İçeriğe Yönlendir

Yol Yoksa Biz Varız:) Buda Benim Oğlan

Emirhan Bal

Recommended Posts

Emirhan Bal

Hyosung XRX125SM - sıvı soğutmalı, 125 cc offroad - 2011 henuz 400km'de :)

xrx125_hyosung_emirkhan_1.jpg

xrx125_hyosung_emirkhan_2.jpg

xrx125_hyosung_emirkhan_3.jpg

xrx125_hyosung_emirkhan_4.jpg

xrx125_hyosung_emirkhan_5.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emirhan Bal
(düzenlendi)

bende ilk defa cross aldım, hep chopper kullandım. Aslında motorsiklet olayından çok soğudum 10 yıl bindim ama birden 3-4 sene önce bitti her sey 2 sene bir kez marş basmadım, sonrasında büyük makinayı satmıştım, herkesin eşi telaş eder bizimki bir motor alalım arada birde olsa gezeriz diye diye bunu aldım, şehir içi ve arazide kullanırım birazda tarzımız değişsin dedim:) Aslında şehir içinde araziden daha fazla zorlanıyormusuz meğersem :))) herkese tavsiye ederim. İlk başta yamaha alacaktım ama 125 kategorsinde bakarsak fiyat performans ve kalitede bu alet en az 2-3 gömlek daha üstün

tarihinde Emirhan Bal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Atilla Yılmaz

kazasız belesız bin abi ben biraz ara verdim motora en son yıl basında kaza yaptım ucuz yırttım bacakla istanbul yorunda insanlar bizi fark etsin diyorum

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

aslında ben çok büyük kaza yapmadım ama yaz kış aralıksız kullandığım zamanlar var mesela 2005-2007 arası her yere işe, bakkala, misafiliğe vs her yere yaz ve ağır kış koşullarında motorsikletle gittim geldim kullandım ama her ne olduysa birden bire motorsikletten soğudum öyle nefret yada bir sebebe bağlı değil, 2-3 yıl 3 motorsikletim olmasına ragmen hiç marş basmadım hatta yazları motor çalışsın amacıyla bile durdugu yerde bile dokunmadım...

Trafikte motor kullanmaya ve dikkate gelince inan bazı insanlar beceriksiz acemi vs hadi onları sen önceden farketmek şartıyla kontrol edebiliyorsun ama bazıları ciddi ciddi kötü niyetli mesela adam üzerine sigara atabiliyor, ya da senin geldiğini ve çok tehlikeli bir şekilde durabileceğini bildiği halde önüne çıkıyor vs vs sanki bilgisayar oyunu gibi mesela eskiden sinirliydim kavgadan vs kaçmaz olayın üzerine giderdim şimdi bununda bir çare olmadığını düşünüyorum,

geçen sıcaklarda beytepeden kızılaya doğalgaz almaya gideyim dedim, inan tecrübeli bir motorcunun bile zorlanacağı saçma sapan 5 -6 olay yaşadım totalde 50km lik günlük sürüşte, birde sadece arabalar değil son zamanda giderek çoğalan ve ekmek parası peşindeki paketçi arkadaşlarda feci tehlike yaratıyorlar ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

aslında ankarada son karda yaklaşık 1 saat bir sürüş tecrübem oldu, fotografladımda, ancak fotoları bilgisayarda bulamıyorum, onlarıda koyacaktım. Bu arada kara lastikler vs temizlenir bende biraz eğlenirim çocuk gibi vs diye cıkmıştım , ama yer yer 30-45 cm lik karda inanılmaz beklemediğimn bir performans gördüm...

