İçeriğe Yönlendir

Gergedan Seti Reklamı

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Selçuk Keleş

FM 105.8 'de bazen reklam dönüyor. Gülmekten yarıldım.

Dikkat : +18

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben videoya tıkladım, ama ses kısıkmış, baştan sonra aynı görüntü var diye izlemedim. Sesli tekrar dinleyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Bu reklam radyoda ne zaman çıksa şu itici sesli herife gergedan kullanmadan sağlanan yüksek performansla acayip şeyler söylüyorum. :angry:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Mutluluktan ağlıyanlar teşekkür edenler bile varmış telefonda :p

02:10

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Kullanan varmıdır?

O kesin ya sazan dolu memleket.Yazık hayvanlara ya böyle abuk subuk şeyler yüzünden hayvanlar katlediliyor.Tırnak,saç veya inek boynuzu ne ise gergedan boynuzu da o keratinden başka bir şey değil.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İzleyen var mıdır?

Kullanan varmıdır?

gergedan kaldı mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Şindi gardeşim, birçoh gişi aldı gullandı.

"Ben gergedanı 3 yıllık bir çalışma sonunda ürettim."

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Büyük düşünenler kulübü hahahahaha :D :D Allah bildiği gibi yapsın bunları .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Memlekete iyi faydalarınız dokundu gibi saçma cümleler, patentini çok istiyorlarmış ama vermiyormuş Türk olduğu için memleketine faydası olacakmış, formülün üzerinde yıllardır çalışıyormuş, Avrupa'da konferanslar veriyormuş falan tam bir mal.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

"Kullanan kadın 20 dakika sabir bir yerde otursun, ben bu işi bırakacam."

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Maça 3-0 erken başlaycaksın 18'lik bi komando olucaksın :D

Türkiye ve Dünya'da bir ilk büyütücü tablet!

Büyütücü tablet derken?

Şimdi büyütücü tablet, sen de ilk kez duyuyon. Adamın hiç bir problemi yok, Mustafa gardaşım. Ama farklı olmak istiyor, galıcı iz bırakmak isteyenler olabiliyo. Hani adam daha büyük düşünüyor, büyük düşünen adam için de büyütücü tablet ki bi saatte etkisini gösteriyor.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Epeydir burada radyo reklamlarında dönüyor. Arabada ne zaman radyoyu açsam bu adamla karşılaşıyorum. Sanıyorum bir iki kanalı komple satın almışlar. Bana Cem Yılmaz'ın Doritos reklamlarını hatırlatıyor. "Bunu insan yiyecek oğlum" :D Ne hocasıysa artık "Hoca"dan hatırlayabildiğim bazı inciler:

"Biz bu ürünü 8 bilim adamıyla gece gündüz çalışarak ürettik."

"Bizim ürünümüz dünyanın en güvenli ve sağlıklı ürünü seçildi"

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben bundan alırım, tarlabaşından 3 tane adam bulurum. Adam dediğim de yabancı uyruklu olacak. Hani şu amerikada basketbol oynayanlardan. Onlara veririm. İşe yaramazsa bu gergedan satıcısının üstüne salarım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Nerede satılıyor bu bir arkadaşım soruyor da :hahahoho:

özelden attım nereden alacağını,benim bi arkadaşım almış da :blush::p

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

"Ben gergedanı 3 yıllık bir çalışma sonunda ürettim."

Tam ben deyecektim gardaşım.

Benim daha birçoh ürünüm var hepisinin arkasındayım gardaşım. :D

Yorum bağlantısı

özelden attım nereden alacağını,benim bi arkadaşım almış da :blush::p

:D Ah şu arkadaşlarımız da olmasa Önder abi. :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Konuyu takip edenlerden de anlaşılacağı gibi Gergedan çok yoğun rağbet gören bir ürün. :D

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Son vurgununu yapıp kaçacak herhalde satışları iyice duygusallaştırmış ''daha büyük düşünen'' ''yerinde duramayan kadın'' cümleleri ile tam 12'den vurmuş kitleyi. O kitlenin dayanamadığı muhabbet işte. Ama o kitle bilmiyor ki o ''büyük düşünce''sinin altına destek koysa yine olmaz. Büyükte düşünülse destekli ise kadın yerinden bile kalkmaz . Çünkü özgün olsun ister :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Konuyu takip edenlerden de anlaşılacağı gibi Gergedan çok yoğun rağbet gören bir ürün. :D

geçen hafta içerisinde bizim işyerinde ben dahil 2 kişiyi aradılar cepten.farklı günlerde.hem de arayan bayan oluyor.

yani 10 kişilik işyerinde 2 kişi aranıyorsa %20 demektir.türkiyenin %20 sine ulaşsa :unsure2: hmm,baya kişi yapar.

organizeler demek ki :tongue:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...