yokmu :dance2:

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

rıfat araçlara uyandan yokmu :dance2:

Var var , led'li kumandalı hemsi. :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

www.yenicarsim.com/2-yil-genpa-garantili-samsung-galaxy-note-2-sok-fiyat/cep-telefonu/id/1747851/

bu fitata burdan alinirmi? 12 taksit ve %10 worldpuan. garantili sifir cihaz diyipte kelek yapamaz dimi?

Yorum bağlantısı
Onur Demir

www.yenicarsim.com/2-yil-genpa-garantili-samsung-galaxy-note-2-sok-fiyat/cep-telefonu/id/1747851/

bu fitata burdan alinirmi? 12 taksit ve %10 worldpuan. garantili sifir cihaz diyipte kelek yapamaz dimi?

Yokmu fikri olan ? Telefonsuz kaldım :D

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Yeniçarşım'da kelek olmaz. :) Sahibinden.com stili , üyeler mağazalar açıp satış yapıyorlar. Yeniçarşım satıcıdan %10 komisyon alıyor. Ürünü iade edebiliyorsunuz , ya da siparişi iptal edebiliyorsunuz. Ürün geldikten sonra , alıcı onay veriyor ve ödeme ondan sonra satıcıya ulaşıyor.

tarihinde Rıfat Çakar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Yokmu fikri olan ? Telefonsuz kaldım :D

Mağazadan alışveriş yapan herkesin memnun kalmış olduğu gözüküyor. Sadece dikkatimi çeken birşeyi paylaşayım. Mağaza açılış yani Yeniçarşım'a eklenme tarihi 14.02.2013 olmasına rağmen, ilk yorumun 7.12.2012'de yapılmış olması ilginç geldi.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Mağazadan alışveriş yapan herkesin memnun kalmış olduğu gözüküyor. Sadece dikkatimi çeken birşeyi paylaşayım. Mağaza açılış yani Yeniçarşım'a eklenme tarihi 14.02.2013 olmasına rağmen, ilk yorumun 7.12.2012'de yapılmış olması ilginç geldi.

Sureli anlasma varsa vitrine urun koymuyorsa belki dondurma imkani vardir gibi geldi sanki ama bilen biri yorum yaparsa daha iyi olur

Yeniçarşım'da kelek olmaz. :) Sahibinden.com stili , üyeler mağazalar açıp satış yapıyorlar. Yeniçarşım satıcıdan %10 komisyon alıyor. Ürünü iade edebiliyorsunuz , ya da siparişi iptal edebiliyorsunuz. Ürün geldikten sonra , alıcı onay veriyor ve ödeme ondan sonra satıcıya ulaşıyor.
.
Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

aldığım yaylar geldi fakat numaraları farklı bunları geri teslim etmeyi düşünüyorum nasıl yapabilirim ?

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

iade ederken ürünü kargo parasını benmi vermeliyim ayrıca bana gelen faturayı göndermem gerekli mi ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...