Yorum bağlantısı
Atilla Yılmaz
(düzenlendi)

buda benim rc

412391_392201634154988_719087585_o.jpg

tarihinde Atilla Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

supermiş üstad ama ben bu kaslılardan pek haz almıyorum belkide artık genç değilim yaş geçti, şimdi başka şeylere dikkat ediyorum

Yorum bağlantısı
Atilla Yılmaz

valla abi bende bir ara cros düşündüm özgürce dağda bayırda kullanıyım istedim şimdi motor falan yok bu düşmem daha kötü oldu ara verdim kullanmıyorum dediğiniz gibi bir yamaha güzel olur ilerde güç ve tork açısından

resimler hangi site üzerinden yükleye biliyoruz bu forma acaba

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

resimler nereden yükleniyor bilemiyorum imageshock vs sanırım , benim resimler için kendi serverim var oraya yukleyerek link veriyorum

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Bedir

Emirhan bey,ben de aynen sizin ki gibi bir cross almayı düşünüyorum,hysoung motor kanuni ile birleşti sanırım,siz ne kadar almıştınız,kanuni motor değil mi?

Yorum bağlantısı
Gökhun Batur

Ben de chopper kullanmıştım bir ara. Hep de merak ederdim moto-cross nasıl birşeydir diye. :unsure2: Büyük dişli lastikler, böğüren bir motor, kocaman süspansiyonlar. Allah kaza bela vermesin. :nazar:

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

Abdurrahman bey hyosung aslında koreli suziki alt markası olan son derece kaliteli bir motordur ( http://www.hyosung.co.uk/main.php - http://www.hyosungmotorsusa.com/ ) Türkiye'de ise kanuni tarafından satılıyor. Eskiden başka firmalar tarafından satılıyordu, son dönemde kanuni tarfından satılıyor. Ama aman dikkat kanuninin diğer motorları hyosung değildir, krosta sadece xrx125sm hyosungtur. Yani kanuni ile birleşme gibi bir şey yok bildiğim kadarı ile kanuni çin üretimi motor aksamları kullanıyor, hyosung ise avrupada ve amerikada satılan ve oldukça kaliteli motor serileri olan bir marka

Gökhan bey eğer kullanmadıysanız kesinlikle tavsiye ederim cok zevkli ve heyecanlı makinalar bunlar zor bir haftanın sonu arazide 1 saat = çocuk gibi eğleniyorsunuz, ciddi spor yapmış kalori harcamış oluyorsunuz, ve ne sinir kalıyor ne stress

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

çok güzelmiş, binip hemen dağlara çıkasım geldi. kullandıktan sonra verdiği hazzı, mutluluğu çok merak ederim hep...

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Bedir

Abdurrahman bey hyosung aslında koreli suziki alt markası olan son derece kaliteli bir motordur ( http://www.hyosung.co.uk/main.php - http://www.hyosungmotorsusa.com/ ) Türkiye'de ise kanuni tarafından satılıyor. Eskiden başka firmalar tarafından satılıyordu, son dönemde kanuni tarfından satılıyor. Ama aman dikkat kanuninin diğer motorları hyosung değildir, krosta sadece xrx125sm hyosungtur. Yani kanuni ile birleşme gibi bir şey yok bildiğim kadarı ile kanuni çin üretimi motor aksamları kullanıyor, hyosung ise avrupada ve amerikada satılan ve oldukça kaliteli motor serileri olan bir marka

Gökhan bey eğer kullanmadıysanız kesinlikle tavsiye ederim cok zevkli ve heyecanlı makinalar bunlar zor bir haftanın sonu arazide 1 saat = çocuk gibi eğleniyorsunuz, ciddi spor yapmış kalori harcamış oluyorsunuz, ve ne sinir kalıyor ne stress

bilgilendirme için teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

Diğer resimleri bulamıyorum malesef, buda telefonumdaydı, kar ve ankara

xrx125_hyosung_emirkhan_6.jpg

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

evet paketçi arkadaşlara saygım var ekmek parası ama bazen öyle şeylere rast geliyorum ki olmaz abi aklıbaşında insan bunu yapmaz diyebiliyorum. Genel olarak değil ama bazıları öyleki sadece serserilik olsun diye öyle böyle değil akıllara zarar davranıyorlar, en kötüsü ise zaten motorsiklete saygı duymayan, motorsiklet ve sürücüsünün ne büyük bir tehlikede olduğunu anlamayan diğer sürücüleride haklı çıkartıyorlar.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Tek kelime ile maşallah. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...