İçeriğe Yönlendir

Sahibinden.Com Oto Karşılaştırma ?

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Süleyman Can Şahin

Selamlar değerli forum üyeleri. Sahibinden.com un oto karşılaştırma bölümü var http://www.sahibinden.com/otomobil-karsilastir/ Burayı kullanarak araçların iç ölçülerini kıyaslıyorum ancak. Baktığım veya içine bindiğim benim aracımdan daha büyük olan araçlar burdan baktığımda ölçüleri olarak benim aracımdan daha küçük görünüyor . Bu sitenin doğruluk payı varmı dır önerebileceğiniz alternatif bir site varmı iyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kalitatif ve kantitatif değerler, otomotivde şaşırtabilir, ölçülen değerler yanında ölçülemeyen ancak hissedilen değerler vardır, iç mekan ferahlığı da başlarda yer alır. Çok rahat hissetitğiniz bir iç mekan, cm olarak daha büyük bir arabada o kadar ferah gelmeyebilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Örnek C5 o kadar boyu var ama ben içine mondeodaki gibi oturamıyorum...

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

C5 in bagajına bak, sandalyeden düşersin, fiestadan ufak

Bagaj mondeo 4 de var...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

kalitatif ve kantitatif değerler, otomotivde şaşırtabilir, ölçülen değerler yanında ölçülemeyen ancak hissedilen değerler vardır, iç mekan ferahlığı da başlarda yer alır. Çok rahat hissetitğiniz bir iç mekan, cm olarak daha büyük bir arabada o kadar ferah gelmeyebilir

Aynen dediğin gibi abi mesela astranın hb 1995 model içine biniyorum arka taraf gayet rahat geniş . Benim arabanın arkası mezar gibi buraya bakıyorum golfün içi daha geniş gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

C5'in arka koltuğu yok... :) Bağdaş kurmak için yapılmış...Verso'yu almadan önce içini görene kadar gözüm C5'ten başkasını görmüyordu...

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben eski arabam ile şimdikini karşılaştırdım, sonuçlar doğru. Ancak seçeneklerde 3 kapı, sedan ve heçbek seçeneklerini göremedim. Deneyerek buldum.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Ben eski arabam ile şimdikini karşılaştırdım, sonuçlar doğru. Ancak seçeneklerde 3 kapı, sedan ve heçbek seçeneklerini göremedim. Deneyerek buldum.

Hocam focusun hb ile sedanının iç ölçüleri aynımı ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aynıdır, arka kafa yüksekliği Hb de biraz azdır o kadar. 3 kapılısı da aynıdır, içten bagajdan, Hb ile.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal
(düzenlendi)

http://www.sahibinde...12526522/detay/ Abi bu arabalar bu kadar ediyormu.?

Arkadaşım 2006 model TDCİ 26500TL aldı. 95K km de

Focus 1 2004 model benzinli 22500TL satılıyor kıyaslama size kalmış :)

tarihinde Serdal Soysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Arkadaşım 2006 model TDCİ 26500TL aldı. 95K km de

Hocam o zaman sahibinden.com a bakıp kafadan 5 bin tl silmek gerekiyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Hocam focusun hb ile sedanının iç ölçüleri aynımı ?

Aynen Çağlar abinin dediği gibi. .

aynıdır, arka kafa yüksekliği Hb de biraz azdır o kadar. 3 kapılısı da aynıdır, içten bagajdan, Hb ile.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Çağlar abi Focus 1 sedan mı daha geniş 2 mi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...